Michaelas B. Jordanas įrodo, kad tu gali nusipirkti vakarienę

Anonim

Dažnai tai vadinama pavojaus zona, ne - ne Kenny Loggins " Top Gun" tema, bet paprastas veiksmas apsirengti už drabužių kodo ribų. Daugelis vyrų bandė ir nepavyko, tačiau daugelis vyrų nebuvo Michael B. Jordan.

Filadelfijos filialo filme, 31-metis, " Black Panther" aktorius sukrėtė "All-Black" laisvalaikio drabužių ansamblį " Creed 2 " vakarienei - iš tikrųjų jis pasirodė gerai.

Atsižvelgiant į tai, kad laisvalaikio drabužiai dažnai neapsiriboja už fizinio aktyvumo ribų (arba paimdavo lattes su vaikininkais), Jordanija sugebėjo nutraukti šią taisyklę, neišardydama nekaltų dinersių, o nešvarius fluro ir likusiųjų prakaito ženklus.

Kaip jis tai padarė?

Paprasta. Su šiek tiek padedama iš protingo monotoniškumo ir kruvinčio tinka. Taip, tai yra "Nike Dri-fit" striukė, tačiau ji taip pat turi priekinį skydelį, kuris atrodo labiau panašus į klasikinį liemenę. Ir nepamirškime apie "Nike" nėrimo juostas, kurios taip pat yra pasiūtos juodomis spalvomis ir apkabintos kojomis, kad būtų švarus ir šiuolaikiškas išvaizdą. Apranga yra poliruotos su juodomis sportbais su raudonu užuominą ant kulno.

Žinoma, esminis veiksnys čia yra Jordanijos sportinė statyba, kuri iš esmės leidžia jam sumažinti vidinį figūrą bet kokioms laisvalaikio drabužiams.

Likusi dalis yra gana daug palikta juodai spalvai, kuri atkreipia dėmesį į garsius tradicinio sportinio dizaino aspektus. Šiuo atveju skambinkite minimalizmu dėl to, kad neirusių spalvų palikimas nėra naudingas.

Saugokitės, bandydami šį namuose, vyrai. Jei jums reikia daugiau tradicinių patarimų, žr. Mūsų kokteilių drabužių dėvėjimo vadovą.

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą