NASA atranda įrodymų, kad vanduo teka Marsu

Anonim

Kai NASA sužinojau, kad buvo išspręsta pagrindinė Marso paslaptis, mes visi tikėjomės tuo pačiu: užsieniečiais. Arba mažiausiai Matt Damonas, įstrigęs planetoje po tarpžvaigždinės nelaimės.

Mes negauname nė vieno (išskyrus kino teatrus). Vietoj to NASA mokslininkai nustatė savo pirmuosius įrodymus, kurie kartais buvo "plataus vandens ištekliai" Raudonojoje planetoje. Palydoviniai vaizdai parodė, kad per Marsą vasaros mėnesiais nutekėję kanjonai ir kraterio sienos yra skysto vandens pėdsakai. Prieš džiovinant rudenį, kai temperatūra nukrenta, lašeliai palieka ilgąsias, tamsias griovius Marso vietovėje.

Mokslininkai teigia, kad vanduo yra druskos, kuris neleidžia jam greitai užšalti arba išgaruoti, tačiau dar nėra tikras, iš kur jis kilęs. Vanduo gali pakilti nuo požeminio ledo ar sūrus vandeningų sluoksnių, arba išsiskirti iš plonos Marso atmosferos.

Tyrimas gali būti ne toks spalvingas, kaip atskleisti "Reese's Pieces" šūvio ET, tačiau tai turi reikšmingos įtakos potencialiam Marso gyvenimui ("David Bowie"), taip pat būsimoms žmonių ekspedicijoms.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą