"Manchester United" pristatė savo specialųjį leidimą "TAG Heuer" laikrodžius

Anonim

Akivaizdu, kad yra tam tikrų privilegijų tam, kad būtų oficiali svarbios futbolo komandos laikmatis.

Naujausias pavyzdys - "TAG Heuer" "Carrera Heuer 01" ir "Formulės 1" laikrodžių "Manchester United" leidimas. Sukurta norint pažymėti "Manchester United" kelionę po Jungtines Amerikos Valstijas bei jų artėjančią "English Premiere League" sezoną, laikrodžiai suporuoja šveicariško laikrodininko avangardo dizainą su klubo parašo spalvomis.

Žinoma, raudonieji ir antracitiniai pilka laikrodžiai taip pat bus dėvimi žaidėjams 2018-2019 m. Sezono metu.

Taigi, kas yra dėžutėje?

Specialusis leidimas "TAG Heuer Carrera Heuer 01" bus 43 mm nerūdijančio plieno gaminys, kuriame yra įrodytas "Caliber Heuer 01" automatinis judėjimas. Šis judėjimas suteikia valandų, minučių ir sekundžių funkcijas kartu su datos langu 3 valandos ženkle. Taip pat yra trys papildomi rodio padengti chrono skaitikliai 12 val., 6 val., O 9 val. - pastarasis nešioja klubo logotipą.

Apverskite laikrodį aplinkui ir galėsite žiūrėti į mechanizmą dėl safyro apatinės dalies. Sportinė ir vyriška estetika yra šlifuota guminiu dirželiu, kuris sportuoja klubo ženklią parašo spalvą. Tai taip pat suteikia 100 metrų atsparumo vandeniui.

Antras modelis prisijungti prie grupės yra TAG Heuer Formulės 1 chronografas. Tai yra labiau prieinama nei "Heuer 01", nes ji yra visiškai plieninė 43 mm korpuso konstrukcija ir kvarco chronografas. Laikrodis suteikia valandų, minučių ir sekundžių funkcijas kartu su datos langu 4 valandos ženkle. Tuo tarpu dial yra baigta opaline antracito, kuri priešprieša skiriama raudoniems indeksams ir negabaritiniam "12" arabų skaičiumi vidurnakčio ženkle.

Taip pat yra trys chrono skaitikliai ant šio kūrinio, kuris daro šį modelį vienu iš geriausių vertės laikrodžių "TAG Heuer" asortimento. Laikrodis suporuotas su juodu guminiu dirželiu, kad atitiktų tikrąją sporto estetiką.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD