John Legend atneša atgal švelnumą ir atrodo, kad Damn Fine

Anonim

Nebuvo seniai, kad vyrų drabužiams sparnuotuos buvo blizgios drabužių. Su abejotinais konotacijomis į pernelyg didelę mados sceną 70-ųjų ir 80-ųjų pradžioje, tai atrodė paprastai roko žvaigždėms, įžymybėms ir jų gretimoms grupėms.

Jau nebe. "John Legend" tapo dalimi naujos vyrų pasėlių, kurie savo spintelėse dabar apsimeta blizgais ir nėra taisyklių. Nuo bombarduotų striukių iki smokingų, blizganti apdaila dabar patenka į įvairias populiariausių drabužių detales.

Tiksliau, šie gabalai gali lengvai paimti žmogų iš oficialaus kokteilio renginio iki po darbo gėrimų su draugais.

Ar netikėk mus? Paspauskite galeriją, kad sužinotumėte, kaip kai kurie šiandien geriausiai apsirengę vyrai, tokie kaip Donaldas Gloveris, Davidas Beckhamas ir Henris Goldingas, šveitimasis švytėjimo mūšiu.

1/5

John Legend

"Legend" pasižymi perlamutriniu blizgančiu bombarduotu striuku su gėlių siuvinėjimu, kad atrodytų šiek tiek pop po smulkmenomis.

2/5

Henris Goldingas

Šiuo metu jis yra visų lūpų vyras, ir jis suskaičiuoja "Crazy Rich" azijiečių premjerą. Henris Goldingas išaugo purpuraus žvilgesio smokingu, kad pridėti šiek tiek prestižo prie savo drabužių spinta.

3/5

Donaldas Gloveris

Kai Donaldas Gloveras ant scenos neatsinauja, jis išvalytas ryškiu numeriu, tokiu kaip oranžinis blizgus kostiumas. Dėmesio patraukimas yra nepakankamas.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai