Vyriški ir stilingi laikymo būdai yra lengvi šiame ukrainiečių apartamentuose

Anonim

Per metus perkeliant vieną vietą į kitą, mes linkę kaupti protingą sumą, bet kur jį išgelbėti, kad nebūtų kitos "Hoarders" epizodo? Šis butas, esantis Ukrainos mieste Odesoje, yra gana geras vyriškų ir stilingų laikymo sistemų pavyzdys, leidžiantis patikrinti įvairius daiktus.

1983 kvadratinių metrų ploto butas, sukurtas "2Bgroup", yra atviras, erdvus ir erdvus, tačiau atskiria gyvenamuosius rajonus su moduliniais kubeliais ir lygius įvairiose medžiagose, tokiose kaip mediena, betonas ir akmeninės plytos. Švelnios šviesos jungtys, baldai ir menas sukuria svajonių namus, tačiau tai yra modernios laikymo sistemos, kurios išties skiriasi.

Pagrindinis miegamasis visą sieną apimanti knygų spinta veikia kaip puikus knygų ir mažų augalų kojos, bet ir stilingas palangės. Mažoje "skaitykloje" laiptinės kopėčios dvigubina kaip knygų lentyna, o po apartamento atsiveria plytų meno siena, supaprastinta saugojimo spinta demonstruoja skulptūras.

Šie subtili laikymo elementai yra vyriški, elegantiški ir menkai apibūdinti, taip pat sudaro šiek tiek mažiau pageidaujamus buto aspektus, pavyzdžiui, abejotiną transperanto vonią ir sūrio įkvepiantį citatos sienų lipduką.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės