Melvin Tanaya derybas dėl netinkamų temų, kultūrinių kliūčių ir naujos mada

Anonim

Melvin Tanaya klesti dėl iššūkio. Būtent dėl ​​jo noro kažką pašaukti, kad gimė dainos "Mute", eklektiškos vyriškos marškinėlių etiketės, kurios didžiuojasi savo kūriniais išimtiniais specialiais audiniais. Juokingas dalykas yra tai, kad Tanaya atmetė karjerą su JT, kad čia atvyktų. Ir jis nežino, kaip siūti.

Šį rytą Tanaya laukia ne savo "Glebe" studijos, kuriančios lyrinį požiūrį į neįmanomą. Kai jis ir jo etiketės įkūrėjas Lyna Ty įsitraukia į verslą, jie tai daro visiškai tylios atmosferoje. Nepaisant to, jų apdovanojimą pelniusios etiketės retai kada nors tylėjo. Savarankiškai mokydamas aukščiausios klasės mados pasaulyje, Tanaya ir Ty sukūrė tarptautinį, kulto panašų po dievišką klientų bazę - gerbėjai, kurie iš tikrųjų tatuiruotės "Song for the Mute" ant jų odos.

Kaip duo eina nuo drabužių iš automobilio kūrimo iki vienos iš šalies labiausiai gerbiamų moterų drabužių etikečių? Paprasta. Sekite savo žarnyne.

"Pirmą porą metų dirbome iš mūsų automobilio".

Tanai, ši kelionė prasidėjo dar 2009 m., Kai jo meilė grafinio dizaino teesui ir drabužių įgūdžių trūkumas paskatino jį senu mokyklos draugu Lyna Ty. Tanaya neatsitiko dėl masinio gamybos marškinėlių tarsi, todėl Ty gavo savo marškinių modelį prieš pasakodamas jai apie šią naują koncepciją, apie kurią jis turėjo galvoje. "Ji tikrai susijusi su koncepcija ir šokinėja laive", - sako Tanja.

Šis marškinėlių verslas miršta greitai mirtimi, kol ji net prasidės, nes Tanaya ir Ty atrado skambutį, kuris buvo daug didesnis, nei tikėtasi. "Šis (marškinių) verslas truko labai ilgai. Tai buvo pradinė idėja, nes aš nežinojo, kaip drabužius. "

Tai, kas greitai pasikeitė iš paprasto marškinėlio, tapo sluoksniu ir tada visiškai naująja Australijos etikete. Vienintelė taisyklė, kurią jie turėjo galvoje? Tai negalėjo būti pernelyg pažodinė ir turėjo perduoti savo jausmus per savo drabužių formą. Panašu, kad trajektorija buvo nustatyta "Song for the Mute", o "Ty" - tai apmokyti moteriški drabužiai ir kostiumų dizaineriai, o Tanaya - verslui patikusio vyruko, kuris šiek tiek patraukė dizainus atgal, kad jie būtų nešiojami vyrams.

Kieta katastrofos mada buvo tik prasideda. "Tanaya" turėjo prisiimti didžiulę mokymosi kreivę dėl nepastovios mažmeninės prekybos, tuo pačiu darant klaidas versle ir vykdydama savo dienos darbą prabangoje madingų drabužių mažmenininke "Harrolds". Parke nebuvo vaikščioti. "Pirmąsias pora metų mes dirbome iš mūsų automobilio", sako Tanja.

Augantis Australijoje su griežtais ir tradiciniais azijietiškais tėvais, užtikrinta, kad kūrybiškumo troškimas pora dažnai buvo nuliūdintas vietoj įprastesnių karjeros - manote, kad teisininkas, buhalteris, medicina, vaiko grobis ir kt. "Tanaya" teigia, kad siekdama apeiti šią kultūrinę kliūtį, pora užėmė keturis metus, kol eidavo etiketę prieš tai, kai įsipareigojo visą laiką.

Šio idėjos idėja buvo užtikrinti tėvams, kad nesvarbu, kas atsitiko, vis tiek jų kažkas turėjo sugrįžti - saugus. "Iš pradžių jie buvo susirūpinę, įsitikindami, kad mes gerai finansiškai. Mes tik leidžiame jiems žinoti apie mūsų pažangą. Apdovanojimai, kuriuos laimėjo ir kaip tai augo. Mes galėjome paremti save verslo ir gamybos prasme, bet tai nebuvo pigus ".

Ne mažiau kaip Tanai, niekada nebuvo tokio taško pasiekimo, kai jis galėjo įrodyti savo tėvams, kad mados karjera yra perspektyvi. "Mes nenorėjome, sakydami, ar dabar galime juos įtikinti ar kaip dabar? Mes džiaugiamės savimi, ir mes tiesiog norėjome geriau ir geriau tuo, ką darėme ".

Pinigai ir šlovė taip pat nebuvo dueto motyvacija. Geriau susitvarkyti su dizaineriais ir įrodyti, kad tai buvo ne tik fazė.

Šios augimo stadijos metu Tanai neturėjo stalo dirbti, nes studija dvigubai išaugo kaip gyvenamoji erdvė. Pora nenorėjo derinti gyvenimo ir darbo erdvių, tačiau nebuvo daug pasirinkimo. Kaip paaiškina Tanaya, jie tiesiog padarė tai, ką turėjome pasiekti čia. "Song for the Mute" išleidžia savo pirmąją kolekciją, kurią sudaro aštuoni kūriniai. Vien tik kelnės užtvindys Ty ir Tanaya šešis mėnesius. Šiandien ji yra visų jų moterų pagrindinis modelis.

"Mes tai sunkiai išmokome šokdami gilumoje. Mes sukūrėme kolekciją be gamyklos. "

Susitikimas su Nicku Woosteru ir jam kaip stiliaus patarėjui el. Paštu yra gana kietas. Paryžiaus mados paroda taip pat atrodo puikiai. Jūsų drabužiai, įsigyti daugiau nei 12 šalių ir 25 geriausių prabangių parduotuvių pasaulyje, yra beveik neišmintingi bet kokiam Australijos vyriškos marškinėlių ženklui. "Tanai", kuriam nėra formalaus mados fono, manote, kad 29 metų vyras tik sukūrė šią medžiagą kaip suklastotą pasipiktinimą "Punk" mados studentams, kurie dirba praeityje.

Tanai nereikia žinoti, kaip drabužius gaminti, nes jis, atrodo, visiškai supranta jo koncepciją. Ir dar svarbiau, kaip jį parduoti.

"Aš maniau patiko drabužius, bet aš nežinojo apie audinį ar pjaustyti. Su Lyna ji pradėjo mane supažindinti su dizaineriais ir audiniais ir skirtumu tarp austi ir megzti. Mes einame penkerius metus ir mokosi kasdien. Mes einame į Japoniją ir Italiją, kad sukurtume savo audinius. Taigi dabar man vis dar įdomu, nes mokėsi apie pagrindinius dalykus. "

Šiuo metu "Tanaya" rūpinasi didmenine, dizainine ir mažmenine prekyba, tuo pat metu prižiūrėdama prekės ženklą ir meno verslo kryptį. Ty, kita vertus, rūpinasi kūrybine jų kolekcionavimo dalimi, užtikrinančia, kad visos "parduodamos" ir "estetikos" pusiausvyros sąlygos yra tenkinamos "Song for the Mute" kelionei.

Atrodo, kad iššūkiai yra tokie veiksniai, kuriuos Tanaya taip pat pritaria kaip verslo gyvenimo dalis. Pirmą kartą pradėjus pora, jie neturėjo prieigos prie specialaus audinio. Taigi jie nuvyko tiesiai į jų patikimus Geltonieji puslapius ir šaukėsi ieškodami kai kurių siūlų tiekėjų. Nesant pramonės šakų ir mentorių, "Tanaya" ir "Ty" kiekvieną tiekėją Sidnėjuje nepritraukė dėl jų poreikių. Kaip sako Tanaja, "mes sunkiai jį išmokome, šokdami gilumoje. Mes sukūrėme kolekciją be gamyklos. "

Tačiau net jų pirmoji kolekcija nebuvo avarijos, nes drabužiai skirstomi į skalbimo mašiną. Dainai "Mute" reikėjo naujo plano, todėl jie vadovavo parodai Paryžiuje "Premiere Vision", kur jie galėjo susipažinti ir kurti santykius su aukščiausios kokybės audinių tiekėjais. Tai yra tai, ką "Tanaya" priskiria prekės ženklo parašo dizainui šiandien, sidabrine kulka, kad jie sėkmingai išsipūtė madingoje mažmeninės prekybos pasaulyje.

"Mes susitiko su kai kuriais tiekėjais ten ir užtrunka kurti santykius, kur galite kurti savo audinius. Ir aš manau, kad tai, kas mus skiria. Mes esame santykinai jauni, tačiau tikrai reikėjo kelerių metų. "

"Kantrybė, sunkus darbas ir aistringumas, ką jūs darote, yra svarbiausia, nes jūs esate tik tokie pat geri kaip jūsų produktas".

Keista, Tanaya sako, kad niekada nebuvo jų tikslas sukurti savo audinius, aiškinant, kaip pažanga šioje erdvėje buvo tik "ekologiška". Pirma, "Song for the Mute" nieko neparodyta, nes visa tai priklauso nuo audinio, kurį jie sukūrė. Septyniasdešimt procentų projektavimo proceso yra apie audinius ir iš ten organiškai auga. Todėl kiekvieno kolekcijos išvaizda visada skiriasi nuo paskutinio, atsižvelgiant į ribotą jų gaminamojo audinio kiekį.

Atsižvelgdama į sėkmingą etiketės sėkmę per pastaruosius metus, Tanaya teigia, kad didelę tikimybę, kad tie, kurie nori pereiti į pramonę, neturėtų trukdyti. "Aš nemanau, kad jums reikia daug pinigų. Dabar mes neturime investuotojo ir nieko nedalyvavome. Kantrybė, sunkus darbas ir aistringumas, ką jūs darote, yra svarbiausia, nes jūs esate tik tokie pat geri kaip jūsų produktas. "

Kalbant apie šio pradinio kapitalo didinimą, norint ką nors išeiti iš žemės? "Laikykite savo antrą darbą tol, kol galėsite, kol būsite pasiruošęs jį paleisti".

Pasibaigus dienai, nepriklausomai nuo apdovanojimų, įžymybių patvirtinimai ("Lupe Fiasco" yra paskutinis jų bendradarbis) ir didėjančios įplaukos, atrodo, kad "Tanaya" akys skiriamos tik vienam šeimos prizui. "Mes nesistengia patvirtinti mūsų sėkmės. Tai daugiau kaip šeimos kūrimas. Tiesiog atėjau dirbti kasdien ir matydamas savo komandą ten, kad man yra geras jausmas. Pamatyti savo erdvę. Paprasti dalykai, maži dalykai mus verčia ".

"O, ir vienas didžiausių mano asmeninių tikslų - taip pat Lyna tėvai didžiuojasi tuo, ką daro".

Padaryk du premijas.

Fotografija, sukurta tik "D'Marge" autoriui Peter Van Alphen - Neleidžiama atkurti be leidimo.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier