Markas Zuckerbergas planuoja išgydyti visas ligas iki amžiaus pabaigos

Anonim

Atminkite, kad Markas Zuckerbergas buvo nerdy Harvardo moksleivis, kuris internete lankėsi koledžų mergaičių ir turėjo abejotiną avalynės skonį? Na, viskas pasikeitė. Būtent milijardierių pasiūlymai dėl pasaulio dominavimo ir naujausių planų išgydyti visą ligą iki XXI amžiaus pabaigos.

"Facebook" neseniai paskelbė 77 centų už akciją pajamas, kurių pajamos siekė apie 5, 38 mlrd. JAV dolerių ir 1, 65 mlrd. Aktyvių aktyvių vartotojų, o "Twitter" ir "Apple" kompanijos paskelbė nuviliančias pajamas. "Zuckerberg" atsakymas į sėkmę buvo investuoti į "Facebook" ilgalaikes investicijas ateityje.

"Asmeniškai tai yra dar vienas elementas. Padėdamasis prijungti pasaulį visada bus svarbus dalykas, kurį aš darau, yra daugiau pasaulinių iššūkių, dėl kurių aš taip pat jaučiu atsakomybę padėti išspręsti, sukurti savo dukrai ir visoms ateities kartoms geresnį pasaulį. Tai, kad iki amžiuje galime išgydyti visą ligą, atnaujinti švietimo sistemą, kad ji būtų pritaikyta kiekvienam studentui, ir apsaugoti mūsų aplinką nuo klimato kaitos ", - sakė jis.

Viskas grįžta į Chan Zuckerberg iniciatyvą, ribotos atsakomybės bendrovę, kurią pora pristatė praėjusių metų pabaigoje, įkurtą investuoti į verslą, labdaros organizacijas ir organizacijas, kad galiausiai pakeistų pasaulį.

"Mes orientuojamės ne į tai, kas yra" Facebook ", bet kas tai gali būti ir ką ji turi būti, o tai reiškia, kad reikia daryti drąsius dalykus", - sakė jis. "Daugybė to, ką mes šiandien pastatėme tokiose srityse kaip ryšys, dirbtinis intelektas ir virtualus papildytas realybė, gali neatsirastis daugelį metų, tačiau jie yra svarbūs mūsų misijai sujungti pasaulį."

Ar Zuckerbergas yra kitas Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas? Ar visa tai yra vamzdžio svajonė?

(per Inc)

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą