"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Anonim

Aukštos mados laikai tikrai pasikeičia, kai "Louis Vuitton" demonstruoja savo naujausią 2017 m. Rudens-žiemos kolekciją kaip drąsų bendradarbiavimą tarp "luxe streetwear" ženklo "Supreme".

Ši partnerystė žymi dviejų galingų vardų atsiradimą jų atitinkamose srityse, bet paprasčiau - LV meno meno vadovas Kim Jonesas: "Tai yra upėtakis ir miesto centras. Dailininkai ir muzikantai, draugai ir didvyriai ".

Taigi 2017 m. Kolekcija atspindi įvairius stilius, kilusius iš skirtingų Niujorko gyvenimo sričių per tris dešimtmečius vyriškumo. Pagalvokite, kokia svarbiausia Manheteno žymiausių menininkų kolekcija - Jean-Michel Basquiat, Julian Schnabel, Keith Haring, Robert Mapplethorpe ir Andy Warhol.

Aprangos priekyje "Supreme" arba "Louis Vuitton" tiekėjai gali tikėtis atsipalaidavusių vienetų silueto, įskaitant plačius kelnės, poliruoto darbo drabužių siuvimą ir visišką audinių iš Vuitton paveldo iš prancūziškos prabangos - šilko, kašmyro, vikunijos ir aligatoriaus, kurie visi supjaustyti į tikrą utilitarinį formos.

Tikimės, kad šie daiktai liepos 17 d. Pateks į LV parduotuves kartu su iš anksto pasirinktomis iššokančiomis vietomis. Kainos bus grindžiamos "Louis Vuitton" kainomis, todėl būkite pasirengę sumokėti gana smilšą, norėdami įsigyti šių specialių daiktų.

1/33

Vaizdai per "High Snobiety"

2/33

Vaizdai per "High Snobiety"

3/33

Vaizdai per "High Snobiety"

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės