Kingsman tiesiog nukrito labiausiai sublime smokingas striukė. Ir mes norime to

Anonim

Prisiminti Kingsman? Velniopliai grazi komanda, kuri išgelbėjo pasaulį ne kartą, bet du kartus epinėse filmuose. Na, jų išimtinė vyrų mados linija jau seniai žinoma, kad gamina gražius vyrų drabužių pavyzdžius, be to, kad vartotojams siūlomi filmai. Rinkodaros genijus.

Šią savaitę "Kingsman" išleido vieną šilčiausias "smokingas" švarkes, kurias matėme šiais metais. Niekada baltos spalvos, jie geriau sugrįžo. Viskas apie kremą, beveik baltą ir smėlį. Beige niekada nebuvo atrodė taip gerai.

Sukurtas po to, kai "Kingsman" filmuose pasirodė ponas Colin Firth, "Harry's" smokingo striukė pagaminta iš medvilnės, austi nedideliu pločio ruožu, todėl jis nebus ribojamas.

"Harry's Cream Satin-Trimmed Stretch-Cotton Tuxedo"

"Satin" vilnonio "smokingo" striukė yra ne tik jūsų juodųjų kakavos arsenalą, bet ir ilgaamžė investicija. Suporuotas su smokingo kelnais ir lakinės odos bateliais, tai yra madinga, kad jums pavyks pasimėgauti kitomis vestuvėmis. Jei tai tavo savasis.

"Kingsman Harry" kreminės spalvos satinine nugruntuota strijų ir medvilnės smokingo striukė dabar yra prieinama "Mr.Porter" už tingų 2200 dolerių.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD