Milano mados savaitė 1 diena: D & G, Armani, Versace ir Zegna

Anonim

"Milan Fashion Week" yra "D'Marge" vyriausioji redaktorė Luc Wiesman, kuri šiuo metu yra Milane.

Šiam pavasariui Milane truputį šurmuliavo Duomo ir aplinkui, nes "Expo 2015" vyks sename Italijos mieste. Bet artieji eksponatai ir viskas, ko reikia ir ką pamatyti, negalėjo paneigti to, ką iš tikrųjų padarė Milanas.

Šeštadienio rytą pirmadienio savaitės mados savaitės metu kai kurie labiausiai įsikūrę Italijos namai ir pasipriešintieji amžininkai parodė, kas bus karšta kitam pavasario ir vasaros sezonui 2016 m.

Paspauskite skaidrių peržiūrą, nes tai atrodė 2016 m. Pavasario / vasaros Milane.

Ermegenildo Zegna Couture

Dizaineris Stefanas Pilati pirmoje eilėje paėmė monochromatinę, netradicinę kelionę Ermenegildo Zegna Couture. Perdirbant siuvinius, kolekcija "Broken Suits" atidaryta su juodais tvirtais dvigubais rankogaliais su pačiu trumpiausiu patikrinimu, per kelnes, kurios atrodė daug erdvesnė nei įprasta - pagamintos iš Zegna kokybės kašmyro ir super baudos Lanificio vilnos.

Išvaizda nusidėvėjusi, elementai jautėsi sportiškais su dėžiniais bombonešiais ir juodi alyvmedžiai pasuko į mados spaudinius - pagalvokite apie medvilninius pledus ir čekius, kurių sudėtyje yra lengvųjų, negabaritinių viršutinių sluoksnių ir šoninių plytelių ant kostiumo striukių. Kilimo tako metu kilo neginčijama vėžliai su "nebaltu" atsitiktine marškinių ir apykaklės liemenėmis, kurios buvo pririštos prie juosmens, pridedant dar vieną aspektą - japonų dizainą.

Kostiumų nacionalinis

Tai buvo moderni "rokenrolo" vakarėlis, "Costume National" pirmoji eilė. Dizaineris Ennio Capasa savo "Fusion" kolekcijoje pavasariui parašė "Daft Punk", "rockstars", dviratininkus ir net Indijos galvos apdangalą, išsiųsdamas plonasienių švarkų, šilko apykaklių ir odų melange. Buvo septyniasdešimties sukilimo požymis su super lieskiais džinsais, smeigtukais ir aštraus "Chelsea" batai, kurie kartais atrodė arti to, ką Hedi Slimane sukūrė "Dior Homme" prieš kelis sezonus.

Tačiau "Capasa" dirbo tam tikromis elektrinėmis spalvomis ir teigimu spausdina visą sunkią juodąją kolekciją; vermilioninis raudonas siuvimas ir neoniniai mėlyni tranšėjos, maišantys plonais vidurnakčio mėlynomis kostiumėlėmis. Gražus tekstūrinis prisilietimas buvo mėlynas zomšinis dviratis ir sidabrinė bombonešio striukė, pastaroji buvo visiškai pašalinta iš avarinio antklodės audinio.

"Dolce & Gabbana"

Italijos duo "Dolce & Gabbana" aplankė į rytus į rytus esančią "Kinų rūmų" kolekciją, pavadintą "Palermo" įsikūrusiame žymioje vietoje. Suderinus dvi galios dinastijas - senąją Romos ir Kinijos, D & G paradedė ir savo Sicilijos paveldą, atidariusi atogrąžų paukščius, drakonas ir gobelenas už itališko siuvimo.

Dekoratyvinio šilko puošmena davė kelią siuvinėjamoms šlepetėms ir išblukusioms odinių striukėms per dueto parašą baiminančius džinsinius audinius. Prieš tai, kai po to, kai Italijos įkvėpė makrofotografijos, tokios kaip Madonna, vaikas vaikščiojo smėlio spalvos viršūnėmis ir monochromatinėmis kelnais, išspausdintomis geometrinėmis figūromis. Finale buvo polos modelių bandas, kuriame buvo atspausdintos iš 100 jau parodytų atvaizdų. Papildymas? "Karūna" ant marškinių krūtinės, pasakojama, kad tai naujas "D & G" logotipas.

Versace

Namai Matriarchas Donatella Versace surengė dykumos safari kolekciją su daugybe spalvų, užpildančių smėlio išlydytą kilimo ir tūpimo taką viduje pagamintą palapinę. Slyvos, alyvuogės ir rudos spalvos ant kostiumų pasirodė šviesesnėse atspalvėse (kartais rausvos spalvos), tarsi modeliai ką tik sugrįžtų prie smiltainio. Šiltas "Versace-print" ilgas, rausvas marškinėliai su šilko "Versace" spausdintuvu išlaiko savo prabangius vilnonius audinius šalia odos krepšelių, kurie buvo puikiai dekoruoti.

Taip, ten buvo išspausdinti šilkiniai žaisliniai kostiumai, blizgučiai ir šilko galvos apdangalai, kurie jautė šiek tiek nindzos, tačiau kolekcijos dėvėjimas atrodė per visus rekvizitus, ypač su kaukės bombonešio striukę, odines baikerius ir sluoksnius megztinius, skirtus išlaikyti vieną šiltą per tuos Arabian Nights.

Emporio Armani

Šiais metais Giorgio Armani imperija pasiekė 40. Ir "Emporio Armani" švelniai subtiliai švelniai švelnėjo metalo bliuzu, pilkai purpuriniais žiedais, o vidurnakčio atspalviai buvo dominuojanti spalvų paletė. Armani nostalgiškai nutildė savo stilių, prancūziškus beretus nusileidžia atrodo daugiausiai; Dvigubo grožio kostiumai ir megztiniai / striukės kombinacijos, supjaustytos dizainerio parašais, pritaikytais žiūronams.

Sportas ir siuvimas susidūrė su apykakliais kostiumo kelnais ir švelniais apykaklėmis, apsiūtais iš elastingų juosmeninių juostų, o menininko pončo pjūvis buvo iškirptas ir užtrauktas kitam sporto interpretavimui; satiny, šilko audinys, papildantis modernų "Armani" apdailą 2016 m. pavasarį / vasarą.

"Milan Fashion Week" pavasario / vasaros 2016 m. Spustelėkite per skaidrių demonstraciją, kad pamatytumėte išvaizdą.

1/55

Ermenegildo Zegan Couture

2/55

3/55

Įdomios Straipsniai

Ryan Reynolds įrodo, kodėl jis yra lydymo karalius

Kaip rausvai spalvoti kelnės dirbti ir žaisti be pamokos

Susipažinkite su "Pininfarina" sukurtu anglies pluošto dviračiu

50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos