Loaf apie šituose "Epic" "Man-Loafing Loafers"

Anonim

Jei yra vienas batas, jūs turėtumėte investuoti į šį sezoną, tai yra slapyvardis. Didelė ir maža ritinėlė, gulbė sėdi gana tarp suknelių batų ir odos mažos raištelių, todėl sunku įveikti formalųjį cum-atsitiktinį universalumą.

Tačiau ne visi loafers yra sukurti lygūs. Yra klasikinis centas, prabangus puokštė ir atsitiktinis vairuotojas - tai reiškia, kad yra kiekvieno žmogaus skonio slaptumas; Povas arba praktinis.

Aukštos klasės lakai yra gaminami įvairiose odose - gargžduose ir užuominiuose - ir klasikinės spalvos (juodos, įdegio ar kaktos). Ir yra teiginys, kad "melodijos", "pastelės" ir net išsiuvinėti motyvai - tai puikus pasirinkimas juodajam toksui atvykstančių sezonų džiazui. Arba paprastas kakis činos ir balta tee už savaitgalį.

Nepavyko nuspręsti, kokį slapyvardį reikia kepti? Pirmiausia nueikite su natūralia odos centu ar vazeliu. Tada pasireiškę toli nuojauta: batai yra puikus būdas įtvirtinti drąsą į aprangą. Ir švelnus, tačiau lūkuoto dizaino slenkstis šią vasarą daro jį idealaus pėdos draugu; šortai ar kostiumai.

1/10

Santoni

Dviejų tonų kilti liemenėlės - 760 dolerių

PIRKTI

2/10

Gucci

Horsebit loafer - 800 $

PIRKTI

3/10

GH Bass

Burgundijos puodelis "Loafer" - 150 dolerių

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje