Didieji "Movember" akiniai

Anonim

Šį straipsnį parėmė "Just For Men"

Jei praleidote tai, "Movember 2015" buvo gana epic. Australija užėmė trečią vietą pasaulio lenktynėse į lyderių sąrašą, sukėlusi milžinišką 15, 029, 322 dolerių už projektus, susijusius su vyrų sveikatos problemomis, tokiomis kaip prostatos ir sėklidžių vėžys, bloga psichinė sveikata ir fizinis neveikimas.

D'Marge nuvažiavo į Sidnėjaus "Martin Place" gatves, siekdamas paskatinti didžiausius miesto miestus ir kokį rezultatą. Paspauskite per skaidrių peržiūrą kai kuriems nugalėtojams - nuo tatuiruočių hipster mo bro, iki tinkamo ir šlifuoto mustachioed macho, Sidnėjus pristatė "Movember" prekes.

Šiame "Movember" taip pat vyko daug kitų įdomių šūvių. Simbolinis "Movember Mo" pasivaikščiojo visame pasaulyje lėktuvų, traukinių ir automobilių priekyje, ragindamas praeivius "pasiduoti, jei esate plaukuotas", gatvės menas iš Sidnėjaus į "Times Square" užtikrino, kad plaukuotas baneris plaukiojo toli ir plataus ir net garsių veidų "Movember" dvasioje ir ėmėsi veiksmų vyrų sveikatai.

Mes sukūrėme savo pačių "Movember" ženklą ir bendradarbiavo su "Just For Men", norėdami jus paimti iš mo į eiti ir pamatyti, ko reikia, norint gauti ūsų natūra, kiekviena moteris (ir žmogus) nori liesti. Peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą.

Režisierius Eamon Dimmit / Luc Wiesman
DOP Eamon Dimmit
Parašė Jimmy Niggles dar žinomas kaip "Beard Season"
Pagaminta Linzee Harris / Kate Perrett

Aktorius Jesse Hogan, Jeffas Lackas ir Marsis Fernandezas. Dėkojame "Tatler" į "Darlinghurst" ir Bondi "Discount Pharmacy".

"Tintin Hedberg & Lauren Webb" sukurta tik "D'Marge" fotografija - be leidimo jokios reprodukcijos.

1/10

2/10

3/10

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens