Naujasis tyrimas paaiškina, kodėl mes mėgstame greitą maistą po didelės nakties

Anonim

Jūs ištrūkti iš klubo, septyni aliejai sunkesni (ir keletą svarų gėdos lengvesni) po to, kai jūsų vidinė Casanova taip įspūdingai nepavyko atsirasti. "Nepriklausomai nuo to, kaip jūs skaitote", aš galėjau išsisukti, bet bent jau galėčiau gauti kebabą ar picos gabalėlį keliaujant namo ". Žinoma, jau vakarienėte, tačiau šis 2" 1 "" Meatlovers special " yra tiesiog per daug gerai atsispirti.

Tada, praėjus vienai sėdimojoje vietoje daugiau nei vieną savaitę, jūs einate miegoti su greito maisto kūdikiu pilvoje ir prabudau įdomu: kodėl taip elgėsi? Visi žino, kad alkoholis mažina slopinimą, taigi jūs žinote, kodėl elgėsi dėl savo girto troškimo, bet kodėl gavo tai pirmiausia?

Jei šis minties traukinys skamba gerai pažįstamai, nesijaudink, dabar yra paaiškinimas: peržiūrėję skelbimą universiteto dienraštyje, kuriame reklamuojami nesveikos vakarinės nakties maisto produktai, Bafalo universiteto mokslininkai nusprendė ištirti, ar jūsų biologinis pasiteisinimas yra girtas cravings.

"Jie vadinami" drunchies "arba girta munchies. Tai noras valgyti sūrus, riebus, nesveikus maisto produktus nakties metu ar po jo "(Science Daily).

"Atsižvelgiant į nutukimo epidemiją ir alkoholio vartojimo tempus koledžo miesteliuose, turime žinoti ne tik neigiamą alkoholio vartojimo poveikį, bet ir jo poveikį žmonėms, kurie valgo vartodami alkoholį", - sakė Jessica Kruger, pagrindinis tyrimo autorius.

Pasak Kalifornijos žurnalo "Sveikatos skatinimo", ankstesni moksliniai tyrimai jau buvo nustatę, kad studentų "šlamšto" maisto cravings didėja (ir kad jie linkę valgyti mažiau vaisių ir daržovių), kai jie geria alkoholį. Šiame tyrime buvo išnagrinėta, kodėl taip yra, tiriant "sunkius epizodinius gėrimus" ir "mitybos pasirinkimus" tiek geriant, tiek kitą dieną.

Kaip pranešė " Science Daily", "Kruger ir jos kolegos iš Mičigano universiteto, Toledo universiteto ir Bowling Green valstybinio universiteto, atliko savo tyrimą, kuriame dalyvavo 286 studentai iš vieno didžiojo valstybinio universiteto Midwest".

Tyrimo dalyviai užpildė anoniminį internetinį tyrimą, kuris prasidėjo nuo bendrų klausimų apie mitybą, pavyzdžiui: "Ką jūs paprastai valgote už savo pirmąjį valgį iš dienos?" Ir "Kaip dažnai valgote kažką, kol einate miegoti?" Šis rinkinys lyginamoji analizė, pagal kurią būtų galima palyginti jų valgymo įpročius, kai jie išėjo išgerti.

mano girtavimo etapai yra:

1. "Aš dar ne buzzed".
2. * sėdi drėgnoje žolėje kažkur su savo batais nuo valgymo Pica *

- Girtas (@ rrunk) 2018 m. Rugpjūčio 3 d


"Vėliau apklausoje, " pranešė "Science Daily". "Jie buvo paklausti, kaip dažnai jie valgė kažką prieš naktį, kai jie gėrė alkoholį ir ką valgė. Jie taip pat buvo paklausti, ką jie paprastai valgė savo pirmojo valgio dieną po nakties girtavimo gerti. "

Rezultatas? Tyrėjai nustatė, kad alkoholio vartojimas labai paveikė studijų dalyvių naktinius mitybos modelius. "Visi alkoholikų vartotojai, prieš alkoholinius gėrimus vartoję alkoholinius gėrimus, labiau linkę valgyti, prieš pradėdami miegoti", - sakoma pranešime.

"Tiksliau, jie dažniau renkasi druskingus užkandžius ir pica. Sveiki maisto produktai, pavyzdžiui, tamsiai žalios daržovės ir kiti daržovės, kurių jie paprastai valgė, nebuvo tokie patrauklūs "(Science Daily).

Taigi, kas vyksta kūne visą šį laiką? Ar tai tikrai ~ fiziologija ~, kas verčia mus užsisakyti 2 val. Kebabo ir tada pakeisti mūsų įprastus pusryčius javų ir pieno su tacos? Vienu žodžiu: taip. Arba bent jau tikriausiai; "Manoma, kad alkoholio vartojimo metu gliukozės kiekis kraujyje gali pakilti ir pakilti, o tai stimuliuoja smegenis jaustis alkanas", - paaiškino Kruger.

Mokslininkai taip pat pastebėjo, kad problema susiliečia su tuo, kad prieš miegą dalyviai nepranešė apie geriamojo vandens ar kitų nealkoholinių gėrimų gerinimą, dehidratacijos paūmėjimą ir netgi nesveiką maisto pasirinkimą.

Atsižvelgiant į greito maitinimo galimybių gausa universitetuose ir miesto naktinio gyvenimo zonose, taip pat į didėjančią Amerikos nutukimo epidemiją, šios išvados nurodo, kad būtina skatinti sveiką mitybą visą dieną, įskaitant vėlavimą naktį.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas