"Justin Theroux" ginklai yra pernelyg dideli dėl jo "Vintage Rolex Watch"

Anonim

Paskambinkite pirmaisiais pasaulio problemomis. Paskambink tai ginklavimosi varžybomis. Skambinkite tai nelegalia ginklų šou. Tiesa yra tai, kad Justinas Theroux gerai nusipraido ir jo senovinis auksinis "Rolex watch" jau nebegali susidoroti.

Amerikietiškas aktorius ir vienkartinis Jennifer Aniston'o vyras neseniai pastebėjo aplink Niujorką su savo auksiniu dviračiu. Tačiau šis laikas buvo kitoks. Savo įprastoje vasaros sezono metu Theroux pakabino kai kuriuos rimtai pakeltus ginklus, kurie susideda iš berankoviško Newport marškinėlio, balto džinsinio audinio, zomšos batų ir "Wu-Tang" vairuotojo dangtelio.

Parodos žvaigždė buvo jo 1971 m. 18K aukso "Rolex Oyster" "Perpetual Submariner Date", kuris kiekvieną smūgį ir smūgį išsiuntė naujai poliruotu medžio rąstus. Laikrodis pats savaime nėra "astronominis" "Rolex" pasaulyje - jis parduodamas regione nuo 30 000 iki 40 000 dolerių, bet tai gerai, kad kažkas dėvi "Rolex", kaip turėtų būti dėvimi.

Paveikslėlis: Nick Sullivan / Esquire

Vienintelis pasipriešinimas Theroux bus nukreiptas žemyn bėgių kelio yra, ar jo raumenys bus daugiau dėmesio nei jo riešo saldainiai. Mes leisime jums nuspręsti, kad vienas.

Dabar mes galime pasiūlyti jums galimybę pakartoti "Theroux" šautuvus šou, nes geri Amerikos vyrų sveikatos žmonės .

Pagal fitneso leidimą, kuris praėjusiais šių metų birželio mėnesiais interviu su Theroux asmeniniu treneriu, paslapčių nėra - tik klasikiniai svorio kambario pratimai.

"Mes laikomės pagrindo", - sakė jo treneris Rob Piela. Bet palauk, ten dar daugiau. Buvo nustatyta, kad "Theroux" dirba penkias dienas per savaitę, kai dauguma sesijų pradeda 40 minučių bokso treniruotes, prieš pasibaigiant 20 minučių svorio kambaryje, kur jis dirba savo abs, veikia grandinės ar mirties bėgimas.

Čia yra visa Justino Theroux mokymo programa iš vyrų sveikatos .

Abs Blaster

Atlikite 3 kiekvieno pratybų komplektus, kurie 30-45 sekundžių palaiko tarp rinkinių.

1) Pakabinamas kojelės pakėlimas: pakabinkite iš traukos juostos su viršutine rankena. Laikydami kojas tiesiai, pakelkite juos kuo aukščiau, tada sumažinkite juos. Tai 1 rep; padaryti nuo 20 iki 40.

2) Sumažinkite sėdynę: atsigulkite ant nusileidimo stendo, tvirtai pritvirtindami kojas, laikydami svorio plokštę ant krūtinės. ("Theroux" naudoja 25- ir 45-svarų plokšteles, bet turėtumėte pradėti nuo 10 pounderių.) Priveržkite abs ir pakelkite liemenį; kaip tai darote, pakelkite plokštę ant galvos. Lėtai nusileisk į pradinę padėtį. Tai 1 rep; padaryti nuo 20 iki 40.

3) Kabelinė krizė: prijunkite virvės priedą prie aukštos kabelio mašinos, pakrautas su vidutinio svorio ir keliaujant šalia jo. Susukite virvę ir nuleiskite ją, kad jos rankenos būtų arti jūsų ausų. Tai yra pradžia. Nejudindami savo klubų, sutinkate savo abs; pabandykite paliesti alkūnės savo kelio link. Grįžti į pradžią. Tai 1 rep; padaryti nuo 20 iki 40.

4) Dviračių krizė: pradėkite gulėti ant nugaros, rankos už galvos, kojos nuo žemės, ir keliai ir klubai sulenkti 90 laipsnių kampu. Paspauskite žemyn atgal į žemę. Pasukite kairįjį kelį link krūtinės; palieskite savo dešinę alkūnę prie šio kelio. Grįžti į pradžią; pakartokite kitoje pusėje. Tai 1 rep; padaryti nuo 20 iki 40.

Stiprumo grandinė

Atlikite 8-12 kartų po kiekvieno judesio; mūšis per 2-3 raundus. Paleiskite judesius, bet pabandykite išlaikyti trumpą laiką.

Squat> "Deadlift"> "Pullup"> "Pushup"> "Shoulder side elevation"> "Hentai" "biceps curl"> "Triceps" kabelio paspaudimas

1/2

2/2

3/2

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą