"Louis Vuitton" Kim Jones pakeičia Kris Van Assche "Dior Homme"

Anonim

Kim Jones yra oficialiai naujas meno vadovas Dior Homme. Šių metų britų dizaineris, kuris atsistatydino iš jo trokštančio vaidmens "Louis Vuitton", taps Kris Van Assche, kuris anksčiau buvo vienuolikos metų poziciją, įpėdinis.

Tai stebina naujienos, nes Van Assche neparodė savo ketinimų praeityje pereiti nuo etiketės. Galima pamanyti, kad šis pagrindinis pakeitimas pakeis Dior naujai paskirto pirmininko ir vykdomojo direktoriaus Pietro Beccari darbą. Praeityje verslininkas jau dirbo su "Jones" "Louis Vuitton" ir nori atkurti kai kurias sėkmės "Dior Homme".

Ačiū Pietro Beccari ir Bernard Arnault už kitą mano karjeros skyrių

Paskelbta "bymrkimjones" (@mrkimjones) paskyra, pateikta 2018 m. Kovo 19 d., Ketvirtadienį, 16:33 PDT

"Beccari" paskelbė pareiškimą, kuriame sakoma, kad jis "labai džiaugėsi sveikiname Kim Jonesą" Dior Homme ".

"Jis gaus naudos iš komandos ir" Atelier "" savir-faire "paramos, kad sukurtume elegantišką vyrų drabužį, kuris būtų klasikinis, ir šiuolaikinėje kultūroje. Esu įsitikinęs, kad jis toliau tobulins "Dior Homme" pasauliniu mastu. "

"Dėkoju Krisui Van Asschei už tai, kad jis prisidėjo prie nuostabaus" Dior Homme "augimo, sukurdamas elegantišką ir šiuolaikinį vyro siluetą. Jis parašė svarbų skyrių "Dior Homme" istorijoje ir atliko svarbų vaidmenį jo raidoje ".

Jones taip pat išreiškė savo džiaugsmą, sakydamas, kad "labai garbė prisijungti prie" Dior "namo, kuris yra pagrindinės elegancijos simbolis".

"Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Bernardui Arnaultui ir Pietro Beccari už jų pasitikėjimą šia neįtikėtinai proga. Aš pasiryžusi sukurti modernų ir novatorišką vyrų siluetą, pagrįstą unikaliu namo palikimu. "

WWD praneša, kad "Van Assche" liks LVMH dar nenuosekliame vaidmenyje prabangos namuose.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai