"Killer" vyrų kombinezonas, reikalaujantis tik dviejų daiktų

Anonim

Tai nuostabu, ką žmogus gali padaryti, ar ne? Tik su marškinėliais ir kelnais mes grįžtame prie jo vėl keturiomis moteriško vaško kombinacijomis (reikalaujant tik dviejų daiktų). Damn, Daniel!

Vėlgi, šios naujausios kombinacijos geriausiai laikomos savaitgaliui ar savaitės pusei po darbo. Nors kiekvienas yra skirtingas, visi šiais metais treniruojasi spalvos, tekstūra ir spaudiniai, todėl galite pasirinkti vieną (ar daugiau) kaip savo asmeninį stilių ar nuotaiką atspindį.

Iš čia tiesiog pasirinkite batus - priklausomai nuo proga - ir priedą (arba du), kad išvaizdą pritaikytumėte savo mėgstamiausiu laikrodžiu, skrybėliais ar papuošalais. Prakeiktas!

Print & Denim

Vyriški drabužiai įstrigo dėl savo praeities šimtmečio marškinių. Su šešiasdešimt spaudinių ir septyniasdešimt spalvų purslų per trumpą rankovėmis mygtuką-ups, jums bus sunku rasti stilius, kuris nėra tinklelio su savo dabartine spinta. Laikykitės monochrominių atspalvių ir smulkesnių atspaudų - mažų geometrijų ir gėlių - naktams, pridedant baltą džaną ir silpnus, minimalus apdaila.

Šią dieną žaidžiu aplink spalvas ir spaudinius, kuriuos paprastai išsiuntė iš savo drabužių spinta - oranžinės ir geltonos bei net rožinės spalvos; trumpą rankovių marškinėlius (kaip ir trumpas plaukimas), kurie gimė vasaros metu. Įsitikinkite, kad supjaustote šiukšlių ne tik, prilipdami su derliaus džinsu - švelniai nuplaunamas ir (arba) supjaustytas per švarius teniso batus - odą ar drobę.

Kubos / "Camp Collar" ir "Smart" kelnės

Harking atgal Fifties, Kubos apykaklės marškinėliai (kaip ir cigarai) puoselėja džentelmenišką žavesį ir klasę. Kubos atpažįstama atvira, kvazikarpio atlošo apykaklės struktūra, daugiausia trumpomis rankovėmis ir trumpesnė, lanksčia danga, kai tvirtinama į diržus.

Dėl marškinėlių akivaizdaus boulingo marškinėlių estetikos, venkite naujoviškų atspaudų, skirtų protingiems renginiams, kurie pasirenka tamsią ir neutralią spalvą (galvoti apie jūrų, slyvų ar alyvmedžių). Atsipalaidavimo apykaklės marškinėliai yra puiki Oksfordo mygtuko įjungimo alternatyva arba reguliarūs trumpos rankovės. Ir, suporuotas su protingu sklandžiu kelnais - vilna arba trikotažinė medvilnė, jūs atrodysite šiek tiek ir mažai skiriasi nuo įprastos Joe's mados. Norėdami užbaigti Kubos prisilietimą, pridėkite veltinio fedora ir odines nėrinius.

SUSIJUSIOS: "Blauzdos menas" - "Intelligent" stilius

Plaid & Denim

Mieliau išreikšti savo svorį? Sveiki, pledas. Susijęs su Škotijos varžovų klanais ir netgi šiaurės Amerikos hipstromis, pledai marškinėliai yra draugiškas veidas tarp neįprastų modelių jūros ir šio sezono nuotraukas. "Plaid" paprastai turi tamsų atspalvį (juodą, rudą ar angliuką), išmestą tarp paletės mišinio, tačiau pledas yra drąsus ir spalvingas raštas, todėl jis atlieka didžiąją kalbą, stilingai ją neutralios spalvos, kuri papildo jūsų marškinėlių paletę. Įveskite džinsinį.

Priklijuojant flanelinį estetiką (pagalvokite apie medžių kirtus ir kovblius), pledai su džinsinio atsparumu. "Selvedge", storas, tiesios formos džinsinis tiražas sukuria protingesnę "jean" versiją; daugiau kaip kelnės su manžetės valcavimo - beveik hem-ish. Chuck'as Taylor'as grąžina devyniasdešimt grunge išvaizdą arba baltos odos mažus pjūvius yra atsitiktinis atnaujinimas.

Dėl lengvesnio išvaizdos laikykite džinsą išplautą, ploną ir ploną, rankogalą sulenkiant. Tada pakabukas ant džemuos dykumos valčių arba mažai pakilusių keltuvų pora, trumpa trumpesnė (taip, kad nebūtų atrodęs kaip tikrasis medžio drožtukas) su trejeto putplasčiais ir pliušinėmis nubuko odos viršutinėmis. Žinoma, ir kietos megztos kojinės.

Rankenėlė ir sportiniai sijonai

Joggers yra nauji džinsai šį sezoną. Kūginiai ir apdailos siluetai pakeičia jūsų maišytuose prausynių kelnaitėms pagamintą sportinį prakaitą (arba lova). Daugiau prabangių medžiagų, neutralių spalvų ir netvarkingų modelių stygiaus, jogžuviai yra geresni už namų apačios. Ir, kur kas patogiau nei kietas džinsinis ar kelnaitės-ish chinos.

Taigi, "chino joggers" yra protingas, atsitiktinis hibridas iš minėtųjų. Suporuotas su plonu, verslo mėlynu mygtuko nuspaudimu arba "Gingham" spausdintuvu, kad būtų kažkas skoningai raštuotų, jūs nueikite naktį į miestą, taip pat, kur atsitiks, kad atsibusite kitą rytą. Tavo lova, o ne parko stende, mes meldžiamės.

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas