Šiuolaikinės plaukų persodinimo priemonės ilgainiui ateina ir gali būti jūsų folkluoto gelbėtojas

Anonim

Norėdami pradėti, aš esu 27 metų amžiaus, kuris amžinai blaškosi, nes man buvo 18 metų.

Tai prasidėjo, kai pasiekiau savo genetiškai išprovokuotą "augančių plaukų" viršūnę, o "Uni". Aš turėjau palankų buvusį, kuris atgal įžvalgoje turi mane tikrai mylėti dėl to, kad mano plaukai atrodė gana baisūs.

Jis niekada nepasakė žodžio apie savo baldingą prigimtį (pastaba: jis yra Colourist Manhetene), ir tai buvo tik tada, kai mano 40-asis užpildytas mama draugas man pasakė: "Honey, jūsų plaukai atrodo kaip šūdas", kad aš atėjau iš tamsos pripažinti tą faktą, kad I. mano jaunystės pradžioje. buvo plikimas.

Galbūt dėl ​​šios priežasties man šis kūrinys buvo parašytas pirmiausia. Ar visi "D'Marge" biure turi gražų plaukų galvą? Ar jie kenčia nuo vyriškojo tipo nuplikimo? Ar tai mėgstamų komandų kelias siūlau gauti plaukų kištukus?

Visi šie klausimai greitai atėjo į galvą, kai aš mačiau šią temą pasirodė mano gautuosiuose. Bet kokiu atveju, čia mes esame. Ir kai aš sėdžiu čia, su šaltu velenu, perduodančiu mano beveik kailio galvos odą, aš negaliu padėti stebėtis, ar dabar yra laikas plaukų kištukams.

Atsižvelgiant į "Final Plug"

Lewisas Hamiltonas yra šiandieninis plaukų persodinimo plakato vaikas

Aš negaliu meluoti. Žodis "plaukų kištukai" mano protu sukelia neigiamą stigmą. Tai primena man apie mano blogai prižiūrėtą, Bronkso dukterį Larry Davido eskalą, kuris iškaitino per daug cigarečių savo saulėje išblukusiems plastikiniams kiemo baldai. Jis yra kandidatas į plaukų kištukus. ne aš.

Jūs jį myliu, bet jūs negalite nepamiršti, kad pastebėjote 7 spragtelėjusius plaukus, kurie nepadengia poliruoto galvos odos. Plaukų kištukai. kištukai. gah Kaip žodžių stickler, kai kurie aš tiesiog negaliu nusileisti.

Bet kai pristatoma skirtingais kontekstais, idėja "prijungti" mano negyvus folikulus nėra garsas pernelyg baisus. Aš žinojau, ar norėčiau eiti pirmyn pagal šią mintis, aš turėčiau nurodyti savo alternatyvias sąvokas, tokias kaip "plaukų persodinimo operacija" arba "plaukų atstatymas". Tiesiog prašau, nepasakyk man vadinti plauku "kištuku".

Žinant procedūras

Viena iš procedūrų

Po to, kai su tuo galėjau pasiekti, aš kreipėsi į mano pusbrolį Tommy, kuris atlieka plastikinę operaciją Long Islande. Jis konkrečiai nenaudoja plaukų persodinimo, bet žinojau, kad turėsiu informacijos, kurios man reikia norint nustatyti, ar norėčiau, kad plaukai atgaivintų, ar ne.

Yra keletas skirtingų būdų, kaip tai padaryti, o tai neatkreipė dėmesio į viską: "uždengimo operacija", "audinių išsiplėtimas", "galvos odos mažinimas". koks tikrasis f * ck? Tačiau tai, kas iš tikrųjų atsiskleidė ir dažniausiai pasitaikė, buvo plaukų persodinimas, trumpai minėta technika.

Procesas yra gana paprastas. Kažkas, kas nėra mano pusbrolis, pašalina mažus gabaliukus baltojo plauko iš donoro vietos ir naudoja jį kaip transplantatą, kuris implantuojamas negyvoje zonoje. Tai ar tai, ar aš pasirinksiu tatuiruočių plaukus ant mano plikos galvos. Mano kūnas jau 25% padengtas dažais - man nereikia daugiau, nebent tai tikrai meno kūrinys, kurį galėčiau grožėtis kasdien.

Mano negyvoji zona yra "Larry David" stilius (ačiū genetika), vyriškojo stiliaus nuplikimas. Kadangi turiu storų plaukų, kurie padengia likusį galvos odą, mano pusbrolis pasiūlė padaryti puikų kandidatą transplantacijos operacijai.

Jis turi partnerių, kurie tai daro, ir aš iš tiesų nuėjau į planuoti konsultaciją su vienu iš jų.

Nuoma iš savo nesaugumo

Ewan McGregor po plaukų persodinimo

Ar manau, kad yra veltui ar bet kokia mažiau vyriška, nes noriu, kad mano plaukai būtų atgal? Ne. Aš esu susierzinęs pasakyti, kad aš svarsto plastinę chirurginę operaciją mano plaukams? Visiškai ne. Nemanau, kad vaikinas turėtų jaustis įdomu, nes jis nori turėti visą galvos plaukų vėl.

Atvirai sakant, pagrindinė priežastis, dėl kurios aš nekalbu apie plaukų kištukus. Aš turiu omenyje, plaukų restauravimo operaciją, nes aš buvau pripratęs prie mano dviejų savaičių buzz. Tai veikia mano visiškai juodos spalvos, Doc Marten, kuriam atsiranda žiemos kritimo, ir mano achromatinis pilkasis, esminis tik vasaros ir pavasario stilius. Aš buvau patogus dėl mažo priežiūros ir švaraus išvaizdos beveik pliku galvos.

Bet gal dabar yra stiliaus pasikeitimo laikas? Ne mano drabužiams, bet mano plaukuose. Nors aš neplanuoju atrodyti kaip Thoras, daugiau, nes aš esu įsitikinęs, kad genetiškai negaliu, kūgio formos šukavimas su netinkamais, ilgais sluoksniais būtų gražus pasikeitimas, palyginti su utilitariniu išvaizdu, kurį buvau gana šiek tiek laiko.

Trumpai tariant, mano atsakymas yra taip, aš norėčiau gauti plaukų persodinimo operaciją - negu gėdos, tuštybės ar de-masculizacijos uncija.

Ir aš išplėsiu tą patį gestą tau iš ten, jūs blaškosi įdomu.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas