Milano mados savaitė 2 diena: Salvatore Ferragamo, Prada ir Calvin Klein

Anonim

"Milan Fashion Week" yra "D'Marge" vyriausioji redaktorė Luc Wiesman, kuri šiuo metu yra Milane.

Vasara - tai sezoną, skirtą dalykams apšviesti, ar ne? Milano mados savaitė 2 diena matė kai kuriuos didžiausius Italijos vyriškų drabužių pavadinimus ("Prada", "Ferragamo" ir "Bottega Veneta"), kuriuose ieškoma miesto jaunimo ir sporto įkvėpimo, įprastų gabalų ir aktyvių figūrų maišymo į tradiciškai pritaikytas kolekcijas.

Išlaikydama kokybę per turtingus audinius ir geresnę konstrukciją, prabangūs niekada nebuvo nuversti (šioms detalėms vis dar bus sunkios kainos). Taigi, padedant žymių Amerikos dizainerių (Calvin Klein, Thom Forde ir Marc Jacobs) aukštos klasės vyriški drabužiai nusprendė šiek tiek smagiai pabusti dėl kilimo ir tūpimo tako, prieš visą rimtumą, susijusį su pardavimu ateinančiais metais.

Bottega Veneta

"Bottega Veneta" pasirodyme buvo kilimo ir tūpimo takai, užpildyti vaikščiojimo batais, o kojinės ir sandalai - dizaineris Thomas Maier sukūrė savo fetišą madingam apatiniam trikotažui pavasarį. Grįžęs į gamtą, Maieris įsitvirtino žemiškasis smiltainis, žaliasis samanoje ir vandenyno mėlynas į naudingus švarkus ir blauzonus, nurodydamas tiek didžiulius, tiek aptakus sportinius akcentus.

Siuvinėjimas buvo minkštas ir šilkinis vertikaliais pižamos juostelėmis arba pasteliais septyniasdešimties pilkos spalvos; kelnės, kurios laikosi aktyvesnio jausmo su užsisegusiomis kulkšnėmis pagal švelnius liemenes. Dabar nuimkite mišką.

Salvatore Ferragamo

Dizaineris Massimiliano Giornetti grojo su drąsiais spaudiniais ir sudegusiu spalvą kolekcijai, kuri jautė septyniasdešimt atspalvių, bet funkcionaliai sportuoja mieste. Ferragamo vyrukas kitą rudenį atrodė jaunesnė, spalvingi kostiumai - nuo ochro iki bronzos - ir juodos spalvos plokštės su geometrine spausdinimo marškiniais.

Siuvimas atliekamas su beisbolo formos juostelėmis, aptrauktas dangteliais ir odiniais dygsniais, pabrėžiant prekės ženklo perkėlimą iš elegancijos į jaunesnio stiliaus. Viršutinė apranga išliko prabangesnė, tačiau turtingo įdegio srityje - smėlio spalvos viršutiniai sluoksniai ir Fifties bikerio striukės. Perėjimas į daugiau miesto griovelį yra "Ferragamo" protingas verslo judesys, dar labiau leistinas matyti, kad prekės ženklas netinkamas.

Calvin Klein

"Grafinė karščio spinduliuotė", pavasario kolekcija iš Amerikos piktogramos Calvin Klein buvo ne kaip septyniasdešimt-Miami, kaip skamba. Vietoje to, išvaizda - naudingumo pilka, smėlio, juodos ir kietos baltos spalvos - jaučiamas labiau miesto-Niujorkas ir atrodo kaip visiškai tonizuotas arba užblokuotas spalvomis, kai kartais palmių atspaudas arba pasviręs kraštovaizdis spausdinamas raudonomis ir juodomis ant marškinių aukštyn minimalus.

Buvo akivaizdu sporto įtaka neopreno bėgikams ir nailono kelnėms su apipjaustytais kumeliukais po struktūrizuotu žaisliu arba paltuve, pastarajame buvo stiprios pečių linijos vyriškam apdailai. Kinai ir bombonešiai įgijo pakankamai nuimamų naudingų kišenių, kad nuskendo karo laivas, o džinsinės drobės atrodė skoningai nusidėvėjusios, papildydamos stilingą atsitiktinumą, kuris yra CK.

Prada

Žvelgdamas į ultra trumpus šoras, "Miuccia Prada" pasiūlė puikiai pritaikytą "Prada" kolekciją su vaikiškomis nuotraukomis, kurios šiek tiek įdomus. "Piped" mokyklinio berniuko metalinės pilkos spalvos sėklidės, atspalviai ir atviri virš kontrastingų švarkų (ir šortų), kurie siūlo labiau atsipalaidavusią vasarą.

Mygtukiniai marškiniai buvo vertikalūs, spalvoti juostos, užklojtos per užtrauktukas, uždengtus rankšluosčių megztines, prieš kartonines raketų laivus, triušius ir lenktyninius automobilius nuvažiavo per mėlyną, oranžinę ir raudonąją trikotažo ir marškinius kaip pasikartojančius motyvus. Kojinės grįžo pastaraisiais etapais, juodos spalvos struktūrizuotomis striukėmis suporuotas su vidurnakčio mėlynomis kelnais; žvaigždėnų, nailono marškinių akstinu, suteikiančiu "Prada" blizgesį vandenyje ir raudonųjų kraujo mėnulyje.

Daka

Dako kūrybinis direktorius Filippo Scuffi pristatė pavasario kolekciją, įkvėptą Fifties gimnazijos. Tikslūs siluetai, sumaišyti su švarios spalvos, baltos, geltonos ir šviesiai pilkos spalvos paletėmis, kurių viršutiniai drabužiai yra iškirpti vyriški ir kvadratiniai ant peties, su kaklaraiščiu juosmens, kad būtų galima papildomai formuoti. Megztiniai su geometrinėmis nuotraukomis išdėstyti lengvojo medvilninio audinio plonuotos kelnės, taip pat sportiškos išvaizdos polos ir apatiniai marškiniai.

Vasariniai megztiniai sukūrė klubo šventyklą, "preppy vibe", su ritinėliais, briaunotus megztinius po švarkeliais, ištraukusį sportinį šiuolaikišką, kai jis buvo suporuotas su neopreno žvilgsnio kelnais - uždengtas odiniais sandalais. "Daks" odos gaminiai buvo patys savybes, siūlantys šviesiai rausvą kosmetiką, vaistų krepšelius ir totes.

Moncler Gamme Bleu

"Moncler Gamme Bleu" šou yra didžiausia jūrinė juostelė. Sukūrė Thom Browne, kolekcija buvo plaukiojimas, įkvėptas kolegialių valtys, ir net kanojos ir mentelės, pataikyti KTT.

Juostelėję seersucker blazeriukai buvo nuleidžiami virš zip-up polos ir baltos apykaklės su dryžuotus ryšius - kombinuotų pilka ir balta, raudona ir mėlyna bei persikų, geltona ir žalia spalva - priklausomai nuo to, kokia komanda esate. Vertikalių juostų plotis pasidarė įvairiapusiška, taip pat ir viršutiniai drabužiai, kuriuos kompensavo papildomi bloko spalvos striukės, komplektų maišeliai, kibirų skrybėlės ir odinių valčių batai.

Nuo Milano "Fashion Week" 2-osios dienos praleiskite skaidrių peržiūrą.

1/50

Bottega Veneta

2/50

3/50

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens