Joshas Brolinas yra įrodymas, kad DILF statusas gali būti pasiektas

Anonim

"American Pie" 1999 m. Suprato "MILF" sąvoką kaip nuorodą į moteriškojo pobūdžio seksualinį viliojimą.

Greitai persiųskite į šiandien ir pasirodys nauja seksualinio apeliacinio skundo forma - "DILF" - tai žodis, kurio mums tikrai nereikia paaiškinti, bet tik tuo atveju. Tėtis, aš mėgstu F * ck.

Nors tai atrodo neįmanomas realiame pasaulyje ir tik domenų vardai, tokie kaip David Beckham, Ryan Reynolds, Ryan Gosling ir keli kiti Holivudo elito asmenys, kad greitas DILF statusas greitai tampa kažkuo, ko galima pasiekti naudojant skirtingą formulę .

Pavyzdys, naujai iškilęs DILF titulo savininkas Josh Brolin. 49 metų tėvas išsiplėtė komiksų knygų pasaulio gretas ir tai nėra "fluke" (jis jau grojo "Thanos" dviem "Marvel Universe" filmuose ir žaidžia Kabelį artėjančiame " Deadpool 2" ).

Greitai naršydami savo "Instagram" bus atskleistas žmogus, turintis charizmą, literatūros meistriškumą, fizinį buvimą ir visiškai atsidavęs jo amatui, ir fitneso poreikius, kurie ateina su juo.

Rezultatas? Galutinis DILF statusas.

Kad nebūtų pamirštama, Brolinas taip pat gana įgudęs stiliaus srityje, jo dabartinis kariuomenės stiliaus sutriuškinimas nukeltas į Silverfox maršrutą. Tai išvaizda, kuri sako: "Ei, aš esu senas. bet aš vis dar galiu užmušti savo asilą ".

Dirbau vis mažiau ir mažiau laiko noriu išlaikyti formą natūra. Kai jūs tai padarysite, rezultatai bus sunkiau uždirbti, bet jūs galite greitai juos prarasti. Tačiau net jei jūs negalite įdėti 2 valandų abs, kardio, svorio ir bokso treniruotės, visada malonu priminti savo kūnui, kokios formos norėtumėte išlikti. Šiandien 30 minučių atsitiktinės pratybos: varikliai, stumti, lunges, burpees, tiesios juostos eilutės, deadlift. Ne per sunku, bet jaučiuosi. Pakelia mano nuotaiką pakankamai, kur aš nenoriu atsisakyti patirties tobulų scenarijų dienų. . Oi, taip, tada praeikite # @prevailactivewear #cableswole @iambuilt

Paskelbta Josh Brolin (@joshbrolin) 2017 m. Rugsėjo 14 d. 7:49 val. PDT.

Pridėkite prie to žmogaus atsipalaidavimą, kai atsipalaidavote tris gabalus ir raumenis, kad galėtumėte varžytis su dvylika metų jo jaunesniuoju ir turime DILF statusą.

Žiūrėkite galeriją, kad pamatytumėte Brolino kilimą ir jo stilių. Galime jums garantuoti, kad geriau nei pažvelgti į Trumpą ir jo tėviškus išnaudojimus.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]