Susipažinkite su "Nomad Barber", kuris keliauja po pasaulį, skirtą sušilti

Anonim

Daugumai vyrų nuotykių šukuosenos yra šiek tiek daugiau negu paprastai. "Liverpulio" gimtoji Miguel Gutierrezui, "nuotykių" kirpimas reiškia "Kickstarter" paleidimą, "hopping" ant lėktuvų serijos ir užfiksuojant "Instagram" ir "YouTube" sekančią grožio odisėją.

Kelionė prasidėjo 2013 m. Birželio 12 d., Praėjus dešimtmečiui po to, kai Gutierrez pradėjo savo karjerą. Jis skrido į Atėnus, norėdamas sužinoti daugiau apie graikų kirpikus, kurie išleido savo amatus į likusią Europą. Iš ten jis nuvyko į Turkiją ir gimė idėja. Gutierrez pradėjo 12 mėnesių kelionę, kad sužinotų daugiau apie kirpėjimo ir vyriškos lyties grobimo istoriją visame pasaulyje.

Kaip "Nomad Barber", Gutierrezas naudoja socialinį kirpyklos aspektą kalbėtis su žmonėmis iš visų visuomenės sluoksnių. Kiekvieną kartą išleidžiant jo išmatą, jis siūlo susižalojimus keliautojams iš parkų, paplūdimiuose, dykumose, uolose ir bet kokiose kitose nutolusiose ir vaizdingose ​​vietose. Iki šiol jis aplankė 30 šalių, kaupia milijonus savo internetinių serijų ir tūkstančių socialinės žiniasklaidos pasekėjų.

Atsižvelgdamas į nesuskaičiuojamą skaičių skutimų ir kirpimo situacijų keliuose žemynuose, Gutierrezas teigia, kad Indija turi labiausiai įdomią kirpėjų kultūrą. Kalbėdamas apie geriausius prižiūrimus klientus, jis sako, kad Artimųjų Rytų žmonės, ypač Dubajus, rūpinasi vainikėliais.

Vykdykite "Nomad Barber" stilingus "YouTube" ir "Instagram" išnaudojimus. Nuotykių laukia.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]