Vyriškų drabužių etikečių turbūt nė viena idėja nebuvo Australijos

Anonim

Kalbant apie madą, keli miestai visada yra dėmesio centre. Mes mėgstame Niujorką savo smulkaus miesto gatvių apipavidalinimui, Londone už jos didingą anglų siuvimą ir Milano dėl savo nerūpestingos sprezzatura.

Tai, apie ką girdime beveik pakankamai, yra Australijos prekės ženklai, todėl čia ir užsienyje. Pasaulis dar negali kalbėti apie "Mercedes Benz" mados savaitę "Sidnėjus" tuo pačiu pagarba, kurią daro Paryžiuje, bet mes galime svajoti. Tuo tarpu švęskime vėsius Australijos vyriškos marškininius prekių ženklus, padedančius įtikinti šią svajonę.

Kloke

Vietinė etiketė Kloke yra sutuoktinių poros Amy ir Adam Coombes idėja. 2011 m. Jie kartu su "Melbourne" įsteigtu prekės ženklu pradėjo prekybą savo progresyvais dizainais stiliaus mylinčioms masėms. Jų drabužiai yra techniniai, tačiau pritaikyti, lengvai dėvimi, bet konceptualiai turtingi, klasikiniai, bet kokie. Kloke tikslas yra sukurti drabužius, kurie taps jų mėgstamiausiais daiktais, ir jei jų sėkmė iki šiol yra viskas, ką jie daro, tai atrodo, kad jie tai daro.

Kiaya Daniels

Sidnėjaus vyriškų drabužių dizainerė Kiaya Daniels yra moteriškoji kūryba, kuri tiksliai žino, ko nori stiliaus išmanantys žmonės. Prieš jie prašo, net. Ne jaunimo gatvės dėvėti prekės ženklo ar firmos koncertą, Danielis sugeba papuošti paprastus vyrų kilpelius - apipjaustytus atsitiktinius striukes ir pritaikytus medvilninius kelnaitės bei traškius apykaklės marškinius - nešiojamuosiuose neutraliuose ir senovinės išvaizdos formose. Tačiau jos kolekcijose yra įkvėptas menas - apsirengęs striukė ar grafinis t-shirts - tai suteikia vyrams galimybių derėtis su "must-have" klasika.

Dainos "Mute"

Vienas didžiausių Australijos madingų vyrų eksporto yra kulto ženklas "Song for the Mute". "Helmed" draugai Melvin Tanaya ir Lyna Ty, "Nick Wooster" supakuotas prekės ženklas "yra unikalus ne tik to, ką aš mačiau Australijoje, bet atvirai sakant, bet ką, ką mačiau pasaulyje", išdidžiai atstovauja Australijai kilimo ir tūpimo tako ir didžiuosiuose mažmenininkuose.

Jaunas etiketės bekompromisis dizaino principas - didžiulis dėmesys tinkamam medžiagos išrinkimui ir jo tekstūros atvaizdavimui - tamsoje ir minkšta spalvų paletė - kodėl SFTM turi būti jūsų drabužių spinta. Ypač, viršutiniai drabužiai.

Strateas Carlucci

"Strateas Carlucci" - kūrybingas Australijos dizainerių Peterio Strateo ir Mario-Lucos Carlucci bendradarbiavimo kūrimas - 2013 m. "A / W" pasirodė pasirinktai pirkėjų grupei Paryžiuje. Rankomis pagaminti drabužiai (formuojami procese, kurį dizaineriai vadina "Metron-morphosis") yra orientuotos į statybą ir siuvimą, stipriai išlinkę į utilitarinius elementus.

Struktūriniai, minimalūs stiliai jiems yra nesuskaičiuojami, nepaisant jų vertingumo, todėl juos dar labiau įdomu. Jie apdovanojami apdovanojimais ir 2015 m. Išparduodami Tarptautinį "Woolmark" apdovanojimų Australijos regioninių finalų už savo patirtį merino vilnoje.

Bassike

Tvari ir prabangi, "Bassike" - tai atsitiktinis, bet protingas vyriškos marškinėlių ženklas, įkurtas 2006 m. Įkvėpti Deborah Sams ir Mary-Lou Ryan, Bassike filosofija yra apie visą stiliaus struktūrą.

Jų kolekcijos yra žinomos dėl lengvo požiūrio į pagrindus, siūlant ekologišką, minkštą medvilnę paprastus tees, marškinius, kelnes ir šortai. Vėliau pasirodė dar labiau pritaikytas išvaizdas, pasirinkęs švarkus su mažomis raištelinėmis kelnais. Etiketės akiniai nuo saulės yra verta žvilgsnio, o jų džinsas yra japonų kilmės, lengvas ir plaunamas - gerai važiuoja vasarą.

Vėjuota

"Weathered" yra Australijos mažmeninės prekybos "Incu" idėja. Pasimėgaudami paprasta eiga, klasikinė estetika neveikiamoms akimirkoms, pirmoji "Orai" sukurta kūrinys šiuolaikine prasme paėmė standartinę austi marškinius.

Iš čia "Weathered" tapo tradicinio siuvimo gamyba. Atsipalaidavusiose ir kaimiškose, dėvintose išvaizdose, megztukai, medvilnės grąžto šortai ir lengvas trikotažas taip pat sudaro prekės ženklo paruoštą drabužių rinkinį.

Jac + Džekas

"Jac + Jack" iš pradžių įsteigtas 2004 m. Kaip kašmyro mezgimo etiketė siūlo modernią drabužių spintelę. "Jac + Jack" idėja yra "lėta madinga", o tai reiškia, kad dešimtmečio senumo drabužių namuose pirmenybė teikiama autentiškumui: atkreipiant dėmesį į detales, gamybą ir dizainą.

Jos steigėjai Jacqueline'a Jac'as Hunt'as ir Lisa'as Jack'as Dempsey dirba su faktinėmis tekstilės gamyklomis ir verpimo mašinomis, siekdami išgauti kašmyrui, merinoso vilnai, smulkia medvilnę, linas ir šilką. Apibūdinantis drabužių stilius yra modernus ir paprastas, idealus papildyti kai kurias klasikines pagrindines medžiagas į savo kasdienę veiklą. Ateik čia visus savo kašmyro ir trikotažo poreikius, taip pat jų šiuolaikišką prakaito kolekciją.

Žmonės prieš

Žmonės prieš yra Sidnėjaus apranga, gimusi iš troškimo pagaminti aukštos kokybės, vintaged įkvėpė, mados pagrindai žmonėms. Su kolektyvine aistra menui, muzikai, naršyti ir gatvėmis, yra nemažai Niujorko-cum-Aussie garsaus nežinomo jausmo, kuris netrukdo jų paieškai kokybei .

Bet jie yra baisūs. Su tokiais terminais, kaip "valgoma mote", "The People Vs." įkūnija parduotuvių plovimą, kad būtų sukurtos rapsų, skylių ir sumušimų vietos toms vietoms, kuriose jūs neturite atvirų skylių. Patikrinkite savo solo parduotuvę saulėtoje Bondi paplūdimio pakrantėje arba internete.

Asemblerio etiketė

Asamblėjos etiketė prasidėjo 2011 m. Kaip santuoka tarp drabužių spintelių ir išskirtinių audinių, kurie paprastai nėra vyriški drabužių pagrindai. Jų kolekcijos niekada nenukrypsta toli nuo garderobos pagrindų - trobelės, šortai ir marškiniai - kad vaikinai bus nešioti metų metus, nepaisant plataus masto gatvių dizaino svyravimų.

Jie taip pat gavo aukščiausios kokybės įrankį, pagamintą iš šilko ir lino mišinių, kurie žada lengvą perėjimą nuo kasdienio triukšmo iki baro išmatų. Jų geriausi pardavėjai yra paprasti monochrominiai daiktai, pvz., Štapelio balta marškinėliai, arbata arba plonas krepšys. Daiktai, kuriuos reikia kiekvienam vaikinui, bet nebūtinai patenkantys į kokybišką medžiagą, kuri siūlo keletą gero nusidėvėjimo metų.

Asamblėja turi parduotuves madinguose karštuosiuose taškuose visame Melbourne, Sidnėjuje ir Kvinslande; jų naujausias savarankiškumas atidarytas "Fitzroy" hipster'o mečetėje Melburno šiauriniame miesto pakraštyje. Asamblėja turi kasdieninį šnervį pinigų atžvilgiu, todėl jie yra tvirtas būdas gauti prieinamą pagrindą, kai drabužių spinta reikalinga šviežia mėsa.

Kalibras

Kalibras visada buvo ženklas prieš savo laiką. 1989 m. Pradėtas Gary Zecevičius, prekės ženklas pradėjo šiuolaikinį Australijos ploną pjūvį, kaip šiandien žinome ir suprantame, kuris šiuo metu yra unikalus požiūris į Australijos vyrų drabužių spinta.

Kalibras siūlo tiek atsitiktinius, tiek formalumus, tačiau abu kolekcijas susieja jų pritaikytas siluetas. Rasite protingų kelnių, kuriuos gali dėvėti vėsus vyresnis vyras, šalia drąsios gėlių atspausdintos marškinės, sukurtos metų pabaigos vakarėliams. Žiūrėkite šią žiemą savo ritinėlių, sportinių švarkų ir siuvimo su 1970 m. Sartorializmo užuominomis (jų odiniai striukės taip pat yra "showstoppers").

Kalibras yra sunku praleisti bobbles. Jie turi keletą atskirų vietų didžiuosiuose miestuose ir buvimą aukščiausios kokybės universalinėse parduotuvėse visoje šalyje.

Venroy

Kita broliška partnerystė tarp poros draugių, turinčių perspektyvią idėją ir daugybę ženklų, "Venroy" prasidėjo 00-aisiais, kaip smulkiajam verslui priemiesčiuose Sidnėjuje. Perspektyvios pasaulinės klasės maudymosi šortai Australijos pakrančių laisvalaikiui "Venroy" buvo paskelbti kaip sekantis "Billabong" " Sydney Morning Herald" (didelis skambutis, bet mes esame laive).

Jie buvo apklausiami (ir kaltinami) dėl vis didesnio priimtinumo aukštyn kojos bariai ir atrodo pasiruošęs užfiksuoti didesnę dalį "okeanų" drabužių rinkos kaip metų, įvedant marškinius ir trikotažo jų kolekcija. Vienareikšmiškai, jie nesiūlo sezoninių kolekcijų ir visada pasirūpina visais namais, užtikrinant, kad blokai visame pasaulyje turi tinkamą klimato rinkinį.

Šie vaikinai nėra drovūs mažmenininkai. Jų "Bondi" flagship yra tiesiai viduryje veiksmų, ir jie taip pat gali būti rasti Paddington tiems, kurie tik patenka į paplūdimį savaitgaliais. Jei norite apsipirkti ne Sidnėjuje, "David Jones" ar jų klijuota internetinė parduotuvė yra jūsų bilietas į vasaros stilių.

Zanerobe

"Zanerobe", kurią 2008 m. Pradėjo gaminti pora "East Coast", "Zanerobe" greitai artėja prie savo dešimties metų sukakties be amžiaus požymių, išskyrus augantį brendimą ir stipresnį pasaulinės gatvės scenos suveržimą. Jų kolekcijos, išleidžiamos sezono metu, sukasi aplink gatvių pagrindo derinį - trikotažinius, kelnes ir darbo drabužius įkvėpėjusius striukes (taip pat ir vasaros draugus).

Jų elastiniai rankogalių kelnės yra didžiulis smūgis dėl jų utilitarinės, karinės įkvėptos estetikos ir sudaro vieną iš pagrindinių jų kolekcijų kojų. Projektas A - "Zanerobe" apranga su ribota versija - sujungia jų būdingą "streetstyle" estetiką su aukščiausios kokybės tarptautiniais audiniais iš Prancūzijos, Japonijos ir už jos ribų.

Pakeliui, jų naujausia kolekcija, jų utilitarinis etnosas susiejamas su sezoniniais atspalviais - neutraliais pasteliais, rudais ir įdegiu. "Zanerobe" aktyviai dalyvauja Australijos mažmeninėje prekyboje. Nors jie dar turi atsidurti atskirai, jie reguliariai dalyvauja universalinėse parduotuvėse ir didelėse vyriškų drabužių mažmeninėse parduotuvėse.

Kelionė į "DJ" arba "General Pants" pristatys jums daugybę gerų dalykų, ir jie turi tinkamą internetinę mažmeninę patirtį, nes nieko, ko nerandate plytose ir skiediniuose.

NE TIPAS

"NON-TYPE" yra naujausias kūrinys ilgoje dizaino ir mados istorijoje dviems jos steigėjams Gareth Moody ir George Gorrow. Ši eilutė yra žanrų morfavimas, modernizmas ne sezono metu, nesusijęs su tendencija, pasirengęs dėvėti vyrų kolekciją.

Šis nenustatytas žanras ir "ne tipo" įvertinimo metodas yra atviros durys, turinčios licenciją plaukti į visus drabužių aspektus ir sritis, o ne tik mados ir gyvenimo būdo, bet taip pat patogu, besiliečiančios su "premium surf" pasauliu.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas