Mažai karbamido dietos yra puikus prarasti svorio. Bet yra sugavimų

Anonim

Žinoma, spurgos yra pilnas cukraus ir cholesterolio, bet jūsų mėgstamiausia mažai angliavandenių dieta gali užtrukti metus nuo jūsų gyvenimo. Jei esate Keto advokatas, "Paleo" kariai ar "Atkins" priklausomybė, jūs tikriausiai praleidžiate kelis kilogramus - ir dėl to mes sveikiname jus. Tačiau naujas tyrimas, atliktas dėl ilgalaikio mažo angliavandenilio kiekio dietos poveikio, gali prireikti jūsų "#goodvibes" laikinai sustabdyti.

Prieš pradedant daryti išvadas, tai nebuvo dviejų minučių trukmės biologijos stažuotojų apklausa. Šis tyrimas, kurį finansavo Nacionalinis sveikatos institutas, peržiūrėjo duomenis, kurie grįžta į devintojo dešimtmečio pradžią, ir yra įspėjamasis žodis tiems, kurie valgyti kepsnį pusryčiams, kiaušinius pietums ir bekoną vakarienei.

Tyrime, paskelbtame " Lancet" visuomenės sveikatos žurnale, nustatyta, kad jūs įsipareigojate šventvagiškai keisti spagečius su "cukinijos tešlais", ar jūs išgyvenate amžinąsias dietos maistą duonos ir krekerių, jūs esate prisukamas abiem kryptimis.

Kaip pranešė Maxim, "Mokslininkai nustatė, kad tiek didelis, tiek mažas angliavandenių dietos procentas buvo susijęs su padidėjusiu mirštamumu, o minimali rizika buvo 50-55% angliavandenių suvartojimo".

Deja, žmonėms, kurie pakeičia didžiąją jų angliavandenių dalį su gyvūninės kilmės baltymų ir riebalų (iš šaltinių, tokių kaip ėriena, jautiena, kiauliena ir vištiena), tokia dieta buvo susijusi su trumpesniu gyvenimo trukme. Tai buvo priešingai nei tie, kurie gavo daugiausia baltymų ir riebalų iš "daržovių, riešutų, žemės riešutų sviesto ir grūdų duonos", kurie, kaip nustatyta, gyveno ilgiau.

"Mažai angliavandenių dieta gali sutrumpinti gyvenimo trukmę iki ketverių metų" ( BBC ).

Tyrėjai padarė išvadą, kad "maisto šaltinis ypač keičia angliavandenių vartojimo ir mirtingumo ryšį" ( Maxim ). Taigi iš esmės, jei vartojate mažai angliavandenių dietą, nekeiskite visko mėsa. Ir jei jūs ieškote pagerinti savo sveikatą, vaikščioti "visiškai keto" nėra vienintelis variantas - galite tiesiog perteikti savo ploną griežinėlio balto skrudinto skonį, skirtą tam tikriems rupiems grybai.

Mūsų važiuoklė? Viskas nuosaikiai. Įskaičiuotas šonkaulių ir trigubo šokolado pyragas.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas