Naujasis Australijos žurnalas švelniai švenčia materializmą ir gerą gyvenimą

Anonim

Po kelių mėnesių planavimo ir tolesnių mėnesių, kai važiuojame į mūsų Dungeon būstinę, "D'Marge" dabar yra didžiuojuosi savo pirmojo spausdinimo leidiniu " Shut Up & Take My Money".

Garsas pažįstamas Jums nebus neteisus, ace. "Shut Up & Take My Money" yra nepasiturintis pusbrolis (pragyvenimas, kvėpavimo prailginimas, jei norite), mūsų populiarią savaitės internetinę funkciją, ką nusipirkti, kai pinigai nėra objektas - neatitinkantis žurnalas tiems, kurie nepažįsta skirtumas tarp poreikio ir noro.

Pasaulyje dominuojančiame pasaulyje, kuriame kiekvienu žmogaus ranka yra realaus laiko turinys, leidžiant 160 puslapių dviem metams spausdintą žurnalą gali atrodyti nepatogus ir net atsidavęs savimi, bet tai negali būti toliau nuo motyvo.

Ką gi skaitytojai gaus, tai ne tik atsitiktinių dalykų katalogas, norint išmesti pinigus. "Shut Up & Take My Money " išeis už jo ribų ir leis skaitytojams šviesti prabangius ir novatoriškus prekių ženklus, produktus ir nekilnojamojo mąstytojų, kurie keičia kraštovaizdį. Visa tai yra suvynioti į nedidelį paketą, sutelkiant dėmesį į kokybę, dizainą ir išraišką, kuri gali lengvai prisitaikyti prie jūsų kasdienio maišo.

Nors Shut Up & Take My Money pirmiausia skiriami vyriškos lyties auditorijai, moterys taip pat suras šį leidinį, kuris padės rasti partnerių, šeimos ir draugų dovanas. Kaip krepšinis? Kaip apie krepšinį puošia sidabru, kad pridėtumėte šiek tiek žvilgsnio su savo žaidimu. Galvok daugiau sezono vairuotojo? Čia taip pat yra gražių akių ir odinių vairų pirštinių. Pavadinkite tai, mes jį gavome.

Pirmasis leidimas hitų Australijos laikraščiuose ir oro linijų salėse šiandien, gegužės 22 d. 2017 m., Už AU 14, 95 $. Skaitmenines versijas taip pat galės įsigyti internetu dabar ir per skaitmeninį atsisiuntimą.

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą