Kanye West padarė neįsivaizduojamą Louis Vuitton kostiumą

Anonim

Skambink jį piktavališkai. Paskambink tai madingos novatoriškos inroads. Nėra jokių abejonių, nors Kanye West ką tik sukūrė savo taisyklę, kad dėvėti kostiumą su sandalais - visiškai išmesti suknelę marškinius.

"UpscaleHype" ("@upscalehype") paskelbta žinutė, pateikta 2018 m. Rugpjūčio 18 d. 19:23, PDT

Nors kai kuriems iš jūsų gali būti sunku apmąstyti, kaip pragaištingi sandalai padarė jį vyrų tinkamą tautos, pirmiausia, teisingiau pažymėti, kad Jasonas Stathamas tai padarė pirmą kartą 2018 m., Kai jis sukrėtė iki savo raudonojo kilimo premjera Kinija su sandalu ir kostiumu. Stathamo išvaizda paskatino lengvą ir atsitiktinį atvėsti, tačiau naujausia Kanye išvaizda 2 Chainzo "Majamio vestuvių" metu pasirodė žingsnyje "liukso" gatvės žaidime.

Ponas Kardashianas dėvėjo pirmuosius Virgilio Abloho kostiumus iš Louis Vuittono sezono - vieną kolekciją. Jūros žalias ansamblis pasižymi LV parašo motyvu, išreikštu visą kostiumą, kad iš tolo atrodytų subtilus išvaizdas, bet daugiau prabangus. Kanye drąsiausias žingsnis buvo tokios išvaizdos nešiojimo marškiniai. Vietoj to, reperis pasirinko auksinę grandinę ir du plonesnes auksines karolius.

Jo avalynė? Yeezy sezono metu šešios sandalai su kojinėmis, žinoma. Išsaugokite savo "WTF" dar vėliau, nes mes prognozuojame, kad ateityje bus daugiau kopijų kačių kumštelių.

Šalutinė pastaba: žiūrėdami į šį nuostabų vaizdą, įsitikinkite, kad jūsų "+1" dėvi suknelę, atitinkančią jūsų "fluoro G-Wagen". Kadangi Kardashian-West.

"UpscaleHype" ("@upscalehype") paskelbta žinutė, pateikta 2018 m. Rugpjūčio 19 d., 10:59 PDT

1/4

Vaizdas: tiesiog Jaredas

2/4

Vaizdas: tiesiog Jaredas

3/4

Vaizdas: tiesiog Jaredas

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą