Milano mados savaitė 3 diena: Canali, Gucci, Brioni & Fendi

Anonim

"Milan Fashion Week" yra "D'Marge" vyriausioji redaktorė Luc Wiesman, kuri šiuo metu yra Milane.

2012 m. Pavasario / vasaros 2016 m. Kolekcijos dizaineriai parodė Milano "Fashion Week" 3-ąją dieną. Ką jis atrodys 2015 m. Kaip vyras? Viduramžio mados namai Etro ir Gucci nukreipė šiuolaikinį gentą į androgeninius audinius ir (kartais) siluetus, naujuosius megztinius megztinius, drugelio papuošimus ir silkiškos palaidines palaidines su gėlėmis.

"Fendi" nustatė lyties vidurio pjūvį su blizgiu, egzotišku oda ir metalu, sumaišytu su švelniais tees ir vilnoniais dangais, o "Brioni" sukūrė rausvą ryškumą su sidabriniais tealiniais kostiumais, kuriuos dėdavo juosmenį pabrėžiančius diržus. Bet tai buvo Italijos vyrų ikona "Canali", kuri tarnavo labiausiai nešiojamuosius dienos kolekcijas, smulkiai pjaustytus striukes, kostiumus ir viršutinius drabužius, visus prabangiai pagamintus, neprarandant tradicinės moteriškos drabužių pamatus.

Gucci

Tai buvo gana androgenizuota pavasario kolekcija iš naujai paskirto kūrybinio direktoriaus Alessandro Michele Gucci. Drabužiai atrodė derliaus parduotuvėje septyniasdešimt, su išsiuvinėti paukščiai, drugeliai ir gėlės, sumaišyti su užkoduotos apdailos tranšėjos, kurios susiaurino pečių ir atėjo cinched ties juosmeniu.

Italijos mados namai apibūdino savo empatiją, pakeitusią ankstesnį prabangų, sportišką stilių praėjusį pavasarį, kad šiais metais atrodytų daugiau "floaty" išvaizdos, kaip "naują poetinį horizontą". Skridimo tako pasirodymas niekada nebūna be ekscentriškumo. Ir mes prognozuojame, iki to laiko, kai ši kolekcija pateks į parduotuvę, gali būti, kad nebus klaidų ir gėlių puošmenų ant visų siuvimo ir viršutinių drabužių, todėl prabangūs vyrai galės pasirinkti ir pasirinkti, kokios eksperimento jie nori.

Canali

Dizainerė Andrea Pompilio "Canali" parodė minimalų spalvų užblokuotą išvaizdą, kuris išsamiai išleido visą prabangą. Ultra wearable, dvigubi kostiumai iš medvilnės ir šilko vaikščiojo su krokodilų dangteliais ir užkeiktais portfeliais, o antrasis juostelės buvo pažymėtos kontrastingos spalvos juostele, atitinkančia neutralų kostiumą be kamieno.

"Suede" Harringtono drožlės iš raudonos, rudos ir žalios spalvos ugnies varikliu tapo dar labiau atsipalaidavę kaklo pakabučių raktų laikikliuose, kurie pasiūlė laisvą, jaunatvišką kraštą. Bet pièce de résistance buvo šilko organzos tranšėjos įdegimas su atnaujintais didžiuliais kišenėmis - puikiai tinka vasaros kelionėms per Kanalio lino plyšius augalus garstyčiuose. Geros kelionės.

Fendi

Brangieji metalai ir egzotiškos odos buvo ginklai, naudojami Fendi SS16 sudėtingų pagrindų kolekcijai. "Silvia Venturini Fendi" įrodė, kad net gali atrodyti gerai, tamsiai išsišakojusios sintetikos ar kempine-y audiniais ir truputį negabaritinių, pakabintas per klasikines Bermudos šoras, neopreno bėgikas ir plataus kojelių kelnes.

Išskyrus pavasario pastelių pagundą, "Fendi" atrodė juodi, rudi, bliuziniai ir retkarčiais raudoni, taip pat atsitiktinai dėvėti, taip pat blizgusiais odiniais lakučiais ir ombre aptrauktais švarkeliais garbančiaisiais atspalviais už garsiosios gatvės šokių; suderintas tik su aptakus (o kartais ir karikatūriniais) odiniais gaminiais, kad modeliai sutraukė kilimo ir tūpimo taku.

Etro

Šokinėjantis sportas ir minimalizmas, Etro kilimo ir tūpimo tako sezono metu nebuvo jokio aktyvios skysčio colių. Vietoj to, dizaineris Keanas Etro nusipelnė vyriško siuvimo vedybai ir paprastai moterišku būdu. Nepaisant to, kad ji ne tokia svetima, kaip "Burberry" nėriniai marškiniai, "Eris", sukurto paisley spausdintuvu, apdorojo žakardo modelius ir vilnonius verpalus į plonius siluetus, naudodamas įvairius tamsius geltonus, miltelių pinkles ir keletą bronzinių rudų atspalvių.

Pagrindiniai "Etro" gaminiai buvo siaura kelnės ir kelio ilgio švarkeliai mėlyniose, šalia nuostabių kostiumų, kurie buvo apipavidalinti pagal prekės ženklo parašą paisley arba mikro taškus ir tribal meną. Netgi marškinėliai jautėsi tekstūrine, iškraipyta žuvies skalbykline spauda, ​​kuri praeina plaukai per blizgesį, apkarpytus kelnes ir espadrilius.

Brioni

Įkvėpus Venecijos architekto Carlo Scarpa, Brioni "Brendan Mullane" ištyrė sienų perimetrą, sumaišydamas su utilitarinėmis funkcijomis. Juodos spalvos žnyplės ir mėlynos spalvos kostiumai su metaliniu pūslelių skydeliu pagaminta iš rafinuotų raukšlių išvaizdos.

Siluetai buvo aštrios su kostiumo striukėmis, pagaminti iš vilnos arba odos, tvarkingai juosmens juosmens, kaip tranšėjos, pjaunamos minkštos kelnės. Išvaizda fabriko darbuotojams atrodo su užtrauktuku su prabangiomis kostiumo striukėmis, prieš technologinius audinius nailono dėmėse, pagamintose dėl negabaritinių parašiutinių parkų su gaubtais, kurie buvo sluoksniuoti per pažangesnius verslo elementus. Gal vyrai pradės sklandrybę dirbti toliau?

Milano "Fashion Week" 3-osios dienos metu spustelėkite per skaidrių peržiūrą, kad parodytumėte svarbiausius įvykius?

1/45

Gucci

2/45

3/45

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier