Memes sunaikina stigmą aplink psichinę ligą

Anonim

Memes, kurios įkvepia egzistencinį baimę, gali pasirodyti varginančios. Tačiau jų žlugdantis sąžiningumas iš tikrųjų sutrinka tabu, kalbant apie psichinę sveikatą, ir padėti žmonėms, kovojantiems su nerimu, depresija ir socialine izoliacija, suprasti: jie nėra vieni.

"Headspace", Australijos Nacionalinis jaunimo fondo centras, nustatė, kad "neklinikinis" požiūris į psichinę sveikatą: "Kaip rasti mąstą, kuris atspindi jūsų jausmus ir rūpesčius į juokingą įvaizdį", suskaidomos stigmos, susijusios su psichinės sveikatos problemomis, ypač tarp tūkstantmečių. Labai gaila nuo patronuojančio stereotipo, kad "dank" memai yra piktybiškos jėgos, galinčios pakenkti mūsų trapiosioms psichinėms būsenoms, dėl šių problemų pusės liežuvis iš tiesų leidžia juos lengviau valdyti.

"Du dalykai lengviau kalbėti apie sudėtingus dalykus: humorą ir atstumą - savybes, kurias miežiai natūraliai teikia" (" Headspace" ).

Jie netgi gali būti geresni už "sveikatą įtakojančius", kurių psichinės įkvepiančios citatos tik daro mums blogesnę, kai esame nepavojingi ir blizgūs 24 valandas per parą. Tiesą sakant, Australijos psichologas Brockas Bastianas mano, kad stigma apie neigiamas emocijas yra viena iš pagrindinių depresijos priežasčių, ir jei žmonės galėtų tiesiog sutikti su tuo, kad tai yra visiškai normalu jausti kiekvieną kartą ir vėl (kaip miežiai padeda mes suprasime), mes visi būtume laimingesni.

Pasidalijama Lola Tash ir Nicole Argiris (@ mytherapistsays), 29.08.1999 m., 12.28 val., PDT.

Ši idėja iš tikrųjų buvo atkelta į "Headspace" tyrimą, kai vienas savanoris atskleidė: "Užsimiršimų kūrimas leido man aptarti savo patirtį su psichinėmis ligomis ar traumų ar netgi negatyvių gyvenimo dalių ir savybių padariniais, kurių paprastai nerodau tokiu būdu, kur buvau ne taip išsigandęs, kad atsikratysiu kaip "intensyvus" ar "sunkus". "

Aš vadinu, ką jūs vadinate nerviniu suspaudimu, netyčia pamatė dalykus taip, kaip yra

- taip liūdna šiandien (@ sosadtoday) 2018 m. Birželio 25 d

"Idėja yra tai, kad kai žmonės atsiduria kontekste, kuriame laimė yra labai vertinama, ji sukuria spaudimą jaustis tokiu būdu", - sakė Bastianas. Taigi, kai patiriame nesėkmę, mes "apšviečiame, kodėl (mes) nejaučiame to, kad (mes) manome (mes) turėtų jaustis", toliau blogėja mūsų protas. Būtent todėl geriau pažvelgti į realybę (ir memesą) tiesiai į veidą.

Aš baigiau šį šūdą.

"The Gentlemen Show" (@ thetastelessgentlemen), paskelbta 2018 rugpjūčio 27 d., 21.22 val., PDT

SUSIJĘS: Alus geriau tau, nei savarankiškos pagalbos knygos, pasakykite girtas mokslininkus

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą