Naujoji knyga "NSFW" pristato "Rankin's Nude" nuotrauką į jūsų kavos stalą

Anonim

Tai nėra pirmoji Renkino pirmoji retrospektyvinė knyga, tačiau ji gali būti jo labiausiai elastinga. Tinkamai pavadintas #NSFW yra didžiausias erotiškos fotografijos fotografo nuogybės darbas.

Rankin - dar žinomas kaip John Rankin Waddell - praleido savo 25 metų karjerą, užfiksuodamas didžiausią vardą pramogoje fotografijos formoje. Jis dirbo su Kate Mosso, Madonna, David Bowie, U2, Tom Hardy, Emma Watson, The Rolling Stones ir net karaliene Elizabeth II patinka. Jis įkūrė " Dazed & Confused" žurnalą 1992 m., Po jo išleido dar kelis spaudos leidinius. Jis sukūrė svarbias Nike, Swatch, Harpers Bazaar, Esquire, GQ ir Wonderland reklamines kampanijas. Jis grojo filmų kūrimu, muziejų parodomis ir interaktyviais meno akiniais.

Kitaip tariant, Rankinas labai nedaug padarė, tačiau, nepaisant didžiulės patirties, jis vėl sugrįžta į mylimą dalyką: moters formą.

#NSFW pristato Rankino mėgstamų nuogybių nuotraukas iš paskutinio ketvirčio amžiaus. Knygoje "Super-size" pagamintas išmintingas, tačiau intymus stilius. Vaizdai yra unapologetic, provokuojantys, ir gražūs, su brūkšniu fotografas parašas humoro ir skruosto. Šie nariai neegzistuoja tik titillate; jie skirti išprovokuoti prieštaravimus, švęsti savo dalykus ir suteikti moterims daugiau galimybių. Tai yra nuogumas visame lygyje.

#NSFW dabar yra prieinamas iš "TeNeues" iš kietojo viršelio ir kolekcinės versijos, kuri gali būti iki 50 egzempliorių ir kurioje yra pasirašytas ir sunumeruotas fotoprintas. Peržiūrėkite kai kuriuos ryškius vaizdus, pateiktus aukščiau esančiame #NSFW .

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą