Vyriškos šoninės dalies šukuosena - 30 įkvėpimų, kad ją roko

Anonim

Visi žinome, kad vienas iš stilingiausių vyrų, kurį kada nors matė šis pasaulis, yra gerai apsirengęs "New York City ad exec" vardas Donas Draperis. Kas rūpinasi, kad jis yra grožinės literatūros kūrinys? Šis elegantiškas, blizgantis, šoninis plaukus yra 100% faktas ir 100% gražus.

Žinoma, jis nėra vienintelis, kuris roko vieną iš stilingiausių šoninių dalių šukuosenų. Daugybė realaus gyvenimo ponų valdė išvaizdą ir atnaujino ją XXI a. (Atėjo į galvą Davidas Beckhamas). Ką mes mylime apie šoninę dalį dabar yra jos universalumas. Tai puikiai atrodo raudoname kilime, tačiau jums nereikia būti kino žvaigždute, kad ji veiktų. Tai stilius, kuris biure atrodo lygiai taip pat gerai, kaip ir juodais kakavos renginiais, taigi, nesvarbu, kokia jūsų vieta ar pajamų eilutė, tai yra aštrus ir nešiojamas "daryti".

Kaip gauti šoninės dalies įvykį

Norėdami pavogti stilių, pradėkite nuo pjūties. Galinė pusė ir šoninės pusės turi būti trumpesnės nei viršutinė, bet ne itin madinga. Tai nėra laikas, kad išnyks ar formos švelniai įsiplies į jūsų šventyklas.

Kai prisepsite kirpimą, atėjo laikas pasiimti kai kuriuos produktus. Jums reikalingos priemonės priklausys nuo to, kokio tipo plaukų jūs turite ir kokį išvaizdą norite atlikti. Dėl plonų ar normalių plaukų, pomade siūlo tiek blizgesį, tiek kruopštumą. Dėl storių ir vidutinių plaukų, gelis gali geriau sugadinti sunkesnes spynos.

Norėdami supakuoti savo šoninę dalį, naudokite savo pasirinktą produktą tolygiai per drėgnus plaukus po dušo. Rasti savo natūralią dalį švelnindami plaukus į priekį, lengvai nuleiskite galvą ir pastebėsite, kur plaukai pradeda atskirti. Tada tiesiog šukite šonus žemyn ir šiek tiek stumkite į priekį ir šoną (arba aukštyn, nugarą ir į šoną, jei norite didesnio skersmens). Atliktas darbas, tu graži velnias.

EKSPERTO TIPAS: Chrisas Kapetanovas @ Preen salonas

Dėl puikios dalies jums reikės šukos ir kokybiško produkto. Namuose laikykite du produktus: 1 blizgantis, o kitas - matinis. Tokiu būdu galite pakaitomis skaityti daugiau atsitiktinai, atsipalaidavęs dienos žvilgsnį ir šviesą vakare. Norėdami atsipalaiduoti jaustis, kai šukėsite plaukus, paleiskite pirštus per jį, šiek tiek sulaužykite ir įkelkite šiek tiek tekstūros. Pabandykite sumaišyti abu produktus kartu, kad mišinys, kuris jums tinka bet kokiai progai.

1/28

2/28

3/28

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą