Labiausiai naudinga kalba, kurią verslininkas gali sužinoti, yra ne tai, ko tikėjotės

Anonim

Mes visi troškome supervalstybes, kai mes buvome vaikai, bet niekas elgiasi Santa, norėdamas parengti prancūzų kalbos gramatikos knygą.

Tačiau šiandieniniame globalizuotame pasaulyje kalbos yra svarbesnės nei bet kada. Žinoma, galima pasiekti visą savo karjerą be mokymosi net "hola", tačiau jūsų galimybės yra kur kas riboti, o jūsų CV įgūdžių skyrius kur kas mažiau vilioja be antrosios kalbos.

Iš tikrųjų, 2015 m. "Microsoft" steigėjas ir milijardierius Billas Gatesas sakė, kad jo didžiausias gailestis yra tai, kad jis kalba tik anglų kalba. Ir prieš išjungdami ir galvojat: jei Billas Gatesas negalėtų valdyti jo, kaip maniau, mano, kad šio kalbos mokymasis yra daugiau apie patvarumą, nei kas kita. Tikslas mokytis antrosios kalbos kaip suaugusiojo (verslo kontekste) yra daugiausia socialinis, o ne funkcinis.

Kitaip tariant, jei nebūsite dvikalbiai, nesikišate į susitikimus ir rašysite savo antrąją kalbą. Tai, ką išmokote, naudinga iš jūsų sugebėjimo bendrauti su kolegomis užsienio įstaigose, kad galėtumėte atsipalaiduoti sau į verslo keliones (ir tai yra pirmasis pasirinkimas, kuris bus siunčiamas tomis kelionėmis), ir įrodyti, kad jūs vis dar turite tam tikros rūšies psichinis lankstumas.

Taip pat, jei norite laimėti savo tikslinės rinkos širdis ir mintis, ir ši rinka apima žmones, kurie kalba kita kalba nei jūs, bandydami sužinoti šiek tiek, tai gali nutildyti ilgą kelią.

Daugelyje Australijos aukštųjų mokyklų kalbų mokymasis paprastai buvo orientuotas į europines kalbas - prancūzų, ispanų, vokiečių ir tt Tačiau, pasak Geoff Quattromani, EFTM gyvenimo stiliaus redaktoriaus, labiausiai naudinga angliškai kalbančio verslininko mokytis kalba :

"Mandarinas - ypač jei planuojate užsakinėti bet kokią gamybą ar pardavimą į Kiniją".

"Verslo žurnalo" autorius Oferas Shoshanas tai patvirtino, paaiškindamas, kad Mandarinas yra "labiausiai paplitusi kalba pasaulyje, kurioje yra 1, 1 milijardo gimtoji kalba".

"Rype", kalbų mokymosi programa, nurodė, kad kas tris milijonus dolerių vertės produktų gamina ir importuoja iš Kinijos. Be to, pasaulinės įmonės, pavyzdžiui, "Alibaba", keliaudamos į Vakarų šalis, yra neišvengiamos verslo su Kinijos klientais, partneriais ar tiekėjais.

"Jei norite tarptautinio verslo pranašumų, galbūt Mandarin yra viena iš svarbiausių kalbų mokytis verslui".

Taigi jūs turite tai: jei nenuspręsite tikslinės rinkos: mandarinų gali būti gera vieta pradėti. Kitaip tariant, ispanų kalba (palyginti lengva išmokti, palyginti su daugybe kitų verslo kalbų, leidžiančių prisijungti prie Pietų Amerikos ir Centrinės Amerikos rinkų), vokiečių kalba - oficiali penkių šalių kalba ir didelė antrinė kalba keturiose kitose kalbose arba Prancūzų kalba - viena iš populiariausių kalbos žodžių ir neįtikėtinai naudinga mokytis verslininkui, kuris bando įveikti pasaulinę rinką.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens