Vyrų šukuosena, kurią moterys nekenčia

Anonim

Paversk jį vyrais. Yra kirpimas ir tada yra juokingi kirpimai, dėl kurių moterys bus nukryžiuotas.

Kas gali atrodyti gerai blizgančiose žurnaluose, indie filmų ar net jūsų kolegos bikie gaujos nario nuomone, tai nėra būtent tai, ko moterys atrodys patrauklios. Nepamirškite, kad esate čia, kad įspėtumėte, o ne kitą " Child Predator Weekly" viršelį .

Tai sakydamas, mes atlikome šiek tiek tyrimų tarp įžvalgų tarnybos moterų ir profesionalo, kad tiksliai atskleistų tai, ko vyresnio amžiaus lytis nenori vyro kirpimo metu.

Pėsčiųjų apipjaustymas

"Ferrari F1" vairuotojas Sebastianas Vettelas šiemet pradėjo savo "varpelio" šukuoseną, kad daugelis pasipiktinimų ir supainiojo tarp gerbėjų ir komentatorių. Kas čia atsitiko? Kaip jūs netgi pasakysi kirpėjui, ar tai yra jūsų norimas kirpimas? Niekas nežino. Jis nebėra variklio galva lenktynių trasoje, bet jis tikrai atrodė kaip vienas iš trasos.

Pranešk apie netikrą Costanza

Gaila, kad kvailys, kuris linksmino vyriškius vyrus, tyčia nusiprausdamas šukuoseną, kad tilptų su jais. "Fake Costanza" niekada nėra gerai ir atsidūrė veidas tiems, kurie niekada neturėjo galimybės pradėti. Taip pat atrodo, kad juokinga yra su mediena. Laimei, tai buvo tik Aleksandras Skarsgardas, veikiantis filmo režimu.

Mano mažasis ponis ant rūgštinės kelionės

Ah, Lil Pump. Netgi jūsų Gucci gauja negalės jus išgelbėti iš šio virimo krūvos plaukų, panašių į kažką tarp "Burning Man" ir "My Little Pony" ant rūgšties. FYI: taip pat nėra gero dalyko.

"Ar tu net pakelk?" Supjaustyti

Tai viena iš labiausiai vaisingų 2015/16 metų sezono šukuosenų tarp patyrusių sportinių treniruoklių ir savarankiškai paskelbtų "keltuvų". Tai nėra ypač bloga kirpimas, tačiau moterys auga pavargusios nuo to, kaip vienareikšmė tendencija tapo tarp vyrų legionų, kurie dabar atrodo kaip "Phil & Lil" iš "Rugrats". Apsupti pusės, ilgai viršuje, kairėje arba dešinėje pusryčių? Supjaustyti!

Aukščiausiasis lyderis

Regimuotas. Disciplinuotas. Bijojo. Aukščiausiosios lyderio šukuosena yra skirta tik tiems, kurie nori bet kuriuo metu įspėti. Plokščia plokščia viršutine dalimi ir stipraus pjūvio šonkais su nuline išmuda, todėl šis pjūvis atrodo kaip karaliaus karūna. Tai taip bauginanti, kad moterys net nebus.

"Platted Pony Tail"

Ponių uodegos yra didelės "no-no" pagal "D'Marge" moterų. Nėra jokio kito paaiškinimo, išskyrus tai, kad jis yra bjaurus ir daug blogesnis, jei nuspręsite, kad jis būtų toks kaip Sir Labeouf čia.

Sultingas spynos

Sulaukiosios spynos pamažu populiarėja per kelerius metus su kietaisiais vaikais, tokiais kaip Jaredas Leto ir Leo, kovojantys už žmogaus kukurūzą. Tai išvaizda lėtai pasikeitė į spąstus, kuriuos jūs matote čia. Moterys teigia, kad tai nėra blogas kirpimas, jie tiesiog nemėgsta vyro, kuris turi daugiau gražių plaukų, nei jie daro.

"Over-Geller"

Klasikinis "Over-Geller" gimė nuo 90-ųjų pop kultūros eros, kurioje plačiai garbino proto neįtikėtinas palaikymas. Šiomis dienomis moterys mėgsta liesti žmogaus plaukus. Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti? Užpildykite pilna sluoksnio, kuris gali virsti gelio dribsnių.

Klasikiniai varpeliai

Tai savaime aišku. Jei esate sėkmingas reperis ar Lil 'Bow Wow, tada koeficientas yra tai, kad moterys patiks šį konkrečią šukuoseną vyrų šiek tiek išjungs. Taip, net tu, Dovydas Beckhamas.

Trumpoji teroro bokštas

Jis gali būti pats galingiausias žmogus pasaulyje, tačiau prezidento Trumpo plaukai, be abejo, nugalėjo visus balsus. "Trump" yra garbanotas nelaimė, kuri susideda iš įvairių stilių į vieną. Žmogus gali būti plikas, bet šis šukuosena jums atrodys.

Karo aikštė

Pagal mūsų specialistą "boxy" kariniai plaukai yra tik "no-no". Tai vienas iš sunkiausių, kad atitiktų žmogaus veidą ir gali padaryti žmogų atrodyti labiau bauginantis. Jei ketinate įstoti į kariuomenę, vietoj jos nukirpkite nupjautą karinį šurmulį.

Sublimininis pranešimas iš ateities

Niekas neturėtų nudeginti pasąmoninių simbolių ir pranešimų savo plaukuose. Vienintelis protestas, kurį lankysite, yra vienas prieš įžeidžiančias šukuosenas.

"All-in-One" WTF

Zac Efron dažniausiai yra vyrų šukuosena, bet trumpą laiką po filmavimo "Baywatch" jis nuėjo šiek tiek per daug dėl klasikinių surferių plaukų. Kokie rezultatai yra "WTF čia vyksta". Laikykite banglentininko stilius netinkamą, bet vienodą, vaikinai.

Klasikinis bouleris

Duomenys atsiranda, kai moterys mato šį kirpimą vyrams: 1) Jūs esate pernelyg pigus, kad gautumėte realią kirpimą, 2) jūs vis dar gyvensite su mama, kuri suteiks jums šukuoseną ir 3) turėsite nuostabų "Lego" kolekciją.

Sudėtinės išsiliejusios naftos produktas

Niekas niekada neturėtų atlikti pilnų poliruotų plaukų išvaizdos. Jei nebūsi mafija. Arba tokia bloga kaip Stevenas Seagalis. Tokiu atveju moterys vis tiek nekenks jos.

Kokso linijos

Atsiprašome, vaikinai, ponios kalbėjo ir sako, kad skutimosi linijos palei savo plaukus nebėra laikomos nervingomis. Pagarbiai, 2002 m.

90-asis Nickas Carteris

Kalbant apie susitraukimus, šis atėjo ir buvo 2000-ųjų pradžioje. Šio stiliaus stilius panašus į dabartinę sportinę šukuoseną, kuri taip pat ateis ir išvyks tinkamu laiku. Tačiau, nors jūs vis dar žaisdami 90-ąjį Nicką Carterą, jūs turite šiek tiek pasivyti. Moterys, kurios pastebėjo, kad patrauklios dabar yra jų 40 metų.

Šiuolaikinis kepalas

Pasakoja moterys, kurias apklausėme, šiuolaikinės ar ne, mielės turėtų būti skirtos tik filmams ir vakarėliams. Būdamas Hugh'u Jackmanu ir išryškindamas patarimus nieko nekeičia.

Eksperto nuomonė.

Natūralu, kad esame diplomatiniai žemės riešutai, mes taip pat sukrėtėme vieną iš Sidnėjaus ekspertų plaukų žmonių - Renée Baltovą iš vyrų kirpyklos "Barberhood", kad sužinotumėte, kas iš tikrųjų meno kirpimas blogas. Ji mums pasakė, kad "neapykanta" gali būti tvirtas žodis, o tai dažniausiai yra šukuosenos, neaktyvinančios žmogaus akys ar pasenusios, atvejis.

Tačiau ji atkreipė dėmesį į tris dideles "no-no":

  • Šukos
  • Kvapas
  • Dėžutė karinės pjaustytos

Nepamirškite ir nuliūdykite savo folikulais ramybėje ir gero skonio.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD