Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai

Anonim

Šį savaitę geriausi pasaulyje apsirengę įžymūs vyrai šaltą rudenį sukūrė su Jaredu Leto, Jasonu Derulo, Dave'u Franco ir Lewisu Hamiltonu, kurie išryškino geriausius siūlus labai skirtingai.

Laikydami ją švariu, atsitiktine kostiumu, yra Daveas Frankas, o Jasono Derulo daro tą patį, nors ir laisvalaikio srityje. Dėl šiek tiek prieskonių atrodo ne daugiau nei Jaredas Leto ir Lewisas Hamiltonas, kurie abu pasirinko drąsų spausdinimą labai skirtinguose suknelių koduose.

Kitų savaitės geriausio išvaizdos užpildymas - tai modeliai, aktoriai ir muzikantai, kurie šią savaitę sudaro mūsų įvairesnių apsirengusių vyrų serijoje. Šaukitės amerikiečių dainininkui "Borns", kuris buvo pakankamai žaidimas, kad roko milžinišką mėlyną lanką ant raudono kilimo.

1/9

Jaredas Letas

Jaredas Leto ir toliau leis savo asmenybei nusivylti savo drabužių spinta su šiuo beprotišku 70-ies įkvėptu kostiumu, kuris atrodo kaip kažkas tiesiai iš "Gucci" kampanijos. Tai veikia, nes jis yra Jaredas Letas.

2/9

Jason Derulo

Jason Derulo atrodo kaip ateities vyras su savo naujausiomis "The Level 13 Fashion Line" temomis. Rimtas spalvų blokavimas padarytas teisingai.

3/9

Lewis Hamiltonas

Lewisas Hamiltonas nusipirko už įprastą laukinių ir kietų, porų kaleidoskopų kelnių su grafinio vėžlio kaklo ir velvetio striuko mišinį.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės