Pinigų taupymo patarimai, kad gausiai purviniotų savo trisdešimtmečiui

Anonim

Sveiki atvykę į didžiulius senus trisdešimtmečius, apibrėžiančius žmogaus gyvenimo laikotarpius, kurie dažnai rodomi iš niekur nepažįstamų pažįstamų užsakymų. Augkite, nustokite eiti pasipriešinti šalims, pasidžiaugti stabilumu, nustoti eiti į sandėlių vakarėlius, susituokti, pradėti vaikščioti į atsitiktinius vaikiškus vakarėlius ir pradėti šeimą. Kova yra tikra.

Tačiau asmeninių finansų valdymo pasaulyje tai lengviau tariama nei padaryta. Šiuo metu vyrui nebebus rūpintis savimi, bet galbūt partneris, vaikas ir nauja piniginė žaizda, kurią jie vadina hipoteka. Šiam laikotarpiui taip pat būdinga įvairovė, o tai reiškia, kad dauguma vyrų turės įtvirtinti savo karjerą, atsižvelgdami į skirtingus poreikius ir aplinkybes.

"Jums turėtų būti įsteigtas ekstremalių situacijų fondas tiems netikėtiems, tačiau garantuoti, kad kažkuo metu atsiras išlaidos".

Visi šie veiksniai vis dar nurodo vieną pernelyg didelę užduotį: kaip žmogus gali eiti į priekį finansiškai per šį dešimtmetį?

Pinigai yra nereikalingi, nes jie yra plaukai. Mes kalbėjomės su finansu ekspertu ir surinkome penkis pinigų taupymo patarimus, specialiai kurjerius, kurie padės jums išlikti žaidimo viršuje.

Tikėtis nenumatytų išlaidų

Pamiršk apie savo Dirty Thirties antrą sekundę ir atsipalaiduokite savo atsakingam draugui, "Thrifty Thirty". Šis vaikinas tampa nuline, bet visa nuobodi atsakomybė, kuri ateina su senėjimu. Vienas iš jo egzistencijos baimės? Išlaidos.

Lukas Laretijus, kuris yra "Shaw & Partners" vyresniojo privataus turto valdymo patarėjas, paaiškina, kad dažnai yra tendencija atnaujinti gyvenimo būdą, nes padidėja pajamos. Tai ypač pasakytina apie kai kuriuos vyrus per trisdešimtmečius.

"Galite pereiti į gražesnę vietą, pirkti geresnės kokybės drabužius, o ne pakartotinai pakuoti per Pietų Ameriką, kad užsisakote prabangų jachtą Kroatijoje."

"Tai yra natūralus dalykas, ir uždirbti daugiau pinigų. Tai gera praktika, nors turėtumėte biudžetą, išgelbėti pirmiausia ir išleisti pinigus už jus svarbius dalykus. "

Šie dalykai gali būti susiję su didėjančiomis nuomos kainomis, augančiais vaiko priežiūros mokesčiais, sveikatos draudimo įmokomis ir šeimos auginimo išlaidomis ir duonos pristatymu. Daugybe vyrų, gyvenančių trisdešimtmečiuose, jų gyvenimas jau nebegalioja.

Kaip Laretive anksčiau sakė savo ankstesniame dvidešimties dešimtmečio pinigų valdymo vadove, "lengviausias būdas pereiti į gyvenimo būdą kaip taupymo kraštovaizdį yra anksčiau nuspręsti ir nustatyti savo tikslus ir tada nustatyti savo finansus, kad nebūtų turi galvoti apie tai ".

Idealiu atveju jūs taip pat turėtumėte patikrinti savo biudžetą. "Biudžeto sudarymas yra nuobodus ir varginantis reikalas visiems, todėl pagrindinis dalykas yra rasti bet kokius darbus jums - programa, šeimos buhalterė, bet tik - įsitikinkite, kad ji yra kuo paprasta ir paprasta valdyti", - sako Laretive.

Pakeisk savo išlaidų pranašumus

Atsiprašau moterys, bet trisdešimt nėra naujoji dvidešimt. Ypač ne tada, kai kalbama apie išlaidų įpročius.

Kadangi nelaimingų atsitikimų tikimybė didėja, kai atvyksta jums priklausantys artimaisiais, svarbu turėti tokius dalykus kaip, pavyzdžiui, ekstremalių situacijų fondas. Tai gali padėti įveikti tokius dalykus kaip nenumatytos ligos, stichinės nelaimės, kenkiančios namui ar partneriui, prarasti savo darbą.

Laretijus teigia, kad iki to laiko, kai žmogus yra trisdešimtmečiui, jis, tikėdamasis, įgytų gyvojo gyvenimo pakabą kaip suaugęs ir atsakingas už pinigų valdymą.

"Jūsų pajamos greičiausiai bus didesnės nei jūsų dvidešimties metų, taigi turėtumėte skirti neatidėliotinų nelaimingų atsitikimų fondą, tačiau tam tikru momentu pasieksite, kad tokios išlaidos, kaip automobilių ar namų remontas".

Padidinkite pajamas per šį dešimtmetį

Štai ką pinigų generatoriai atėjo išgirsti. Darant prielaidą, kad dauguma jų trisdešimtmečių vyresniųjų gyvens karjeroje, kad gautų stabilias pajamas, kaip galbūt jis galbūt uždirbs daugiau?

"Kalbant apie darbo vietų perjungimą arba reklamos kampaniją, kiekviena atskira situacija bus kitokia", - aiškina Laretive.

"Manau, kad svarbiausia yra turėti strategiją ir būti vertinga ir unikalia. Jei norite užsidirbti daugiau pinigų, jūs negalite laukti, kol kažkas ką tik duos jums. Padarykite savo ambicijas žinomomis ir dirbkite ".

Dar svarbiau yra tai, kad Laretive sako, kad lengviausias būdas realizuoti savo tikrąją rinkos vertę yra gauti kitą darbo pasiūlymą už daugiau pinigų.

"Padarykite tai savo dabartiniam darbdaviui, ir jūs galite susikalbėti su savimi dėl padidinimo. Daugelis protingų vadybininkų supranta, kad prarasti gerą personalą dažnai yra didesnės *, nei to, ko reikės likti asmeniui. (* darant prielaidą, kad esate geras) "

"Investicijos turėtų būti vertinamos kaip viena iš jūsų finansinio plano dalių. Kalbant apie investicijas ir karjerą, neturėtumėte pamiršti vieno už naudą, tai yra tiek ".

Ateities planavimas

Tai nėra raketų mokslas, kad planuojant savo ateitį ilgainiui gyvenimas taptų lengvesnis. Jūsų pradinis trisdešimt metų yra optimalus laikas pradėti tai padaryti.

"Jei turite partnerį, jie taip pat turėtų dalyvauti diskusijoje, taigi jūs esate viename puslapyje ir siekiate tų pačių tikslų", - sako Laretive.

"Tokie dalykai kaip draudimas ir testamentai tampa itin svarbūs, kai jūs turite skolų ir išlaikytinių. Atsižvelgdami į jūsų reikalus, visi sutaupysime daug problemų, jei pateksite autobusu. "

Šiuo metu jūsų gyvenime taip pat turėtų būti gerai sukaupta perteklinė išmoka. Atsižvelgiant į tai, kad per pastaruosius dešimt metų (ar daugiau) buvo sutaupyta 9, 5 proc. Taupymo pajamų, žmogus turėtų pradėti svarstyti pensinį amžių ir gyvenimo kokybę, kai paskutinį kartą persikėlėte.

Tai gali pasirodyti bauginanti, tačiau pagal Laretive tai yra teisėta priežastis.

"Šiame amžiuje jūs vis dar turėjote pakankamai laiko prieš jus pakoreguoti, jei nesate pasiruošę, kad galėtumėte sau leisti išeiti į pensiją".

Pažangi rizika

Yra nauja tendencija tarp profesionalių vyrų ir moterų, kurios mato trisdešimties metų pradžią kaip ženklą mesti į rankšluostį žiurkių lenktynėms už tai, kad taptų savo paties viršininku.

Galite lengvai sutaupyti dešimties metų vertės kapitalo, gyvenimo patirtis yra ten, ir jūs žinote, kaip stengtis kažkam kitam, tad kodėl gi ne sau, ar ne? Uždaryti.

"Šiuo metu verslumas yra tikrai madingas, tačiau realybė yra tai, kad verslas nėra tinkamas visiems", - sako Laretive.

"Jūs turite žinoti save ir nustatyti, ar tai, ką jūs tikrai norite, ar jūs tiesiog sekate tendenciją?"

"Laretive" mano, kad požiūris į šonus yra daug geresnis pasirinkimas - tai yra pakankamai maža rizika, kodėl jūsų pirštas gali būti nuplautas vandenyje, nepalikdamas jūsų darbo saugumo.

"Pradėkite savo verslą ir dirbkite su ja po darbo ir savaitgalio. Jei pateksite į tašką, kur galite pateisinti atleidimą iš savo darbo užmokesčio (ir didžioji dalis laisvo laiko) verslo galimybėms, ir tai, ką jūs norite padaryti, eikite į tai. "

Dėkojame Lukui Larečio'ui, kuris yra vyresniojo privataus turto patarėjas @ Shaw ir partneriai. Tai yra bendras patarimas, todėl turėtumėte tai atsižvelgti atsižvelgiant į jūsų asmenines aplinkybes.

Žanras vaizdas: Pacifico Optical.

Įdomios Straipsniai

Ryan Reynolds įrodo, kodėl jis yra lydymo karalius

Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Susipažinkite su "Pininfarina" sukurtu anglies pluošto dviračiu

50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos