NASA tik atrado 1,284 naujas planetas už mūsų saulės sistemos

Anonim

Tiesiog tuomet, kai manote, kad esate naujausia visuose NASA atradimuose ir ką tik susipažinote su tuo, kad iš tiesų vanduo yra ant Marso, kosmoso agentūra išmeta raktą rakteliuose, atradusi 1, 284 naujos planetos už mūsų Saulės sistemos.

Eksoplanetus atrado Keplerio kosminis teleskopas, kuris nuo 2009 m. Pradžios skleidė 150 000 žvaigždžių orbitinių kūnų požymiams. "Kepler" teleskopas daugiausia dėmesio skiria planetoms, galinčioms palaikyti gyvybę.

"Tai suteikia mums vilties, kad kažkur ten, aplink žvaigždę, panašią į mūsų, galiausiai galime atrasti kitą Žemę", - sakė Ellen Stofanas, vyriausioji mokslininkas NASA būstinėje Vašingtone.

"Kepler" teleskopas veikia stebint žvaigždės šviesą (vadinamą tranzitu), kaskart važiuojant ore. Iš naujai atrasti planetų NASA nustatė, kad pagal dydį beveik 550 galėjo būti uolėtos planetos, panašios į Žemę.

"Devyni iš šių orbitų jų saulės gyvenamojoje zonoje, kuri yra atstumas nuo žvaigždės, kur orbitos planetos gali turėti paviršiaus temperatūrą, leidžiančią skystiems vandenims sujungti", - sakė NASA. Tai reiškia, kad šios "gyvenamosios" planetos gali gyventi.

Nepaisant įspūdingo atradimo, netgi patys moderniausi kosminiai teleskopai, šiuo metu statomi, įskaitant Jameso Webbo kosminį teleskopą, gali nebegalėti daugiau šviesos į eksoplanetus, jei gyvenimas egzistuotų.

Tai nereiškia, kad tai nėra didžiulis žingsnis į priekį NASA. "Dėkojame Kepleriui ir mokslininkų bendruomenei, dabar žinome, kad gali būti daugiau planetų nei žvaigždės", - teigė NASA būstinėje esantis astrofizikos skyriaus direktorius Paulas Hertsas. Galbūt mes ne vieni.

(per ABC)

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą