"Khaki Suits" yra šilčiausias bilietas šią vasarą - įkvėpkite, kaip dėvėti išvaizdą

Anonim

Sunkus juodas vilnos kostiumas ir vasaros saulė tiesiog nesimaišys. Kai oras sušyla, atėjo laikas smėlio spalvotai alternatyvai tamsioms spalvoms, kurias viską žiemą sukrėtėte. Apgaulė mokosi vilkėti "haiku", nežiūrint į tai, kad esate nukreipęs į "safari" (nebent jūs einate į "safari", tokiu atveju turėtumėte bent jau pakeisti savo kostiumą, kad kažkas būtų šiek tiek tvirtesnis). "Khaki" kostiumas gali būti formalus ar atsipalaidavęs, pasiruošęs ar net šiek tiek pasviręs, jei jį dėvinsite teisingai.

Ką reikia žinoti perkant kostiumą

Prisiminkite, kad kakavos kostiumai yra labiausiai paplitę vasaros kolekcijose iš dizainerių. Čia rasite medvilninius ir lino audinius, bet kartais ir vilnos mišinius. Aš norėčiau laikytis silpnos spalvos, o ne kažkas, kas yra per šviesi, nes kartais gali atrodyti geltona. Jei galite eiti į nestruktūrinį kostiumą, tai taip pat dirbs atsitiktine suknelė. Nebijokite atskirti kostiumo.

Ką dėvėti su savo kakiu kostiumu

Aš norėčiau naudoti baltos ar šviesiai mėlynos marškinius su kakavos kostiumu. Tai pagarba kakavos spalvui ir palaiko šviežią vasaros jausmą. Kartais aš net ruošiasi alyvuogių gingamui, jei savo reikmenimis dėvi kitą purpurinį.

Priedai, kurie dirba su "khaki"

Kaip matysite galerijoje, bliuzo ryšiai yra populiariausi, bet neleiskite, kad jūs stengtumėte išbandyti žalius ir purpurinius. Jei galite, eik į rudus batus ir tonas atitiks kakius, kitaip tamsūs batai pridėti gražų pop spalvą. Taip pat yra tinkami kepsniai ir nėriniai. Ir taip, suderinkite diržą su batais.

PARDUOTUVĖ "KHAKI" DALYS

1/50

2/50

3/50

Kreditas: blogos vyro milijonai

Įdomios Straipsniai

Kaip padaryti, kad paleisti namuose atrodyti Livable ir Cool

20 "Fade" šukuosenos ir šukuosenos "Rock to 2017"

Kaip dėvėti lapelę ir kur juos nusipirkti

Steve Aoki tiesiog sugriovė didžiąją "Activewear Rule"