Milano mados savaitė 2 diena: Versace, Neil Barrett & Marni

Anonim

Po stipraus turnyrų per pirmą dieną "Milan" tęsia pasaulinio meno kostiumo žvaigždžių žiemos dalių sezoną.

Ralphas Laurenas davė klasikinę amerikietišką padažą, sujungtą su britų medžioklės estetika, o Džil Sanderio karinis minimalizmas atitiko techno odos tėvelį. Tai, žinoma, buvo šventės, paveldo sujungtos su šiuolaikiniu dizainu, tačiau "Costume National" dviejų dalių kostiumai iš raudonos, garstyčios ir rūgščiosios žalios spalvos buvo mados atramos, kurios nepakartojo.

Versace

Tarsi, kad mes paprasčiausiai mirtingiesiems reikalaujame priminimo, kad mes esame ne veraciniai "Versace", Donatella šiuolaikinių šou pradžioje atsiuntė savo padarges už švytėjimą šviesoje.

Aukštos kokybės modeliai, aptraukti LED sportine apranga, padarė po tamsių apvalių, kol namo šviesos atėjo, atskleidžiant pagarbą ankstyvojo devyniasdešimties technologijų ir šešiasdešimties kosminio amžiaus glamour.

"Cyber" kostiumai pradėjo procedūrą prieš pjaustant ir "coyote" kailio apdailos sidabro odos motociklo švarkus ir laimingus kelnes mus privertė "Artic" žvalgyti.

Tačiau tai nesustojo ten, nes "Versace" ir toliau nustebino (ir šoko) viršutinius drabužius beveik juokinga kūdikių mėlyname, stiprios šventinės temos, dėvintos su " Starship Troopers" primentais diržais, prieš slyvą, violetinę ir violetinę davė netikėtai pop spalvos kostiumai, paltai ir viskas tarpusavyje.

"Versace" žino, kaip padaryti "Blockbuster", o tik 66 išvaizdos šis pasirodymas nebuvo išimtis. Nepaisant to, iš anksto parašytas pjūvis būtų supaprastintas šios kolekcijos sukūrimą, todėl jis būtų nuoseklesnis, tačiau kada "Versace" visada buvo žinomas dėl suvaržymo?

Neil Barrett

Neilas Barrettas pristatė sezoną, apie kurį jis tapo žinomas: paprastas, gerai pritaikytas pagrindas, kuris yra nešiojamas su sporto liukso kraštu.

"Mission brown" buvo daugialypė medžiaga, kuri daugeliu atžvilgių dirbo su septyniasdešimčia estetika, kurią šį sezoną paliko daugelis namų. Iš esmės dominuoja kailiai, šlifavimo striukės ir užtrauktukai su užtrauktukais, kuriuos išskiria kobaltas, vermillionas ir garstyčios.

Tai buvo tokia sintezė, kuri šį sezoną peržengė dešimtmečius, o tai galėjo būti gana lengvai nukreipta į jauno Mick'o Jaggerio ar "Brit Pop" laikų superbangų, pavyzdžiui, "Supergrass" ir "Blur", atgal.

Marni

"Marni" madingų drabužių, dažnai aptemdytų moterų linija, paprastai atsipalaidavo, kad prekės ženklo gerbėjai.

Kiekvienas atrodo šnabždesio stiliaus ir kruopštaus meistriškumo, su paprastomis detalėmis, tokiomis kaip strateginiai atvamzdžiai ir puikiai įrengtos kišenės, atskirai nuo aukšto gatvės.

Nors meno kvapo stiliaus viršūnės gali būti rezervuotos dar ryžtingesniam tarp mūsų, "Marni" paruoštas drabužis yra žiemos rafinuotumo įkūnijimas.

Milano "Fashion Week" AW16 kolekcijos 2 dienos akimirkos spustelėkite per skaidrių demonstraciją

1/104

2/104

3/104

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį