Lewis Hamiltonas yra įrodymas, kad galite dėvėti bet kokio F * ck norite, NYC

Anonim

Šiuo metu jis gali būti pats greitesnis žmogus keturiais ratais, bet neklydamas, Lewisas Hamiltonas taip pat toliau kuria savo profilį kaip vieną iš labiausiai eklektyczny sławna szkowników.

Jo naujausias žinias pasauliui? "Aš esu Niujorke ir aš nesuteikiu af * ck!"

Gerai, nors jis iš tikrųjų to nesakė, jo naujausi drabužių spintelės be abejo daro tai, kad jie puoselėja puikų liniją tarp mados pionieriaus, įkeltos pimp ir Fredžio Mercury.

Norite baltų trikotažo kelnių su vaivorykštėmis juostomis ir auksinėmis grandinėmis? Hamiltonas tai padarė, nes jis buvo ištrauktas Niujorko gatvėse savo paties gatvių apeigoje.

Kaip apie metalinę rožinę bombonešio striukę su satino spausdinimo marškiniais, aukso gyvatės sagtimi ir apvaliais saulės akiniais (naktį)? Jis tikrai padarė.

Ir pagaliau turime Hamiltoną kelnių pora, kuri apėmė liniją tarp meno ir "Aš vomited ant mano kelnių ir leiskite jai išdžiūti".

Iš grandinės kombinezonų iki kai kurių drąsiausių išvaizdų, kurį kada nors bandė lenktyninio automobilio vairuotojas, nenuostabu, kad Hamiltonas yra savo lygoje, kai kalbama apie įžymybės gyvenimo stilių ir estetiką, kuris ateina su juo - įskaitant jo įdomų pasirinkimą šukuosenoje.

Ar netikėk mus? Pažiūrėkite keletą savo praeities išvaizdų, kurie padėjo apibrėžti "Brit" nepakartojamą asmenybę.

1/8

Lewisas Hamiltonas, NYFW 2018 m

2/8

Lewisas Hamiltonas, NYFW 2018 m

3/8

Lewisas Hamiltonas, NYFW 2018 m

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį