Justinas Bieberas dėvėjo $ 300,000 deimantų žiūrėti, kad pamatytų savo vestuvių pastorių

Anonim

Du žodžiai. Sagging šortai. Ir dar du žodžiai. Patek Philippe.

Jūs retai kada matysite juos tame pačiame sakinyje, bet tai yra "Insta-celebs" ir milijardierių tūkstantmečių era, laikas, kai labiausiai abejotina stiliaus pasirinkimai vientisai derinami su prabangiais šventais laikais. Pavyzdžiui, Justinas Bieberas pastebėjo apsilankydamas Hillsongo vestuvių pastoriaus su natiduojančiu Hailey Baldwinu Niujorke.

Nors daug dėmesio buvo skiriama naujausios galios pora dalyvavimui, mes negalėjome nepastebėti, ką Biebesas dėvėjo. Karikatūros motyvas "balta tee", juokingai saggy Adidas šortai, pakelti kojinės ir "Vans" puspriekabės sportbačiai ryškiai raudonos ir mėlynos spalvos. Ir kaip mes galime pamiršti karūnavimo brangakmenį. "Custom" deimantas "Patek Nautilus", kurio vertė yra 174, 494 svarus sterlingų arba 309, 706 AU.

Dabar mes nė vienas nesvarstysime, kaip mega žvaigždė praleidžia savo pinigus, bet atrodo, kad visiškai neatrodo, kad gerai. Panašiai kaip jo spintelė buvo ugnimi, jis tiesiog nusprendė baigti dėvėti viską, ką galėtų rasti netoli.

Bet mes nukrypome. Jei turite "Bieber" pinigų lygį, kas suklydo, ką kiti galvoja. Tikėkimės, kad tai ne jo vestuvių drabužis.

1/5

2/5

3/5

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"