"Nike" prezervatyvai atvyko į Fuccbois lytinių gyvenimą

Anonim

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kaip iš pirmo žvilgsnio atsikratyti liežuvio, bet neklystu, tai yra oficialiai licencijuota "Nike" prezervatyvai. Ir tualetinis popierius. Ir taip, tai yra "Puma" indų plovimo skystis, "Reebok" juostos priemonės ir "Adidas" dantų šepetėlis.

"Hypermarkt" yra už šių neįtikėtinų prekių, tačiau labai populiarių vidaus produktų. Vokietijos internetinė vaistų parduotuvė buvo įkurta tik šiais metais ir jau bendradarbiauja su pagrindiniais sporto pavadinimais, tokiais kaip "Nike", "Adidas", "Puma" ir kt., Teikti išskirtinius produktus, kurie pagerina kasdieninį žmonių gyvenimą, išlaikant prekių ženklų estetinį jausmą.

Šis žingsnis taip pat galėtų būti pagrindinių sporto etikečių laimėjimas, nes aukšta mados dalis tampa vis labiau prisotinta rinka, kurioje galėtų konkuruoti. Ir kas žino, galbūt net vieną dieną galėtumėte priskirti savo miegamojo rezultatus "Nike" (tikiuosi, kad jie nepadaro Dri -Fit versija).

Peržiūrėkite galeriją, kad sužinotumėte, ką Hypemarket siūlo, ir nesijaudinkite, jei jie išparduoti. Ši svetainė šiuo metu yra beta versijoje, o visi jų produktai vis dar yra prieinami pagal pageidavimą.

Tiesiog padaryk tai. Gaukite savo "Fuccboi" vietines prekes "Hypemarket".

Įdomios Straipsniai

Ryan Reynolds įrodo, kodėl jis yra lydymo karalius

Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Susipažinkite su "Pininfarina" sukurtu anglies pluošto dviračiu

50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos