MJ Bale atneša Naujojo Orleano garsus savo novatoriškajai kolekcijai

Anonim

MJ Bale dar kartą stumia Australijos siuvimo ribas su naujausia technine merino vilna drabužių kolekcija, kuri debiutuoja naujam sezonui.

Švelnūs ir jazzy garsai Naujojo Orleano sudarys didžiąją dalį šio sezono rodyti, kuris suteikia keistis į klasikų, tokių kaip džiazo legenda Miles Davis ir jo lengvas stilius. Ši sąvoka, jei ji ir toliau bus susijusi su MJ Bale'o paties siekiu patenkinti klasicizmo pusiausvyrą ir nuolatinį naujovinimą vyriškioms drabužiams.

Taigi, MJ Bale sėkmingai susituokė su senų laikų senovinių motyvacinių šukuosenų koncepcija su naujais dekonstruojamais atsitiktiniais daiktais ir paprastos priežiūros drabužių naujovėmis, kurias šiandien reikalauja vyrai.

Kolekcija, kuri laikoma "Atgimimo atvėsti", apima įvairias drabužiams pritaikytus prabangius pasiekimus, priklausomai nuo naudotojo poreikių. Stilius išmanantys žmonės gali pasirinkti iš trijų skirtingų audinių.

"Acqua" yra pagamintas iš atogrąžų svorio, išskirtinio Merino vilnos audinio, kurį Italijoje austi aukso vilnos audimo audėjai. Gautas audinys yra atsparus vandeniui, atsparus riebalams, lengvas ir kvėpuojantis, todėl puikiai tinka tarptautiniams keliautojams ir vyrams, kurie visada žengia į priekį.

"Dry 'n' Fly" yra moneta, suteikta MJ Bale 100% medvilnės marškinėlių, kurie buvo austi ir apdailinti specialia konstrukcija, kuri suteikia lengvai prieinamų savybių. Kaip lengva Nusiplaukite drabužius, išdžiovinkite ant pakabos ir tada "išskleiskite" duris. Jokia lyginimo nereikia ir marškinėliai turėtų išlaikyti savo formą visą dieną.

Galiausiai atėjome prie audinio konstrukcijos, pavadintos Mooving. "MJ Bale" kostiumai yra pagaminti iš specialaus juodmedžio vilnonio audinio, kurį audiuoja senoji itališka audėja Loro Piana. Rezultatas yra pusiau ištemptas audinys, kuris atsparus riebalams ir yra pagamintas su šiek tiek laisvą, kad būtų užtikrintas lankstumas, kai kūnas nuolat juda. Ši papildoma dozė puikiai tinka tiems, kurie visą dieną nedirba savo darbo vietoje.

Ir kai kalbama apie modelius, vyrai bus sugadinti pasirinkimui visko, nuo minkšto pilko flaneliu iki Velso princo iki Gleno, ir langų patikrinimų, kad subtilios kreidos juostelės ir turtingi jūrų kvadrato keturkampiai kostiumai, kurie daro ženklą naujojoje kolekcijoje.

"Ši kolekcija sukurta žmogui, tyrinėjančiam pasaulį, ir taip pat besivystančiam savo asmenybei", - sako Matas Jensenas, etiketės įkūrėjas.

"Kolekcijos atgimimas" yra parduotuvėse ir internete šiandien iš MJ Bale.

1/11

2/11

3/11

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas