Vyras už Louis Vuitton x Aukščiausiasis oficialiai ragina tą dieną

Anonim

Mados industrijos išėjimai iš aukšto lygio yra nieko naujo, tačiau kai kas nors yra įsitikinęs, kad mados etiketę paversta šilčiausiomis šiuolaikiškomis prabangos gatvelėmis, tai tikrai garantuoja šiek tiek fanfarų.

Kim Jones uždarys savo garsios mados karjeros skyrių aukštai

"Louis Vuitton" vyrų meno vadovas Kim Jonesas oficialiai pasitrauks. Jo galiojimo laikotarpis ženkliame etikete baigiasi šią savaitę, kai jo finalinė kolekcija pasirodys "Louis Vuitton" Fall / Winter 2018 parodoje Paryžiuje.

Manoma, kad Londone gimęs dizaineris paliks taupų vaidmenį vietoje "Burberry", kai jo dabartinis prezidentas ir vyriausiasis kūrybos pareigūnas Christopher Bailey kovo mėnesį žlugs.

"Jones" įgaliojimai apima "Alfred Dunhill" silpnumą, kol jis pasirodė "Louis Vuitton", kad galėtume vadovauti savo vyrų padaliniui - vienam iš sparčiausiai augančių pasaulio mada. Nuo tada Jonesas buvo apdovanotas etiketės iniciatyva į prabangos gatvę, bendradarbiaudama su Niujorku įsikūrusia "Supreme" etikete.

Per tą laiką pagal "Jones" laikrodį aukščiausios klasės "streetwear" šiemet padėjo pasauliniams prabangos prekių pardavimams parduoti 5 proc., Apytiksliai 263 mlrd. Eurų (309 mlrd. JAV dolerių).

Žiūrėkite kai kuriuos Joneso geriausius darbus iš praeities su Aukščiausiuoju čia.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier