Milano mados savaitė 4 diena: Giorgio Armani, Dsquared2 ir Stella Jean

Anonim

"Milan Fashion Week" yra "D'Marge" vyriausioji redaktorė Luc Wiesman, kuri šiuo metu yra Milane.

Paskutinė mados savaitės diena buvo trumpesnė nei pirmosios trys, bet supakuota galinga pūstuvė. Iš pradžių Kanados broliai Danas ir Deanas Catenas į "Dsquared2" kilimo ir tūpimo taką praleido surfero / variklio kolekciją, siūlančius didžiulę spalvą ir sluoksnį ant sluoksnio, kuris tikrai reikalavo perskaityti post-show.

Santykinis naujokas Christian Pellizzari pasiūlė Rytų įkvėptą šilko vyrų drabužių kolekciją, vėliau Stella Jean spalvotą spausdintą ir vaisių vakarinę Afrikos kolekciją, kuri beveik sugadino "Caten Brother".

Bet kasdienis garbė liko su Giorgio Armani, kuris savaitę uždarė su kolekcija, kurioje apibendrinta visa šio sezono Milano tema: elegantiškas komfortas. Bet tai yra kažkas "Armani", kuris jau seniai daro - tai puikus sporto ir siuvimo derinys.

Dsquared2

"Dsquared2" pavasaris / vasara suklupimo taku susidūrė su "Surf and skate" (arba "sandėliavimo" rampa?). Slouch pupelės, didžiulės kuprinės ir beaded karoliai pridedami prie susietos miesto kolekcijos, pradedant nuo sauskelnių įkvėptų viršutinių drabužių, iki tatuiruočių spausdinimo šortai, balinti džinsinio striukės ir palmių motyvai. Oda kelnaitės atitiko jodo juodos spalvos striukę - oranžinė arba geltona lenktynių juosta, pridedant sportinį atspalvį, o kitos odos pasirodė vakarietiškoje rudoje su aukso auginimu.

Intensyvi spalva (ramped by modeliai, dėvėti tatuiruotės rankovių marškinėliai) pasiekė aukščiausią tašką - už stipraus tinklinio audinio, parašiutinių parkų ir odos Bermudų virš galvučių, taigi jums reikėjo ieškoti arti, kad būtų galima nustatyti kiekvieno gabalo dėvėjimą. Dizaino drabužiai, Deanas ir Danas Catenas pradėjo džiunglių džinsus, kurie sukaupė visą kelią iki aukščiausios kokybės sportinių slidinėjimo trasų, po to lieknas tinkamas džinsinis audinys su išpūstomis balinto dygsnio padaugintomis padaugomis. Alternatyva? Svelnus džinsus dinamiškai vidutiniškai mėlynos spalvos, aptemptas iki kelio ir rūgšta balta, šiuolaikiniam ombrė.

Giorgio Armani

Ar karjera, apimanti keturiasdešimt metų, kaip Giorgio Armani artėja prie šio etapo? Darydamas viską, kas jam patinka. Italijoje sukurta tvirta sporto specialybė: "aktyvumas", kai drabužiai plaukdavo ir leido kūnui judėti, o prabangus šilkas ir medvilniniai audiniai pasižymėjo lygiagrečiu elementu; ypač tie paveldo tikrinimo šveitikliai.

Spalvų paletė nurodė "Armani" pirmenybę nerūdijančioms mėlynoms ir pilkoms atspalvoms, kurios gaiviau po spaudinių kaleidoskopo ir spalvos, anksčiau tą pačią dieną. "Armani" buvo nešiojama kolekcija su nestruktūruotais lino švarkeliais ir švelniomis rankovėmis pritaikytomis kelnėmis, kurios kartais buvo apkarpytos tiesiai po keliu. Viskas atrodė šviesiai, net megztuose megztuku ir megztukais iš deimantų ar juostų spausdinimo, ir apipjaustytų odinių striukių. Atneškite vasarą

Stella Jean

Stella Jean ieškojo savo parašo tribalo motyvų pavasarį, tačiau su Niujorko kraštu, kuris davė etniniam dizaineriui daugiau komercinių vyrų drabužių kolekcijos. Burkina Faso juostelės susitiko su sportuojamais striukes, ploni tinkliniai šlepetės, atsipalaidavę kostiumai, trumpi kelnės, parkai, tranšėjos kailiai ir bombonešiai; daugybė vaisių atspalvių - violetinė, rožinė, raudona, geltona, oranžinė ir žalia - užplūsta į Vakarų Afrikos modelius.

Sumuštiniai granatai skanėliuose, taip pat apelsiniuose ir konservuotuose maisto produktuose, atmesti vaikystės prisiminimus, galbūt Jeaną. Žaismingumas kontrastas prieš retas akimirkas, kai dizaineris davė tonas - jis šiek tiek pasiūlė plačiajuosčius, lengvus kostiumus, neutralius žiūronus ir septyniasdešimt, matinį džinsą.

Christian Pellizzari

Turtingųjų 18-ojo amžiaus italų chinoiserie namai sukūrė krikščioniškojo Pellizzaro pavasario kolekcijos temą. Dizaineris paėmė šabloną ir piešinį įkvėpė iš Rytų porceliano, dirbdamas subtilus gėles ir koi žuvis ant aviatorių, bombonešio švarkelius ir utilitarinius žalias kelnes. Moteriški marškiniai matė rytų įtaką Vakarų vyrų gabaliams, prieš tai, kai egzotiška plyta džinsu, su drobiniu drobiniu džinsu iš Kinijos.

Šilkas buvo didžiulė kolekcijos sudedamoji dalis, o jaunasis italas, kaip pranešė, dirbo su vietos gamyklomis netoliese esančiame Komo, kad pakartotų šimtus metų prabangą. Kadangi vyriški drabužiai tampa labiau suderinti su tradicinės meistriškumo prabanga, nostalgiškos temos puikiai atrodė kilimo ir tūpimo takuose, ir tai buvo protingas verslo judėjimas Pellizzariui.

Paspauskite skaidrių peržiūrą, kad pamatytumėte parodą, Milano "Fashion Week" 4 dieną.

1/48

Giorgio Armani

2/48

3/48

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį