Kim Jong-Un yra mados ikona. Pasaulis dabar reikalingas

Anonim

Jo pareigos, kaip aukščiausiasis Šiaurės Korėjos lyderis, yra neišvengiamos (kaip ir jo noras išnaikinti nesąžiningus brolius ir seseris), bet kai kalbama apie vyriškos kostiumo žaidimą, Kim Jong-Un yra gana pažodžiui bombas savo lygoje.

Per savo paskutinę kelionę į Kiniją, norėdamas aptarti pasaulinius dabartinius reikalus ir santykius su prezidentu Xi Jinpingu, 34 metų diktatorius sukrėtė vieną iš labiausiai dėmesio patraukiančių kostiumų, kuriuos šį leidinį jau matė.

Švelnus "Power" kostiumas "pinstripes", penkių mygtukų pižama kostiumo striukė ir pusiau poliruoti drabužiai, visi pagaminti tvirtai atrodantį žmogų misijoje. Taigi, mes nusprendėme suskirstyti išvaizdą dar labiau, naudodamiesi bonafido Sidnėjaus stiliumi Jeffu ​​Lacku.

Kelnės

"Ilgas ir baggy nugaros kūdikis! Tai viskas apie drabužius ", - sako" Nepakankamas ". "Kelnės iš tikrųjų yra gana kietos".

Nors dauguma pasaulio vyrų šiomis dienomis linkę link Vakarų tendencijas populiarėjančio labiau pastebimo ir šiuolaikiško išvaizdos, Kimas buvo atsparus savo drabužių spintelės pasirinkimui, derėdamasi su 90-ądešimčia estetika, kuri dabar mato didžiulį vyrų vyrų atgimimą. Mes nesame tikri, ar Kim ketino tai padaryti taip, ar tai, ką jis turėjo savo drabužių spinta visame, bet vis dėlto žmogus prieš žaidimą 2018 metais.

Hibridinis kostiumo striukė

Nepaisant to, jis negauna visiškų ženklų. "Kim" hibridinio kostiumo striukė yra šiek tiek gudrus, nes žmonės negali pasakyti, ar tai yra klasikinis Mao kostiumas, ar kažkas iš "Wall Street" vilko. Rezultatas? Kodėl ne abu?

"Penkių pamačių stilius viršuje puošia" K-dog ". Geriau tilptų aplink juosmenį ir klubus būtų labiau linksma ", - paaiškina" Trūksta ".

Plaukai

Tai išnyks. Mes manome, kad tai turi būti privaloma Korėjos viršūnių lyderių dalis, bet tai mums neabejotinas. Viršutinė dalis yra kieta, bet nuo to laiko "WTF" atsitiko su mano šonkaulių gleivinemis ir kodėl mano išsiveržimas atrodo kaip skardos pusė?

Tai ne iš mūsų, bet kas žino, jie taip pat sakė, kad didžiausios atlošo liemenės nebebus atgal vienoje vietoje.

SUSIJĘS: "Šiaurės Korėjos diktatūrų" aviakompanija, besinaudojanti tik dviem paskirties vietomis

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas