"Netflix" metų apžvalga: tai yra labiausiai žinomos "2017 m." Pasirodymai

Anonim

Ji mato tave, kai tu miegi. Jis žino, kada tu pažadai. Jis žino, ar tu bingo.

Ne, tai nėra "Saint Nick" - tai "Netflix", kuris uždaroma 2017 m. "Metų apžvalga", kuri rodo, kad ji žino nuostabų sumą apie jūsų neklaužadaus ir gražaus žiūrovų įpročius.

Streamingo laikmečio metu televizijos ir filmų peržiūra pasikeitė į proto nejudančią binge-th-tone, kad beprotiška, kad "Netflix" nariai kartu suvartoja daugiau nei 140 milijonų valandų turinio per dieną . Tai kas savaitę padidina daugiau nei vieną milijardą valandų.

Vidutinis "Netflix" naudotojas per visus 2017 m. Žiūrėjo maždaug 60 filmų. Populiariausias transliacijos srautas pasaulyje buvo sausio 1 d., Tariamai todėl, kad visi buvo sumontuoti ant sofos, kuri praeitą naktį sulaukė pagirios.

Skaičiai yra stulbinantys, tačiau jie vis dar nėra įprasti "Metų apžvalga". Vienas "Netflix" narys žiūrėjo " Karibų piratai": "Black Pearl Curse" 365 dienas iš eilės. Kitas specialus žiūrovas stebėjo savo kelią per visą " Shameless" iš Antarktidos. Ir 53 keistes sielos 18 dienų per metus stebėjo Kalėdų princą kiekvieną dieną, paskatinusios iš "Netflix" išmėginti šūkį:

Į 53 žmones, kurie per pastarąsias 18 dienų stebėjo Kalėdų princą kiekvieną dieną: kas jums skauda?

- "Netflix US" (@netflix) 2017 m. Gruodžio 11 d

Mūsų nepasotinamas apetitas pramogoms susiaurėjo dėl keleto mėgstamiausių pasirodymų. "Parodo, kad mes suvartojome" - tai "Netflix" kaip žiūri daugiau nei dvi valandas per dieną - "sci-fi epics", "realūs nusikaltimų tyrimai", "Marvel" kovos menų ekspertas ir "mockumentary", kuris yra vienas iš didžiausių dick'ų pokštas.

Kiti pasirodymai įkvėpė mus "išgirsti" - žiūrėdami ne mažiau kaip dvi valandas per dieną -, tačiau laikė mus iki galo. Mūsų mėgstamiausia serija, skirta 2017 m. Lėtai ir nuolat stebėti, buvo Crown, Ozark, Big Mouth ir GLOW.

Atvykstant atostogoms garantuosite, kad po dulkių išsirutuliojimo dingusių šeimos šventėms jums reikės atkuriamųjų prastovų. Peržiūrėkite "Netflix" labiausiai žiūrimus 2017 m. Įvykius, kad įkvėptumėte savo eilę.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]