Michael B. Jordan rodo šį paprastą drabužių spintelę, kuri gali pakelti jūsų kostiumą

Anonim

Tu manai, kad tai buvo viskas gerai. Jūs manote, kad tai buvo skirta vizionierių ir milijardierių verslininkų drabužinėms. Tu buvai neteisus.

Michael B. Jordanas naudoja savo naujausią raudonojo kilimėlio išvaizdą kaip stilių, skirtą vyrų kostiumai: vėl vėžlys kakleliai yra kietas. "The Creed" aktorius naktį aplankė Niujorko premjerą " Fahrenheit 451", esančią švelniai vidurnakčio karinio jūrų laivyno trijų dalių kostiumui su marškinių marškinėlių dalimi, pakeista paprastu juodųjų vėžlių kakleliu.

Rezultatas yra labai švarus ir minimalistinis, ir tai veikia sensacingai dėl Jordanijos bulkierio kūno. Tai, kas pastebima, yra tai, kada vyrukai gali išmesti šį išvaizdą be sumušimo. Čia nereikia išgalvotų ryšių, kišeninių kvadratų ar kaklaraiščių. Tiesiog konservatyvus laikrodis taps kartu su poliruotos suknelelių batais ir puikiai pritaikytu kostiumu.

Pranešimas Michaelui B. Jordanui (@michaelbjordan), kurį paskelbė 2018 m. Sausio 19 d. 15:05 PST

Jei norėtumėte pamatyti, koks vėžlio kaklas atrodys švelnesniame rėme, Andrewas Garfieldas praeitais metais šoko per vėlyvą kaklo ir kostiumo kombinaciją, kad pasiektų puikių rezultatų.

Ar vėžlio kaklas atgal gerai? Tu tikisi, kad tai yra ir jūs neturite bijoti to ilgiau. Jie prasideda nuo bet kurioje vietoje nuo 25 USD per ASOS ir gali būti iki $ 2000 už balerio kašmyrui skirtus MR. "Porter".

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės