Masažinės miegamojo idėjos garantuotos, kad įsimintumėte savo datą

Anonim

Galite prisiminti, kad neseniai skaitytojai paėmė žingsnį po žingsnio vadovaujančio vyriškojo miegamojo sukūrimo, kuris nesunaikino ponios. Tai reiškia, kad pasitraukite iš lenktynių automobilio lovos ir turėsite vietą, kurti savo nešvarius skalbinius.

Po daugelio sėkmingų rezultatų mes nusprendėme sutelkti šiek tiek įkvėpimo galeriją tiems skaitytojams, kurie norėtų pakelti savo miegamąjį ar kamerą à coucher, kaip prancūzai norėtų tai pavadinti.

Šios galerijos trumpas aprašymas yra paprastas - ar mes norėtume miegoti ten ir norėtume, kad svečių miegas ten taip pat?

Atminkite, kad tai ne tik lova, kuri yra svarbiausias elementas. Jūs turite žibintus, meną, spalvą, kilimėlius ir savo kavorką, kad padėtumėte prieskonių dalykų. Mėgaukitės mados idėjomis vyrų įkvėpimui.

Vyriški dizaino ekspertų patarimai iš Adelės Bateso

Paviršiai

"Yra pagrindiniai elementai ir savybės, kurios yra būtinos svarstant ir kuriant vyriškas erdves. Bet kokios erdvės reikšmingumas yra esminis dalykas kuriant ir identifikuojant kliento parašo stilių. Nesvarbu, ar tai yra turtinga medienos fanera, graži oda ar metalinė patina, lydinio paviršiaus ir sąžiningų medžiagų derinys yra pagrindas, dėl kurio gali būti sukurta išsamesnė koncepcija. "

Informacija

"Taip pat svarbu atsižvelgti į nenuoseklių elementų - tai gali būti gudrus slaptas kabinetas arba naujausias technikos įtaisas - išsamūs taip, kad būtų išvengta bet kokių Bondo klišių ir gali būti tiesiog pripažinti esminiais elementais bet kuriam šiuolaikiniam žmogui."

Asmeninis prisilietimas prideda simbolį

"" Unikalių stalių gaminių surinktų tauriųjų objektų eksponavimas ir dizainas atspindi individualumo ir pobūdžio lygį erdvėje. Nesvarbu, ar tai yra įrašai, muzikos instrumentai, dviračių dalys ar knygos, paprastos tekstūros ir spalvos akcentai gali būti įvestos per turimus daiktus. "

Adelė Batesas yra "Melbourne" dizaino kompanijos "Adele Bates Design" įkūrėja

1/40

2/40

3/40

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje