Justinas Bieberas atranda naują būdą dėvėti Bomber Jackets

Anonim

Jis gali būti ne geriausias pavyzdys angsty tweens, bet kai kalbama apie mados Justin Bieber yra vienas asmuo, kuris lenkia į priekį su neapdairiu atsisakymu.

Jo naujausi stiliaus antikūnai, kurie gali sukelti keletą antakių, apima naujo būdo, kuriuo dėvima klasikinė bombonešio striukė, atradimas - pusiau išjungtas. Pirmaisiais įspūdžiais būtų tai, kad fotografai tikriausiai pagavo jį viduriu drabužis, bet po ne mažiau kaip trijų "Biebs" nuotraukų su pusiau išvaizduotu kūdikių mėlyna ir aukso nuotraukomis akivaizdu, kad nebuvo pateikta jokių fiksų ir jis tik eina su jais, sukurdamas polarizuojantį naują gatvės stilių.

Be to, taip pat išaugo metalo spindesio bombonešis, kuris iki 2017 m. Tapo rimta vyrų tendencija tarp šių žaidimų. "Bieber" garsenybė nusikaltėliams nusipelniusi, šiemet kartu su vyno aukso numeriu kitame renginyje taip pat buvo panaudotas labai atspindintis atspalvis su vyšnių bomberiu.

Pagalvokite, kad galite metalinius bombonešius nufilmuoti iš pusės? Žiūrėkite galeriją, kad pamatytumėte, kaip tai padaryta.

SUSIJĘS: Kaip gauti Justino Bieberio stilių

1/5

Justinas Bieberis išeina iš "pusiau" bombonešio išvaizdos

2/5

Justinas Bieberis išeina iš "pusiau" bombonešio išvaizdos

3/5

Justinas Bieberis išeina iš "pusiau" bombonešio išvaizdos

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens