Labiausiai prieinamos marškinėliai vyrams apie biudžetą

Anonim

Nesvarbu, ar esate studentas iškeptų pupelių biudžetą, ar didžiąsias pajamas gaunantis žmogus, kuris savo kasdienį mokestį praleidžia kitoms esminėms klasikoms - pigūs kostiumai yra kaip neklaužada girlianda, geriausiai induzuojami vieną kartą. "Fast-fashion", kaip "McDonald's", turi savo vietą tiems laikams. Tiesiog nepadarykite tokio įpročio.

Breaking Cheap Coaches Down

Pigūs kostiumai nėra prilygsta žemos kokybės siuvinėjimui, striukui ir kelnaitėms, pagamintoms iš siaubingų medžiagų ir aptemdytos konstrukcijos. Šiandien vyriškų drabužių rinkoje yra daug kostiumų iš kelių gerbiamų mažmenininkų, kurie gali visiškai dirbti biure ir savaitgalį.

Ir už kainą, kuri paliks jus šiek tiek daugiau ka-ching jūsų krūtinės kišenėje. Dabar, kai yra surūšiuoti, spustelėkite per skaidrių demonstraciją geriausiems 12 kostiumų, kurių kaina yra mažesnė nei 350 USD. Tada sužinosite, kaip sudėti šį išvaizdą kartu.

Focus on Fit

Net ir pigūs kostiumai turi tinka jūsų kūnui. Jūsų kostiumo pjūvis turi būti tobulas, besitęsiantis jūsų kūno kontūrais, neribojant. Dauguma vyrų niekada nebuvo profesionaliai išmatuoti, todėl tai yra jūsų pradinis taškas.

Prieš pradėdami svarstyti savo dydį, parduotuvėje ar galinčiame drauge matuoti krūtinę, juosmenį ir kojų ilgį. ("Kostiumai" yra ne kaip džinsai, kur kartais gali būti ir sparnai, nes jie tęsiasi). Dabar, su naujausiu jūsų kūno proporcijų skaičiavimu, galite laisvai pirkti kostiumus tiek internetu, tiek ir instore, su daug daugiau pasitikėjimo, kad fit bus snukis.

Pokyčiai yra viskas

Nors pagal užsakymą pagamintas kostiumas yra geriausias, prieš pradėdami gauti kažką, ką reikia išmėginti pagal biudžetą, turėtumėte eiti į Kiniją. Bet tai nereiškia, kad jūs negalite pakeisti dalykų po pirkimo. Kadangi jūs nesate supermodelis, tinkamumas, greičiausiai, bus "išjungtas" - per ilgai kojoje arba šiek tiek atsipalaidavęs juosmeniu, nes jūsų treniruoklių kojos privertė jus pakilti į ilgį. Paprastai eikite šiek tiek ilgiau ar didesni, nes dydis yra daug lengvesnis, nei pratęsti.

Paimkite kostiumą vietos pakeitimo vietai ir paprašykite jų atitikti jūsų matavimus. Kainos, kaip ir bet kuri paslauga, skiriasi, todėl, jei turite didelį biudžetą, atlikite savo tyrimus. Tačiau atminkite, kad jau esate išgelbėję keletą šimtų dolerių, nusipirkdami "off-the-rack" ir iš parduotuvių iš gatvių. Jei kostiumas yra skirtas darbui, jūs gausite daug rida iš šio kūrinio, todėl verta investuoti. Dabar pakeista, kostiumas automatiškai atrodys brangesnis, tai ko jūs norite.

Natūralus vs. Sintetinis

Vėlgi, kaip ir pagal užsakymą, jums pavyks rasti gryną vilnos kostiumą savo kainų diapazonui. Taigi, pakalbėkime audinį. Dauguma pigių kostiumų ateis iš medžiagų, pagamintų iš šių sintetinių pluoštų: poliesterio, viskozės, elastano, lycros ir spandex.

Pigiausi kostiumai bus pasigirti tik pagamintais siūlais, kuriuos galima atpažinti dėl tvirto jausmo ir blizgesio. Tačiau, sintetiniai kostiumai yra karštesni nešioti vasarą ir mažiau izoliuojantys žiemą, o ne jaustis kaip malonu paliesti.

Kiti pigūs kostiumai pasižymi sintetiniu natūraliu pluošto mišiniu arba pagaminti iš natūralaus natūralaus audinio, pavyzdžiui, medvilnės. Lininė ir seersucker patenka į medvilnės kategoriją, nes jie visi yra augalinės kilmės. Natūralaus pluošto kostiumai yra kvėpuojantys ir jaučiasi gražiau dėvėti, tačiau jie dažnai sukasi daugiau nei sintetiniai ir nepanaikinami.

Kaip taisyklė, perskaitykite etiketę, kad suprastumėte, kokio kostiumo audinio jūs bandote ir išbandykite įvairiais mišiniais. "Elastane" ir "Lycra" pasiūlys daugiau drabužių, skirtų liesoms dėmėms, linas jaučiasi vasarą ir atsitiktinai, o poliesterio vilnos mišinys taps biure.

Tradicinis darbas

Pigiausias kostiumas darbui geriausiai atrodo tradicinėse neutralinėse juodos, pilkos, baltos ir rudos spalvos juostose ir minimaliose nuotraukose, pvz., Čekiuose, eglutėje ar baudikliuose pinti juostose (niekada storų arba plataus pižama tipo). Nėra nieko blogesnio už kostiumą, kuris atrodo naujoviškas, ir dėl to, kad pigus kostiumas gali atrodyti mažiau prabangaus audinio, palyginti su daugiau prabangos modelių, laikant klasikinius dalykus biure padės jums atrodyti labiau atsparus.

Per accessorising patenka į šią kategoriją, taip pat. Laikykitės įprastos verslo savybes su skoniu juostiniu ir spalvotu pluoštu ir žaisdami audiniu ir plokščia išvaizda. Gražus žiūrėjimas prideda keletą momentinių dolerių į savo ansamblį. Kaip ir pagaminti iš kokybiškų odinių nėrinių, šviežiai poliruoti. Pridėkite liemenę, kad suformuotumėte trijų dalių kostiumą, ir jūs iš karto galėsite dainuoti.

"Trendas - savaitgalį"

Mokykla už savaitę ir taip pat yra jūsų pilka, vienkartinio skaičiaus. Savaitgalis reiškia, kad biuletenio taisyklės yra netinkamos, o spalvos ir nestruktūruotas siuvimas. "Pigi" kostiumo grožis reiškia, kad galite įsigyti vieną iš kiekvienos spalvos (gerai, beveik). Tačiau spalvų tendencijas galima eksperimentuoti šiek tiek neveikiančiu būdu, o kai kurie sezono atspalviai, pvz., "Marsala", "mėtos žalia" ir "visi balta", yra labai tinkami.

Sunkesni langų patikrinimai ir geografiniai spaudiniai puikiai atrodo savaitgalį ir suteikia jums galimybę atsikratyti kai kurių asmenybių. Ne į svetimkalbį siuvimą? Paspauskite atspausdintą kišenės kvadratą į savo karinį švarką ir palikite savo kaklaraištį ir kojines. Ir voila, jūs esate tendencija, aštrus ir niekas niekada nežinotų, kiek mažai jūs praleidote.

1/19

ASOS

Jei kyla abejonių, pasirinkite "ASOS" prekės ženklą už prieinamą kainą. Jie siūlo plonų tipų ir didesnių plius dydžių puošmenų asortimentą.

PIRKTI

2/19

Jack & Jones

Šis sklandus kobalto mėlynos spalvos kostiumas pasižymi komforto plitimu. Tai yra madingo darbo numerio tradiciniai antspaudai, dviejų mygtukų atidarymas ir funkcinės kišenės. Galima įsigyti "Asos".

PIRKTI

3/19

Nosūka ir beždžionė

Šis blizgusis, skaros lentynų kostiumas yra vienkartinėmis ir aptrauktas vidinėmis kišenėmis. Švelniame tinka, stilingas naktinis apranga, nupieštas vidurnakčio mėlyname kūne. Galima įsigyti "Asos" - 330 USD

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas