"The Ultimate" vadovas "The Coolest Hotels" Londone

Anonim

Kiekvieno jauno žmogaus gyvenime yra laikas, kai miegantis jaukiuose bendrabučiuose su kitais jaunais keliautojais yra pagrindinis nuotykis.

Kiekviename šiek tiek vyresnio žmogaus gyvenime taip pat ateina laikas, kai jis mano: "Įsukite! Duok man 5 žvaigždutes, arba duok man mirtį ". Tuo antrojo etapo metu mes padarėme keletą liekamųjų tyrimų.

Po to, kai drėkina lūpas ant geriausio džino, kurį Londonas turi pasiūlyti, atsigulėdamas galvomis ant minkščiausio pagalvių ir atsibodus iš paties Bondo elgesio, turėtume pasakyti, kad abejojame, kad praleisite 10 lovų bendrabučius. Skaitykite ir apžiūrėkite mūsų 14 geriausių "London" viešbučių pasirinkimus.

Nobu, Shoreditch

Iš savo "Executive" kambario su Studijos liukso numeriu "Nobu Shoreditch" susituokia stiliaus estetika Japonijos ir Rytų Londono. "Nobu Shoreditch" unikali kūryba yra "Design Hotel" ženklios kūrybinės raiškos išraiškos išraiška, o tai yra vienas iš 10 rankų pasirinktų viešbučių, esančių parduotuvių tinkle. Svarbiausi renginiai - tai kavinė žemiau esančio restorano, jo artumas nuo senosios gatvės stoties ir Shoreditch High Street, aukščiausios kokybės paslaugų ir paslaugų (įskaitant pilates studiją, gydymo patalpas ir "Technogym"). Žinoma, ji turi įvairių kambarių, kad atitiktų vienišus keliautojus ir šeimas, todėl jums reikės rasti geresnę vietą, kad apsigyventų, kai tik išgyvensite viską, ko gali pasiūlyti "Shoreditch".

BOOK @ Booking.com Nuo $ 277 už naktį

L'Oscar, Centrinis Londonas

Designed by Jacques Garcia, prancūzų dizaineris už Costes Paryžiuje, "La Mamounia" Marakeče ir NYC "NoMad", ši buvusi baptistų bažnyčia dabar yra viena iš Londono dekadentinių viešbučių. Kaip tikėjotės iš "Garcia" - meistro, skiriančio istorijos ir dramatiškos bohemijos turtingumo sumaišymą, "L'oscar" turi super seksualų interjerą, pritaikytą tradiciniam kraštutiniui. Kitaip tariant, tai duoklė, kokia buvo Viktorijos laikų eros dalis: išlaikyti klasikinį griežtumą, vedant į asmenišką beprotybės ir ištvirkavimo gyvenimą. Jei ši prabangi mis-en-scene taps jūsų išgalvotas, ir jūs norėtumėte apsistoti avangardo viešbutyje Holborno (vienos iš labiausiai populiariausių Londono rajonų) širdyje, tarp klestinčių barų, parduotuvių ir restoranai, tai nieko neprotingas.

BOOK @ Booking.com Nuo 363 $ už naktį

"Henrietta" viešbutis, "Covent Garden"

Viešbutis "Henrietta" yra dviejų minučių pėsčiomis nuo "Savoy" teatro ir yra viena iš geriausiai vertinamų Londono vietų. Nustatyta viršutiniame aukšte Nr. 15 Henrietta gatvė, Grand Henrietta (mes negalime rekomenduoti šio kambario pakankamai aukštai) suteikia jums nuostabų vaizdu į Londoną iš savo balkono: stogo, kraštovaizdžio ir orientyrai, įskaitant "London Eye", yra po ranka. Visi šio viešbučio kambariai yra romantiški pabėgimai pačiame pačiame kambaryje su intymiais detalėmis, išskirtiniu apdaila ir išskirtiniais baldais. Taip pat yra lietaus miško dušai ir (kai kuriuose kambariuose) kabliuko kojelės vonia - puikiai atpalaiduojanti.

BOOK @ Booking.com Nuo $ 449 už naktį

Ned, paukštiena

Condensed, The Ned patirtis yra "Sėdinti prie baseino ant 100 metų senumo pastato stogo, iš kurio atsiveria vaizdas į Šv. Pauliaus katedrą ir už jos ribų". Išsiplėtė? Mes paliksime tai savo vaizduotei. Čia apsilankykite, jei norite patirti istorinį šedevrą, kuris yra vertas "Throne" žaidimo mėgstamiausio trumpalaikio personažo.

BOOK @ Booking.com Nuo 334 $ už naktį

Distillery, Portobello Road

Įsikūręs vos už 1 minutės pėsčiomis nuo Portobello kelio rinkos, Londono distiliavimo gamykloje yra viršutinis lentynų ir džinos kolekcija. Įsikūręs pačioje Kensingtono ir Chelsea rajono širdyje, artimiausias oro uostas yra 18 km nuo Londono Heathrow oro uosto. Ši sritis yra puikus pasirinkimas keliautojams, kurie domina architektūra, paminklais ir pramogomis.

BOOK @ Booking.com Nuo $ 200 už naktį

Sandersonas, Fitzrovia

"Sanderson" yra 5 žvaigždučių parduotuvė, įsikūrusi "Soho" apygardos Londono širdyje. Pasižymintį 50-ųjų pastatą Philippe Starck suklupo į baroko ir šiuolaikiško dizaino džiazą, kuris "Hilton" atrodo kaip aukso poliravimas. Jo beprotiška skylė dizaino mišiniai ekstravagancija ir paprastumas, todėl jaustis kaip jūs sekėte Alice į Wonderland. Kas žino: po kelių viskių, galbūt jūs turite?

BOOK @ Booking.com Nuo 387 $ už naktį

ME London, Central London

ME Londonas užkabeno ant pietinio Covent Gardeno viršaus. 57 svečių numeriai, įskaitant 16 liukso numerių (su apartamentais), siūlo (be abejo) geresnį vaizdą į pagrindinius vietinius objektus, nei jūs gaunate iš "London Eye": "City-Skyline", Trafalgaro aikštė, Londono tiltas ir "Thames" iki lubų langai. 2013 m. "ME London" buvo apdovanotas garsiojo "Conde Nast Traveller" specialiuoju sąrašu, o šių metų balandį galvos konsjeržas gavo prestižinį "Golden Keys" viešbučių valdytojo apdovanojimą.

BOOK @ Booking.com Nuo 416 $ už naktį

Belgraves, Centrinis Londonas

"Belgraves" derina tradicinį britų svetingumą su amerikietišku bohemišku požiūriu. "Belgraves" yra vos 100 metrų nuo "Victoria Station". Pirmoji "Thompson Hotels" prabangių kelionių į Europos šalį dalis yra viena iš labiausiai turtingų apylinkių Londone. Jei viešbučio 80 vietų restorane, intymioje bibliotekos barelyje ir treniruoklių salėje nėra pramogų, apsilankykite netoliese esančiose tarptautinėse parduotuvėse, svetainėse ir triukšmingoje Sloane aikštėje.

BOOK @ Booking.com Nuo 164 $ už naktį

Shoreditch namas, Shoreditch

Rytų Londone esančių privačių narių klubo "Shoreditch House" svečiai yra gydomi 26 miegamaisiais su senoviniais AM / FM signalais, karšto vandens buteliais, šviežia karvių kosmetika, šampūnas ir muilai iš gretimų SPA, galingi lietaus miško dušai, ir įvairias klasikines knygas, žaislus ir žaidimus, kuriuos jie skatina skolintis. Kambariai gali būti tiek nariai, tiek ne nariai. Vienas, skirtas kibirų sąrašui.

BOOK @ Booking.com Nuo 262 $ už naktį

Ham Yard Hotel, Soho

"Piccadilly Circus" įsikūrusi dviejų minučių pėsčiomis (arba trijų valandų viešnagė nuskaityta), "Ham Jard" kambariai yra individualiai pritaikyti, juose yra langai nuo grindų iki lubų, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į aplinkinį miestą. Jei apsistosite, įsitikinkite, kad naudositės įtikinamų priedų, tokių kaip fitneso centras su hipoksine kamera (treniruoklių įrankis, kuris imituoja aukštį), kino teatras, sodas ant stogo ir 1950 m. Stiliaus boulingo takas.

BOOK @ Booking.com Nuo 701 $ už naktį

Užuolaidos, Shoreditch

"Curtain" yra įsikūręs tarp "Shoreditch" premjerų barų ir užkandinių, esančių artieji kaimynystėje. Su viskuo, ko galėtumėte tikėtis iš klubo, šis viešbutis (pavyzdžiui, šis ir dar daugiau) bus išpūstas daugiau nei paslauga. Bonuso funkcijos yra netoli "Old Street Tube" stoties ir Londono bokšto (2 mylios).

BOOK @ Booking.com Nuo 267 $ už naktį

Pagrindinis Londonas, Bloomsberis

Jei jums patinka literatūra, istorija ar architektūra, pagrindinis Londonas, Bloomsberis, yra vieta, kur turi būti. II laipsnio * išvardytas paminklo pastatas. "Principas" užima rytų pusę Russelio aikštės Bloomsberyje. Mes nepasiduosime per daug, bet šio 334 kambarių viešbučio atidarymas iš tiesų atkūrė originalųjį pastatą savo originaliajai šlovingai, tuo tarpu administruodamas adrenalino šūvį į labiausiai literatūros Londono apylinkės širdį.

BOOK @ Booking.com Nuo 338 $ už naktį

Mandrake, Fitzrovia

Harry Potterio haliucinogeninis augalas (mandrake) su baisiu goblinu veido, kurio kankinimai gali nužudyti asmenį, tikriausiai nėra jūsų mintis, kai įeinate į šį viešbutį. Tačiau, nors Mandrake viešbutis ne tik dominuoja mažoje gatvėje Fitzrovia, kad ji yra, ji turėtų kreiptis dėl netyčinio dvigubo imti atvykus, tai yra klasė ir prabanga pasiūlė.

BOOK @ Booking.com Nuo 541 $ už naktį

Pilgrm, Paddingtonas

"Pilgrm", "Paddingtonas" apibūdina save kaip "gaivinančią pertrauką nuo įprastos". Tuo pačiu metu moderniu ir senoviniu dizainu jis pasiekė savo tikslą, atkreipdamas pagarbą istorijai ir vietai. Jei vertinate senojo pasaulio dizainą ir britų meistriškumą, jausitės kaip namuose.

BOOK @ Booking.com Nuo 186 $ už naktį

SUSIJUSIOS: "Ultimate Men's Shopping" vadovas Londone

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas