Melburno kostiumo parduotuvės, kurios užtikrins, kad jūs žiūrite akivaizdžiai bet kokiu biudžetu

Anonim

Asociacija tarp vyro ir jo kostiumo yra šventa sąsaja. Nuo XVIII a. Pabaigos kostiumai išliko pagrindiniu elementu kiekvieno džentelmeno garderobos arsenalą.

Šiuo metu galite nusipirkti kostiumą iš beveik bet kur internete, bet norėdami sutaupyti laiko, pinigų ir skausmingo širdies plakimo, mes sukūrėme geriausias kostiumų parduotuves Melburnas, kad galėtume jums atrodyti švelniai visą sezoną.

Ne iš Melburno? Apsilankykite Sidnėjaus geriausių kostiumų parduotuvėse.

Oscar Hunt

Level 3/43 Hardware Lane

"Oskaro medžioklė" "Hardware Lane" išryškina prabanga tą minutę, kai nusileidote parduotuvėje, nuo patogių odinių kušetėlių iki jos neprilygstamų šlifuotų betoninių grindų. Jie išeina į priekį ir toliau, suteikiant jums nepamirštamą apsipirkimo patirtį - pagalvokite, kad privačios patalpos su hipnozės vaizdais į miestą, siuvimo dirbtuvės visada rodomi ir net poilsio baro erdvėje, po kurio galėsite ilsėtis tomis pavargusios kojos. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, pagal užsakymą pagaminti kostiumai prasideda nuo prieinamos kainos 845 USD ir padidėja iki maždaug 3000 USD. Jei ieškote apsipirkimo patirties, kaip niekas kitas, atrodo ne daugiau nei Oscar Hunt.

Drabužių tipai: "Made to measure"

TM Lewin

356 Collins Street (Įvairios vietos)

Pradėdamas savo kukliai pradžią Londone, TM Lewin nuo to laiko pastoviai gyveno mieste keturiais sezonais. Ši parduotuvė yra skirta visiems verslininkams, kurie nori ieškoti paprasto vyrų be techninio žargono. Jų komplektas tinka kiekvienam stiliaus stiliui, nuo tradicinių papuošalų iki šiuolaikinių dizainų, jei norėtumėte, kad jis atrodytų daugiau. Jie taip pat tiekia daugybę trikotažo, apatinių drabužių ir aksesuarų, todėl jūsų "vieno langelio" parduotuvė visoms moterims.

Drabužių tipai: "Made to measure"

Paul Smith

120 Collins Street

Britanijos rūšys negali praeiti pro Paulo Smitho parduotuvę Collins gatvėje. Sir Paulas retai daro blogą kostiumą, o prekės ženklas siūlo skirtingus diapazonus, kad būtų patenkinti vidutinio ir aukšto lygio pirkėjai. Su Paulo Smito parašo pamušalais ir kitais puošmenimis, jūs atrodo gana baisus išvykimo metu.

Dirvožemio tipai: išjungta

P.Johnson

1 Crossley Street

Bet koks vaikinas, kuris pasakoja man, kad jis susituokęs, pirmas dalykas, kurį aš jam sakau, yra "kodėl velnias tu nori to padaryti?", Antrasis - "gauti" P. Johnson "kostiumą. Tomas ir Patrick užtikrins, kad jūs ir jūsų groomsmen atrodytų tik milijonus dolerių tik geriausiuose Italijos audiniuose. Tikėtis sumokėti maždaug 1800 ir daugiau už jūsų pagamintą kostiumą, nors (jis tinka kaip pirštinė). Jei turite biudžetą, išbandykite savo pigesnę alternatyvą "sesių parduotuvė", "Suit shop", kuri naudoja tas pačias kokybės audinius, bet perkelia gamybą į Kiniją.

Drabužių tipai: "Made to measure"

Henris Baksas

320 Collins Street

Meno parduotuvių tinklas, kuris šiuo metu atnaujina siuvimo ir šiuolaikinės vyriškos drabužių, yra Henris Bucksas. Įsikūręs tiek CBD, tiek Melburno oro uoste, Henris Bucksas tavo tradicinių tinkančių prekių ženklų, tokių kaip Boglioli, Canali ir Richard James, vieta. Tai gali jums kainuoti keletą dolerių, bet tu atrodys princas, kai išvesi Henriko Buckso.

Dirvožemio tipai: išjungta

Topmanas

Parduotuvė 31/287 Lonsdale Street

Kai kurie iš jūsų gali būti įdomu, kodėl Topmanas padarė šį sąrašą, bet ne visi mes maudosi kibirą gausiais pinigais. Jei turite griežtą biudžetą, bet vis tiek reikia tinkamo kostiumo, apsvarstykite Topmaną. Jūs gausite svarbiausius kostiumus iš šios parduotuvės, įskaitant šalis kostiumus, tweed kostiumai ir paleisti-of-the-mill juodas plonas iškirpti kostiumai, kurie dirba daugeliu atvejų. Patys pagrindiniai kostiumo dizainai prasideda nuo prieinamos kainos $ 300. Vienintelis trūkumas yra ilgaamžiškumas.

Dirvožemio tipai: išjungta

Amerikietiški tailors

68 Bourke gatvė

Amerikos juostos buvo įkurtos 1950 m., Tuo metu, kai visi amerikietiški dalykai buvo šiuolaikiški, įžvalgūs ir stiprūs. Nors tai jau nebėra, dabar jų kostiumų žaidimas išlieka nepaprastai stiprus, nes jų reputacija yra kokybiškų produktų ir žinomų žinomų visame pasaulyje žinios. Mažas parduotuvės dydis sukuria intymią apsipirkimo patirtį, o medžiagos, skirtos jų individualiems kostiumams, patenka į visą Europą.

Drabužių tipai: "Made to measure"

MJ Bale

1/500 Collins Street

MJ Bale yra viena iš patraukliausių Australijos kostiumų gamintojų, aiškiai sutelkusi dėmesį į konstrukciją, universalumą ir jausmą. Etiketė pasižymi daugybe parduotuvių visame mieste, todėl neturėtų būti sunku rasti. Dar svarbiau yra tai, kad MJ Bale siūlo keletą puikiausių kostiumų, prieinamų rinkoje, naudojant Australijos merino vilna, kuri siunčiama į Italiją malti ir Japonijoje galutinai statyti.

Kombinezono tipai: išjungta pririšti / pagaminta iki matavimo

Kostiumo parduotuvė

1A Crossley Street

"Suit Shop" yra sesuo P.Johnson. Jų idėja - pasiūlyti tokį patį kostiumų išsamumą ir stilių be didelės bilieto kainos. Tokiu atveju jų kostiumai gaminami Kinijoje, bet visa kita, nuo audinių atrankos iki žinių prie tarnavimo, yra grynas P. Johnsonas. "Suit Shop" pagaminti kostiumai - mažesni nei 1000 JAV dolerių. Yra daugybė pasirinkimų, kuriuos galite pasirinkti su atlapais, kišeniniais stiliais ir audiniais.

Drabužių tipai: "Made to measure"

Calder Sartoria

305/37 Swanston gatvė

Įsikūręs Melburno istoriniame Nicholas pastatyve, Stevenas Calderas sukūrė gerą reputaciją dėl italų stiliaus kostiumų parašo be baisios italų kainos. Lakuotuvas didžiuojasi savo teikiamomis nepriekaištingomis klientų aptarnavimo paslaugomis, kad galėtų išbandyti kokybiškus drabužius. Geresnė detalė, pvz., Tinkamo odos tono spalvos nustatymas, kad būtų galima pasirinkti geriausią audinio masę klimatui, yra įtraukta į "Calder Sartoria" patirtį. Net audinius ir konstrukcijas tvarko šeimos valdomos ir valdomos įmonės, siekdamos užtikrinti, kad jūsų visiškai apsirengęs kostiumas puikiai tinka jums.

Drabužių tipai: "Made to measure"

"Bespoke" kampelis

Jungtinio verslo lygmens 5 klubas, 95 Queen Street

Kaip rodo jų vardas, The Bespoke Corner leidžia žmonėms visiškai pritaikyti kostiumus iš nulio. Vadovaujantis Miles Wharton ir jo verslo partneris, stilingas duetas didžiuojasi tuo, kad siūlo išsamiausią siuvimo paslaugą Australijoje, kad galutinis rezultatas būtų daugiau pareiškimų, nei tik kasdieninis kostiumas. Kiekvienas užsakymo paskyrimas yra nemokamas, o jūsų paskirtas siuvėjas užima pakankamai laiko susėsti, kalbėtis ir suprasti jūsų poreikius, prieš pateikdamas kostiumą su savo vardu. Jie yra viena iš naujausių etikečių, norint prisijungti prie klestinčios Melburno kostiumų scenos.

Drabužių tipai: "Made to measure"

Adriano Carbone

Elizabeth Street 100

"Adriano Carbone" yra vienas iš tų pavadinimų, kuriuos einate, kai esate pasiruošęs atlikti tinkamą meistriškumą ir patirtį. Kiekvienas Carbone sukurtas drabužis kyla iš 40 metų sukauptos patirties, apimančios įvairius pritaikytus ir pagal užsakymą sukurtas rankines paslaugas.

Drabužių tipai: "Made to measure"

InStitchu

Mitchell namas, 3/358 Lonsdale gatvė

"InStitchu" pradėjo gyventi kaip sąmoningą biudžetą, parengtą įmonei. Nors tai vis dar yra jų pagrindas, jų paslauga išsiplėtė visoje šalyje, kad būtų galima pritaikyti pritaikytą megztinę drabužį su pažadu, kad jis taps tinkamas.

Drabužių tipai: "Made to measure"

Masonai

167 Flinders Lane

Masonai yra didžiojo vardo liukso vyriškų drabužių premjera iš viso pasaulio. Čia siūlomi kostiumų kolekcijos pritraukia novatorišką požiūrį į šiuolaikišką originalo siuvimo įtaką. Žinoma, dėmesys skiriamas kokybei ir autentiškumui, prestižinių pavadinimų, tokių kaip "Corneliani", "Brunello Cucinelli", "ISAIA" ir kitų parduotuvių asortimento pagalba, pagalba.

Kombinezono tipai: išjungta pririšti / pagaminta iki matavimo

Peteris Jacksonas

Borke gatvė 420

Peteris Jacksonas yra vienas iš ilgiausiai trunkančių vardų Australijos drabužių scenoje. Pirmą kartą atidarius duris 1948 m. Melburno biologinės įvairovės konvencijos centre, "Clothier" sukūrė reputaciją kurti kokybišką vyriški drabužiai su aistra naujoviškam dizainui. Šiuo metu "Peter Jackson" įsikūrusi prekybos centruose įsikūrusiose specializuotose parduotuvėse įsikūrusi saldumoje, skirtoje užpildyti tarp mados, prabangos ir prieinamumo atotrūkį.

Kombinezono tipai: išjungta pririšti / pagaminta iki matavimo

Joe Black

149 Little Collins gatvė

Joe Black didžiuojasi kurdami kostiumus kiekvienam žmogui, nesvarbu, ar esate profesionalus skandalistas ar baristeris. "Joe Black" apmuštos ir "made-to-measure" kostiumai yra suprojektuoti taip, kad jų laikysena būtų tokia pati, kaip ir žmogaus urvas, į kurį įeina salyklo šokoladas ir šaltas alus. T įpėdinis geriausia funkcija? Individualizuotos kostiumai yra paruoštos po keturių savaičių po konsultacijų - puikiai tinka šiems paskutinės minutės renginiams.

Drabužių tipai: "Made to measure"

Sarti Tailors

355 Clarendon Street

Tiems, kurie tikrai ypatingi vyrų kostiumai, nuvilkite į Sarti Tailors. Čiužiniai čia didžiuojasi savo geriausiais drabužiais už stovo, kad įsitikintumėte, jog pareiškimas yra padarytas, kai jūs išeinate į vieną iš savo kostiumų. Norėdamas pasiekti tokį specialųjį matmenį ir išmėginti laivus, "Sarti" reikalauja daugiau nei šimto metų kolektyvinės patirties, susijusios su kostiumų gamyba. Ir taip, jie taip pat atlieka vestuvines kostiumus.

Drabužių tipai: "Made to measure"

Džekas Londonas

345-347 Collins Street

Šiuolaikinis britų kostiumas neprivalo nutraukti banko. Australijos etiketė "Jack London" užtikrina prieinamą kainą, kad būtų išvengta neramumų. Pagalvokite apie trumpus kostiumo striukes su siauromis atramomis ir siauromis kelnais, anorakų parkus ir trumpus apykaklės marškinius, dėvėjusius 1960 m. Nors jų parduotuvė yra Melbourne, etiketė taip pat išsiskleidžia parduotuvėms Sidnėjuje, Adelaidėje ir Perte.

Dirvožemio tipai: išjungta

Rhodes & Beckett

345-347 Collins Street

"Rhodes & Beckett" yra pirmaujantis vardas už "Sydney" ir "Melbourne", pasirengusius dėvėti drabužius. Etiketė pradėta platinti Australijoje 2006 m. Ir nuo to laiko išaugo, kad apimtų dvi parduotuves abiejuose miestuose. Etiketė didžiuojasi savo kolekcija naudodama smulkių medžiagų, gautų iš viso pasaulio.

Dirvožemio tipai: išjungta

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas