John Legend atneša atgal švelnumą ir atrodo, kad Damn Fine

Anonim

Nebuvo seniai, kad vyrų drabužiams sparnuotuos buvo blizgios drabužių. Su abejotinais konotacijomis į pernelyg didelę mados sceną 70-ųjų ir 80-ųjų pradžioje, tai atrodė paprastai roko žvaigždėms, įžymybėms ir jų gretimoms grupėms.

Jau nebe. "John Legend" tapo dalimi naujos vyrų pasėlių, kurie savo spintelėse dabar apsimeta blizgais ir nėra taisyklių. Nuo bombarduotų striukių iki smokingų, blizganti apdaila dabar patenka į įvairias populiariausių drabužių detales.

Tiksliau, šie gabalai gali lengvai paimti žmogų iš oficialaus kokteilio renginio iki po darbo gėrimų su draugais.

Ar netikėk mus? Paspauskite galeriją, kad sužinotumėte, kaip kai kurie šiandien geriausiai apsirengę vyrai, tokie kaip Donaldas Gloveris, Davidas Beckhamas ir Henris Goldingas, šveitimasis švytėjimo mūšiu.

1/5

John Legend

"Legend" pasižymi perlamutriniu blizgančiu bombarduotu striuku su gėlių siuvinėjimu, kad atrodytų šiek tiek pop po smulkmenomis.

2/5

Henris Goldingas

Šiuo metu jis yra visų lūpų vyras, ir jis suskaičiuoja "Crazy Rich" azijiečių premjerą. Henris Goldingas išaugo purpuraus žvilgesio smokingu, kad pridėti šiek tiek prestižo prie savo drabužių spinta.

3/5

Donaldas Gloveris

Kai Donaldas Gloveras ant scenos neatsinauja, jis išvalytas ryškiu numeriu, tokiu kaip oranžinis blizgus kostiumas. Dėmesio patraukimas yra nepakankamas.

Įdomios Straipsniai

"Cool" "Home Office" idėjos, kuriomis jūs mėgsti kasdien dirbti

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Idris Elba, David Beckham & Kit Harrington

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Aleksandras Skarsgård, Sunnery James ir Ansel Elgort