"Man-Fringe" yra 90-ųjų "Trend Awesomeness", štai kaip "Rock It"

Anonim

Dvidešimt penkiolika yra visa informacija apie vyriškį. Prieš keletą mėnesių, vaikščioję siaubingais pėdomis, vyriškos kojos, kirpimai ar veido užuolaidos yra "tai" plaukų tendencija įtraukti į jūsų grooming žodyną.

Kraštovaizdis. Ploni plaukai Išpjaukite sluoksniuotą pakraštį, kad pamatytumėte pilnatvę. Visapusiškas? Kraštovaizdis pritrauks daug reikalingos jūsų bokalo apimtį ir subalansuos šią iškilimų skruostą. Jokia kita šukuosena taip pat neturi įtakos jūsų bendro išvaizdą (išskyrus visiškai galvos skutimą), todėl kiekvieno žmogaus turi ištirti ir sustiprinti sprogimo jėgą.

Breaking the Man-Fringe Down

Pastaraisiais metais vyriausiasis žmogus įgijo didelę reikšmę. Taip pat yra ir tradicinės trumposios atraižos ir pjūviai, kuriuos mato dauguma vyriškų moterų dalinanti plaukus į šoną arba stumdami į dangų.

Reikia prisiminti, kad kiekvieno vaikino kraštai yra dideli ir niekada nesiskiria. Yra trys dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti: ilgis (ilgas arba trumpas); apimtis (aukšta arba plokščia kakta); ir forma (suapvalinta arba staigesnė). Ir, priklausomai nuo jūsų paties plauko tekstūros, tankio ir natūralaus kritimo, jūsų kraštas bus atitinkamai sėdėti.

Laikydami dalykus paprasta, eikite į apatinę pusę, kad kraštai būtų trumpi. Galite pakeisti tokius dalykus, kaip plaukai "išnyks" (kiek trumpas pjūvis yra galo apačioje, o po to vis labiau pasislenka į viršų).

Kuo mažesnis išblukimas, tuo geriau kerpant. Tada sumaišykite jį su trumpa karūnėlė, kuri yra sluoksniuotos, kad padidintumėte krašto ilgį. Sunkumas sukurtas su papildomu ilgiu ant veido, bet skirtingas ilgis turi būti subtiliai apdirbtas į kraštą, kad suteiktų jam formą ir kūną. Ir tai apima bet kokius atsitraukiančios plauko linijos užuominą, be sumuštinių.

Kaip stiliaus "Man-Fringe"

Paimkite dulkių džiovintuvą ir plaukite plaukus sausi. Naudojant teptuką, suteiks jums visiškesnę, sklandesnę apdailą arba plataus šukos šukuoseną, taip pat dirbant su natūraliu jūsų plaukų kiekiu, kai jis džiūsta. Nepriklausomai nuo pasirinkimo, jums bus paliktas gražus blizgesys ir šiek tiek reikalingas kiekis tiems, kurie yra plonesni.

Tada naudokite vašką. Jis sukuria struktūrą ir apibrėžimą, pašalina puff, kartu laikydamasis dalykus - ilgai, kai paliekate savo vonios veidrodžio saugumą. Plaukų gaminiui pasirinkimai yra blizgūs arba matiniai. Ir pasirinkimas yra tavo. Bet naudokite taupiai, kad mažiau, yra daugiau, p. Greaseball.

Stiliaus atskiros sruogos pirmojoje pusėje ir, jei reikia daugiau, taikykite daugiau likusio krašto su patarimais. Kadangi plaukai yra natūraliai blizgūs, jūsų šoninis matinis yra puikus būdas jį apibrėžti iš likusių jūsų plaukų.

Dėl garbanotiems plaukams, pūskite džiovinti ir tada dirbkite tekstūruojančiu putos būdu. Tai sukurs judesius, garsumą ir šiek tiek atšokimą.

1/30

2/30

3/30

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį